Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: asiatko31 »

Homeopatia zawsze budziła kontrowersje wśród część Polskich lekarzy i profesorów. WHO i Unia Europejska uznały homeopatię za wiodącą w tzw. CAM (Complementary/Alternative Medicine). W wielu krajach, konsultacje lekarza homeopaty są refundowane. W Austrii i w Anglii istnieją oddziały szpitalne, na których stosuje się leczenie homeopatyczne. W Polsce jeszcze wszystko przed nami. Pomaga ona doraźnie i w lekkich schorzeniach.

Leki zawsze na jedno pomagały a na drugie szkodziły. Dlatego na ulotce zawsze jest napisane działania niepożądane. Wiec tu Edith masz racje ze pisząc ze Od samych skutków ubocznych można się "przekręcić"
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: asiatko31 »

Orson tak przeczytałam twój post ale ja napisałam ogółem to co sądzę i usłyszałam na ten temat. Tu zawsze będą podzielone opinie.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Orson' post='61616' date='nie, 20 wrz 2009 - 15:14']Zgodzę się, że są one podzielone, jak najbardziej. Zmierzam tylko do tego, że jeśli już ktoś KONIECZNIE chce stosować homeopatie to tylko tą, którą produkuje przemysł homeopatyczny i tylko te środki które znajdują się na liście środków uznanych przez Służbę Zdrowia.[/quote]

Dokładnie, tu masz racje. Jeśli chodzi o twoje pytanie Wierz chemie i fizykę nigdy nie lubiłam i nie lubię . wiec stara się unikać takich tematów. Wiec wybacz ale ci nie odp na to pytanie.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 20, 2009 1:28 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: aabb »

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy wierzycie medycynie niekonwencjonalnej?

Post autor: Rysiek23 »

Doskonałe :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”