Nostradamus ukazuje mrocznego Papieża

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Asef
Infrzak
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 09, 2007 12:51 am
Kontakt:

Nostradamus ukazuje mrocznego Papieża

Post autor: Asef »

Nostradamus ukazuje mrocznego Papieża.

Zniewolenie świadomości wiernych szansą dla „twardego plemienia”
Nostradamus VI - 25.

[indent]„Mars dotknie najświętsze królestwo: W straszliwych opałach barka Piotrowa. Mroczny czerwony młodzieniec przejmuje hierarchię. Zdrajcy zaczną działać pod ciemnymi deszczowymi chmurami.”[/indent]

Wojna dotknie kościół chrześcijański: Watykan czekają poważne problemy. Władzę przejmuje Papież, którego zasady będą jeszcze bardziej drastyczne. Część kleru potajemnie przygotowuje zdradę.[indent]W konkluzji do czterowiersza VI – 25.[/indent] „W straszliwych opałach barka Piotrowa.” Zaszyfrowana informacja ujęta w przekazach z Nieba w słowach, które dotyczą wody, wskazuje sprawy związane z religiami. Są to takie słowa: morze – rzesze wiernych, barka, okręt, łódź - to ośrodki władzy takie jak biskupstwa i parafie. Żeglarz i sternik to kapłani na stanowiskach takich jak Proboszcz czy Biskup.

Takie wskazanie w treści Apokalipsy dotyczy religii chrześcijańskiej, a jest ono związane ze świadectwem Chrystusa. Jezus Chrystus może w pełnej wartości zaświadczać tylko w sprawach chrześcijańskich. W pozostałych przekazach, również w przekazach Nostradamusa, wskazywania mogą dotyczyć różnych religii.

Treść tego czterowiersza w swojej zaszyfrowanej treści mówi o ośrodku władzy religijnej. Zwrot: „barka Piotrowa”, precyzuje to wskazanie do stolicy chrześcijaństwa rzymsko katolickiego. Cała informacja mówi o czekających ją problemach, które będą posiadały charakter wojny. Planeta Mars jest zapowiedzią wojnę w tym zwrocie: „Mars dotknie najświętsze królestwo:”, jest to zaszyfrowana informacja o niebezpieczeństwie równym wojnie.W tej trudnej sytuacji, na stolicy Piętrowej zasiądzie nowy Papież. Władzę przejmie w sposób nie standardowy. Może to być pewnego rodzaju forma przymusu w stosunku do kardynałów, którzy w trudnej dla Watykanu chwili nie mogą podjąć wspólnego stanowiska. Takie zachowanie kardynałów może być iskrą buntu, którego dalszą konsekwencją jest zapowiadana zdrada. Papież po przejęciu władzy, chcąc zapobiec problemom będzie próbował podejmować radykalne kroki. Takie postępowanie Papieża nie spodoba się wielu kapłanom w szeregach tej religii. Ich działanie Nostradamus określa zdradą w mrocznych czasach chrześcijaństwa. Te mroczne czasy i zdrada są dodatkowo zaznaczone w tym zwrocie: „pod ciemnymi deszczowymi chmurami.”Nostradamus VI - 10.

[indent]„Przez krótki czas we wszystkich kościołach chrześcijańskich Czerń przemieszcza się z bielą. Potem czerwoni i żółci swe trzody uprowadzą: Krew, pożoga, groza, zaraz, głód i biała woda.”[/indent]

Przez krótki okres czasu w całym chrześcijaństwie do tradycyjnego sposobu sprawowania kultu, dojdą nowe formy i zasady. W następstwie dojdzie do podziału, ortodoksyjni i tradycyjni oddzielą się od ruchu nowatorskiego. Na planie zasad religijnych, pożoga i groza. Zmiany tak wielkie, jak po zarazie i głodzie. W końcowym efekcie, część wiernych przyjmie nowe czyste zasady, od Boga zwyciężą.[indent]W konkluzji do czterowiersza VI – 10.[/indent] Ten czterowiersz precyzyjnie opisuje charakter zdarzeń w szeregach religii chrześcijańskiej, jakie nastąpią po problemach w Watykanie. Jest w nim wskazany czas, gdy dojdzie do ingerencji nowych zasad i sposobu odniesienia się wiernych do oceny nieznanych cech i potrzeb Boga. Po takiej ingerencji, pośród wiernych i na planie całej religii dojdzie do konfliktów i podziału. Powstaną trzy frakcje: czerwoni – grupa niezmiennie i radykalnie zachowująca stare zasady, żółci – grupa, gdzie dogmaty zostaną rozluźnione i trzecia grupa białej wody, czyli wierni, którzy całkowicie przejmą nowe zasady postępowania w stosunku do Boga.

Zwrot: „Krew, pożoga,” wskazuje jak dogmaty w sposób drastyczny i jednoznaczny zostaną odarte ze swoich wartości. Słowo pożoga mówi o tym jednoznacznie i nie pozostawia wątpliwości.

Zwrot: „groza,” mówi o stanie ducha ludzi, którzy zrozumieją jak byli oszukiwani przez tysiące lat.

Zwrot: „zaraza, głód”, ukazuje stan i stopień działania jakie wniosą nowe zasady w środowisko dogmatów. Zaraza wyniszcza wszystko i nic już nie pozostaje.

Zwrot: „biała woda”, obrazuje nowe zasady przyjęte przez część wiernych.Cała wypowiedź tych trzech zwrotów: „:Krew, pożoga, groza, zaraza, głód i biała woda.”, jest zapisana po dwukropku co świadczy, że dotyczy treści zapisanej przed tym znakiem. Ta wypowiedź obrazuje skalę działania nowych zasad, która spowoduje tak duże zniszczenia w zakresie wartości chrześcijaństwa, jakie czyni ogień wszystko spalając. Ta informacja zawarta w czterowierszu ukazuje dogmaty chrześcijańskie, jako całkowicie sprzeczne z potrzebami Boga. Po takim ukazaniu fałszu zawartego w dogmatach, wiernych, którzy swe życie i osobistą wolność oddali we władanie tego kultu - obejmie zgroza. Dla tych ludzi stare wartości już nie istnieją, to oni utworzą nowe, czyste.Nostradamus VI - 20.

[indent]„Święte przymierze nie przetrwa dłużej, Większość spośród tych, co zmieniają, wróci do tego, co było, Twarde plemię przybędzie na okrętach wówczas, Kiedy nad Rzymem nowy lew obejmie władzę.”[/indent]

Chrześcijanie żyjący zgodne z nowymi zasadami, ugną się. Większość wiernych, którzy zaczęli iść nowa drogą do Boga, wróci do kultu opartego na dogmatach. Bezwzględna grupa kapłanów obejmie władzę w ośrodkach sprawowania władzy chrześcijańskiej, gdy w Watykanie przejmie władzę wskazywany, radykalny Papież.[indent]W konkluzji do czterowiersza VI – 20.[/indent] Moc Boskiego słowa jest słabsza od iluzji zakorzenionej przez tysiąclecia. W czasie zmian, które Nostradamus porównuje do wojny, na stolicy Piotrowej przejmuje władzę ortodoksyjny Papież. Do zarządzania na probostwach i biskupstwach wysyła swoich kapłanów, którzy w równym stopniu jak On, uznają wyższość dogmatów nad nowymi zasadami.

[indent]Ci niezłomni ortodoksyjni kapłani, siłą perswazji osiągają sukces, odzyskując większość wiernych.[/indent]

© GRYF144

Publikuję artykuł za zgodą autora.

Kopiowanie i rozpowszechnianie wyłącznie za zgodą autora.Uważam, że informacje zawarte w tym artykule wg mnie są godne polecenia, by się z nimi zaznajomić. Postaram się odpowiedzieć na ewentualne pytania i przedłożyć autorowi te, których zakres i trudność wykracza poza moją wiedzę w temacie.
"Godność człowiek uzyska, gdy nie będzie oceniał a oceny innych nie będą go bolały. Gdy nie będzie szkodził innym, jak również nie pozwoli sobie szkodzić. Gdy jego EGO będzie wielkie, lecz tego nie będzie okazywał.Godności człowiek nie może okazywać i nie obchodzi go czy inni ją u niego zauważą." - Pan Zastępów.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nostradamus ukazuje mrocznego Papieża

Post autor: Andrzej 58 »

VI/25 Z powodu Marsa przeciwna będzie monarchia.

Wielki rybak w kłopotach – zrujnowany.

Wczesną nocą czerwoni wezmą władzę.

Wykonają podczas upływającej doby zmierzch.VI/10 Mało czasu zostało dla świątyń kolorowych.

Białe i czarne – dwie msze między wiernymi.

Czerwone i żółte ich- kłopoty dla nich.

Krew, ziemia ,zarazy,głód,ogień woda przerażają.

VI/20 Połączenie będzie wkrótce trwałe.

Zrobiona zmiana – reform większość

Podczas gdy aura w Rzymie zrobi nowy osad w części

Naprawdę nie rozumie, kto tłumaczył te czterowiersze i podał jako podstawę do wyciągania wniosków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”