Naukowcy: orły zjadały ludzi

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Naukowcy: orły zjadały ludzi

Post autor: boyka »

Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Naukowcy: orły zjadały ludzi

Post autor: asiatko31 »

Kiedyś słyszałam o tym ptaku. (Na pewno nie słyszałam w telewizji ) Ponoć miał rozpiętość skrzydeł ok. 260 cm Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak taki ptak mógłby zjadać ludzi? Inne zwierzęta to się zgodzę. Dobrze by było dowiedzieć się czegoś więcej o tym ptaszku. :D Gdyby żył do dziś czarno to widzę......
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Naukowcy: orły zjadały ludzi

Post autor: Lazy »

Asiątko
Ponoć miał rozpiętość skrzydeł ok. 260 cm Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak taki ptak mógłby zjadać ludzi?
Oglądałem swego czasu film,jak polują orły kanadyjskie na kozice.Zapewniam Cię, że aż takie duże nie były.Robiły to sposobem,czekały na okazję i zrzucały kozice górskie ze skał.Ile zjadły,tyle by zaspokoić głód.Resztę pozostawiały.Chętnych na padlinę było wielu,to ta reszta kończyła dzieło.I po kozicy pozostały tylko kości.Więc dlaczego te z arta.nie mogły "zjadać"ludzi ?
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”