Strefa Tajemnic

Filmy o tematyce paranormalnej
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Strefa Tajemnic

Post autor: Scoobany »

Kurde, szkoda, że wszystko usunięte.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa Tajemnic

Post autor: Przemek »

[quote name='Pantanal']Cienkie to było i naciągane. Nawet Maciej w muszce nie pomógł.[/quote]



Tak to już jest kiedy ma się swój własny zaszufladkowany świat leczący własne kompleksy w internecie.
Ostatnio zmieniony sob lis 06, 2010 9:36 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa Tajemnic

Post autor: Przemek »

Widzisz błędnie pojmujesz rzeczywistość jaka Cie otacza. Ja nie wierze we wszystko co mówią i pokazują w TV. Bo telewizja często kłamie. Prawda czasu i prawda ekranu. Jednak wciskaniem to Ty sie bardziej zajmujesz niż strefa tajemnic. W każdym temacie próbujesz forsowac swoje postrzeganie świata. Kiedyś dałem Ci dobrą rade jednak nadal z niej nie skorzystałeś bo nie słuchasz innych. Wypowiadaj się w tematach w których jesteś dobry, bo jak skaczesz po wszystkich tzn ze troche lipne są te Twoje wodzowskie teorie. Różnimy się jednak tym, że ja się nie pcham tam gdzie nie wiem czegoś, a Ty robisz za kaznodzieje który wszedł w posiadanie wszystkich umysłów.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa Tajemnic

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Prawda jest taka, że taki program zawsze będzie przedstawiał jakąś wizję świata czy to prowadzącego scenarzysty lub widza.Prawdziwe jest tylko to , że są to programy nastawione na sensację a podejście niektórych ekspertów którzy się tam pojawiają zasługuje na określenie dezinformacji.
Ostatnio zmieniony pn lis 08, 2010 3:38 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Strefa Tajemnic

Post autor: Xrdaxas »

To jest oczywiste że wszystkie tego typu programy nie chwali się za obiektywność. Przedstawiają one tylko jeden punkt widzenia i wprowadzają w błąd ludzi, którzy to oglądają...
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKA PARANORMALNE”