Jak pracują moderatorzy?

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Rysiek23 »

Drogi Orsonie tematu na razie nie zamknę bo uważam, że sonda, która jest do niego załączona nie jest skończona. Poza tym każda uwaga krytyczna zawsze się przyda, prosiłbym tylko aby te uwagi były konkretne. Jeżeli ktoś ma zastrzeżenie do pracy modów to proszę piszcie: nick, data, godzina, temat, post itd. W innym wypadku dyskusja zamienia w jeden wielki śmietnik gdzie każdy wyciąga jakieś osobiste animozje.



Sante: czekam z niecierpliwością na te zrzuty ekranu :)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: aelreda »

Orson przecież piszę swoją opinię co w tym złego?

A jeśli chodzi o krytykę to również do Ciebie to było kierowane, do każdego użytkownika, moda, super moda czy admina, do każdego. Więc nie czuj się wyróżniony.

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Orson' post='61162' date='pią, 11 wrz 2009 - 17:37']A jak ktoś będzie narzekał to zaraz nasza Super Niania Asiotka wyciągnie karnego jeżyka i skończą się dzikie harce:P.[/quote]



Orson Widzę ze ta super niania ci sie spodobała. Jak tak dalej będziesz pisać jak wyżej to wezmę to na poważnie i rzeczywiście zacznę tak robić wyciągnie karnego jeżyka..... :P :D
Ostatnio zmieniony pt wrz 11, 2009 4:08 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Grafik_NPN »

pfff ludzie to jest tylko forum internetowe... proszę was nie zesrajcie się

[ external image ]
Ostatnio zmieniony pt wrz 11, 2009 4:29 pm przez Grafik_NPN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Lazy »

Dobra,chcecie dowodów to macie:

Dariusz_INFRA
.(...) Jeśli macie jakieś zastrzeżenia to zamiast robienia kolejnych sąd napiszcie o co chodzi dokładniej. Dowody i jeszcze raz dowody, wtedy taka dyskusja ma sens.(...)
Chodzi właśnie o ten "SĄD" powinno chyba być sond

Żartowałem oczywiście :)

Pomylić się zawsze można ;)
Ostatnio zmieniony pt wrz 11, 2009 6:10 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Lazy' post='61172' date='pią, 11 wrz 2009 - 20:09']Dobra,chcecie dowodów to macie:

Dariusz_INFRA



Chodzi właśnie o ten "SĄD" powinno chyba być sond

Żartowałem oczywiście :)

Pomylić się zawsze można ;)[/quote]



Może Darkowi chodziło o "sąd ostateczny" :D
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Lazy »

RysiekINFRA
Może Darkowi chodziło o "sąd ostateczny" biggrin.gif
Zapewne tak,(ban) tylko zapomniał podać sędziego :D
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Zit »

[quote name='troll85' post='61156' date='pią, 11 wrz 2009 - 18:21']Zit, mam nick troll to od razu się czepiacie, podobam się wam tak czy co ? pisze mądrze to dla was za trudno odpowiedzieć bo nie wiecie o co chodzi i spamujecie w temacie, pisze że ktoś nie potrafi udowodnić swoich zdolności to macie wielkie pretensje, napisałem jakie mam zastrzeżenia do panny moderator to teraz macie do mnie wielkie pretensje,



czy kiedyś na tym forum będzie życzliwość, szacunek, nie spamowanie, i konkretne odpowiedzi bez syfu ? i pozbędziecie się fałszywości i przechwałek co to ktoś nie potrafi, tylko że udowodnić to nie umie jak coś do czego przychodzi,



na innych forach na jakich jestem zarejestrowany jakoś nie ma wielkich problemów, użytkownicy sobie wzajemnie pomagają bez ściemniania i gnojenia się[/quote]

Nie czepiam się. Po prostu strasznie lubisz wszczynać forumowe potyczki. Niekoniecznie mądrze, ale piszesz - to fakt.

Problem w tym iż Ty masz same zastrzeżenia do wszystkich. No prawie.



Tak było kiedyś. Rok 2009 przyniósł niezłego szitu w to forum.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”