Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: aabb »

Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: Staszewski »

Ja chciał tylko powiedzieć, że wczoraj albo przedwczoraj pojawił się reportaż Uwagi! Na temat homeopatii. Bardzo ciekawy, daje nowe racjonalne spojrzenie na zjawisko -zarówno ze strony sceptyków jak i entuzjastów. Bardzo ciekawe wydają się być badania, ujawniające dotychczas nie spotykane właściwieości tych leków, wykazujące, że mimo rozcieńczenia roztworu, preparat zachowuje pewne oryginalne właściwiości.



Ja chciał tylko dodać, że pojawiają się hipotezy jakoby dużą rolę odrygwała tu hipoteza o "Pamięci wody" (Link do ikipedii).
Ostatnio zmieniony pt sty 22, 2010 8:06 am przez Staszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
O tempora! O mores!
Nova
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 25, 2015 9:30 am

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: Nova »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="63496" data-time="1258226819">
Tak byłam moja mama także.W Poznaniu mieszka Bogdan Trawkowski opisywany swego czasu w" Nieznanym świecie" jako jeden z najsilniejszych Polskich bioenergoterapeutów

Znam go osobiście i mogę potwierdzić,że dysponuje energią ,którą potrafi przekazywać

w leczniczych celach innej osobie.Byłam również świadkiem uzdrowień osób,które kompletnie w jego moc ;) nie wierzyły.

Ja w sumie też na początku też nie wierzyłam :D jednak zmieniłam zdanie i teraz sądzę ,że są ludzie potrafiący przekazywać swoją energię innym.
</blockquote>
Witam Cie Lilith i Wszystkich innych Uzytkownikow tego forum.
Wiem, ze post jest stary, ale moze znajdziesz chwilke zeby mi odpisac - bylabym zobowiazana. Chodzi mianowicie o bioenergoterapeute o ktorym wspominasz - Pana Bogdana Trawkowskiego. Reklamuje sie w ostatnim wydaniu "Wrozki" i rozwazam wizyte u niego - nie chce tu opisywac co jest moim problemem, ale lekarze juz kazali mi sie tylko modlic, dlatego szukam pomocy gdzie indziej. Piszesz, ze znasz go osobiscie i ludzi ktory pomogl. Moglabys opowiedziec mi troche wiecej o jego zakresie dzialania?
Dziekuje z gory i pozdrawiam 
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Nova" data-cid="122867" data-time="1445766942">
Witam Cie Lilith i Wszystkich innych Uzytkownikow tego forum.
Wiem, ze post jest stary, ale moze znajdziesz chwilke zeby mi odpisac - bylabym zobowiazana. Chodzi mianowicie o bioenergoterapeute o ktorym wspominasz - Pana Bogdana Trawkowskiego. Reklamuje sie w ostatnim wydaniu "Wrozki" i rozwazam wizyte u niego - nie chce tu opisywac co jest moim problemem, ale lekarze juz kazali mi sie tylko modlic, dlatego szukam pomocy gdzie indziej. Piszesz, ze znasz go osobiscie i ludzi ktory pomogl. Moglabys opowiedziec mi troche wiecej o jego zakresie dzialania?
Dziekuje z gory i pozdrawiam 
</blockquote>
Witaj jak pisałam na pw.mogę go polecić bo po prostu mi pomógł i moim dzieciom również,więc ja mam bardzo pozytywne odczucia co do jego dziłalności.Nie mówię oczywiście,że jest wszechmogący ...i,że na pewno pomoże tobie jednak z pewnością warto spróbować skoro lekarze każą ci się modlić
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”