Pająk Olbrzym

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Pająk Olbrzym

Post autor: Aylinn »

Jedyne co mi się kojarzy to pająki kamele z Iraku, ale te nie zżerają kóz. :D W sumie nie są tak wielkie jak się uważa, ale rzeczywiście rosną do dosyć sporych rozmiarów.Nie należą one to rodziny pająków, ale do solfug i zawierają się w królestwie arachid. Potrafią szybko biegać, żywią się skorpionami i innymi takimi żyjątkami, chociaż polują też na myszy.



[ external image ]



Ale wielkość tego zdjęcia jest spowodowana zbliżeniem do obiektywu. ;)



[ external image ]
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 2:37 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Pająk Olbrzym

Post autor: Immortal_girl »

Od razu przypomniały mi się filmy, gdzie to przez jakieś eksperymenty wyrosły wielkie pająki i zaczęły zabijać ludzi :P

Lubie czytać, bądź słuchać takie historie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jakieś mity legendy... mają w sobie jakąś magię i kto wie... może troche prawdy :)
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Pająk Olbrzym

Post autor: Zit »

Z tego co wiem, to nawet na INFRZE było o jakichś pająkach z Iraku. Ale nazwy nie pamiętam :/
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Pająk Olbrzym

Post autor: Aylinn »

That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Pająk Olbrzym

Post autor: Aylinn »

No to jakby chodziło o takie pająki to chyba ktoś już by fotki zrobił. Jak dla mnie po prostu zwykła legenda dla straszenia ludzi... i może kóz żeby widziały, że mają sienie oddalać. :P
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”