Postarzał się o 80 lat w 2 godziny!

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Postarzał się o 80 lat w 2 godziny!

Post autor: Aylinn »

Szok! Sześciolatek postarzał się o 80 lat podczas zabawy w piaskownicy. Naukowcy podejrzewają ruchomą pętlę czasową, lecz niestety nie potrafią wyjaśnić, jak to się mogło stać.



Nikt nie potrafi wyjaśnić, co przydarzyło się sześcioletniemu Telesforowi z niewielkiego miasta Karditsa w środkowej Grecji. Wyszedł z domu pobawić się w piaskownicy jako sześcioletni brzdąc, wrócił jako 86-letni staruszek. Czy mieliśmy do czynienia z ruchomą pętlą czasową?



Matka dziecka jest załamana, Telesfor ma oznaki demencji i wymaga całodobowej opieki. Niestety pod względem psychicznym jest nadal sześciolatkiem. Postarzało się tylko jego ciało. Co naprawdę wydarzyło się podczas zabawy w piaskownicy?



Jak opowiada opiekunka Telesfora, dzień przebiegał normalnie:



- Była 11 rano, gdy wypuściłam Telesforka do ogrodu, żeby się trochę pobawił w piaskownicy. Chciałam mieć ze 2 godziny, żeby przygotować obiad. O 13 zaniepokojona brakiem odgłosów zabawy wyjrzałam, żeby sprawdzić co się dzieje w piaskownicy. Malo nie zemdlałam z przerażenia, gdy zamiast dziecka zobaczyłam jakiegos staruszka w przymałym, dziecięcym ubranku.



A jak to wyglądało z punktu widzenia dziecka? Pomimo, że kontakt z nim jest utrudniony, udało się zrekonstruować feralne dwie godziny. Chłopiec bawił się samochodami, gdy nagle poczuł straszliwy ból. Wyskoczył z piaskownicy, żeby pobiec do domu, lecz ból był tak ogromny, że chłopczyk zemdlał. Gdy się ocknął, miał już ciało staruszka. Był nieprzytomny ponad półtorej godziny. To wtedy dokonała się tajemnicza przemiana.



Zrozpaczona rodzina woziła chłopca po najlepszych lekarzach, jednak wszyscy rozłożyli ręce. Nikt nie potrafi wyjaśnić, jakim cudem chłopiec przeistoczył się w schorowanego staruszka.



Jedyną teorią wyjaśniającą tajemnicze zdarzenie jest ruchoma pętla czasowa. Chłopiec podczas zabawy w piaskownicy musiał w nią wpaść i wtedy doszło do przesunięcia w czasie. Niestety nasza nauka nie potrafi cofnąć skutków tego tajemniczego zdarzenia.



Źródło: The Times





Ciekawe, ciekawe.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Postarzał się o 80 lat w 2 godziny!

Post autor: Newsman »

Zupełna żenada. To jedna z typowych miejskich legend, czasem pojawiająca się w Polsce. Źródło jakim jest humbug.pl jest zupełnie niewiarygodne i mówi nam już o tym sama nazwa, która jest synonimem pierdoły!
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Postarzał się o 80 lat w 2 godziny!

Post autor: ferdas »

Też mi się wydaję, że to małowiarygodne. Gdyby coś takiego się naprawdę stało to już by mu robili różne badania itp. zresztą taki przypadek byłby od razu nagłośniony.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Postarzał się o 80 lat w 2 godziny!

Post autor: Rysiek23 »

Humbug.pl to totalna żenada. Ani to śmieszne ani sensu nie ma. Bardzo proszę o niecytowanie tego portalu, no chyba że w Hydeparku :/
crunk_mp
Infrzak
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 26, 2010 11:57 am
Kontakt:

Re: Postarzał się o 80 lat w 2 godziny!

Post autor: crunk_mp »

Moze kosmici porwali dziecko, a zamiast niego podlozyli staruszka ktorego porwali 80 lat temu :o

Albo caly swiat zatrzymal sie w czasie, a tylko dzieciak odczuwal skutki uplywajacych lat :>



Ani to smieszne ani prawdziwe..
Ostatnio zmieniony pn lut 22, 2010 2:39 pm przez crunk_mp, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”