Tajemnicze stworzenie z Panamy

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Awatar użytkownika
Funin
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 2:15 pm
Kontakt:

Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Funin »

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post/temat więc proszę o łagodne opinie :D



_________________________________________________________



W ubiegłym roku świat obiegły zdjęcia niezidentyfikowanego martwego zwierzęcia. Żaden ze specjalistów, którzy zetknęli się z fotografiami, nie potrafił w sposób jednoznaczny określić jaki gatunek reprezentuje odnaleziony stwór. Pojawiły się hipotezy, że jest to mutacja jakiegoś znanego już gatunku albo pies z chorobą genetyczną. W związku z wieloma wątpliwościami i brakiem precyzyjnej odpowiedzi ze strony badaczy uznano, że kreatura znaleziona na amerykańskiej plaży stanowi kolejną zagadkę kryptozoologiczną. Martwe zwierzę, ze względu na miejsce, w którym zostało odkryte, nazywane jest dziś "potworem z Montauk".





Minął już ponad od rok od czasu, kiedy dokonano tamtego odkrycia, a w serwisach zajmujących się zagadnieniami z zakresu kryptozoologii pojawiły się kolejne fotografie. Tym razem przedstawiają one zwłoki niezidentyfikowanego stworzenia, które grasowało w jaskiniach Panamy. Obserwatorzy zwrócili uwagę, że widoczne na nich zwierzę jest łudząco podobne do odkrytego przed rokiem "potwora z Montauk" - również nie posiada owłosienia, jest gumowate i wśród wielu osób - nie wiedzieć czemu - budzi odrazę.



[ external image ]











Na ślad bestii trafiła grupa nastolatków z Panamy. Chłopcy bawili się w okolicach jaskini, kiedy ich oczom ukazał się wypełzający z jamy stwór. Młodzieńcy uznali, że czołgające się zwierzę zagraża ich bezpieczeństwu, dlatego chwycili za kije i zaczęli je nimi okładać. Kiedy przestało już dawać oznaki życia, wrzucili je do zbiornika z wodą.



Nastolatki postanowiły jednak wkrótce powrócić na miejsce, w którym doszło do zdarzenia i uwiecznić na zdjęciach ciało nieznanego im zwierzęcia. - poinformował dziennik "The Daily Telegraph". Wykonane przez nich fotografie trafiły do serwisu południowoamerykańskiej stacji telewizyjnej.



W Internecie ponownie rozgorzał spór o zawartość fotosów. Nie brakuje opinii, że widać na nich leniwca, który w jakiś bliżej nieokreślony sposób stracił sierść.









Źródło: www.niewiarygodne.pl
Ostatnio zmieniony sob wrz 19, 2009 7:48 am przez Funin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Potwór z Montauk było to coś zupełnie innego (bo w rzeczywistości szop). Niezależnie od tego, co piszą w Internecie trzeba zwrócić na to uwagę.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Aylinn »

Zalatuje ściemą. Dzieciaki zabijają jakieś zwierzę i rozumiem, że nie mówią o tym nikomu, bo głupie gnojki powinny dostać tak samo. Ale potem wracają i nagle się okazuje się, że to był jakiś potwór itp. itd. A po zabiciu bardzo łatwo pozbawić go sierści.



A poza tym, tamten "potwór" miał dziób.
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 9:00 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Immortal_girl »

oooo mój rekrut! hah :D Witam na forum :lol:

a jak wytłumaczyc to ze jest gumowate ? :P i takie bleee ...

moze i być fake, ale trzeba wziąć pod uwage że rózne dziwne zwierzaki na naszej planecie istnieją, i nie znamy wszystkiego co się na niej kryje.
Awatar użytkownika
Funin
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 2:15 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Funin »

Heh no ja sam do końca nie wiem :D Czyli że może byc kompletny fake, albo może jak piszą że leniwiec bez siersci? :P
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Immortal_girl »

eeey na mnie leniwiec mówią.! -.- ... ; PPPP

hmm.. a wszystko możliwe. dopóki nie obejrzymy tego sami, na własne oczy i nie zbadamy to się nie dowiemy... w końcu wiadomo jak to teraz jest, robi się wszystko by na chwile zaistnieć w mediach. :)
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Niekwestionowany96 »

To jakiś mutant :)
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Rysiek23 »

Będziemy o tym mówić w dzisiejszych Infra Faktach :)
Ostatnio zmieniony sob wrz 19, 2009 10:58 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: Aylinn »

Chociaż w sumie wygląda jak ja po ostrym chlansku. Tylko mi na szczęście ostały się włosy na głowie.:D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze stworzenie z Panamy

Post autor: spacemaster92 »

Ładny stworek :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”