Dziwny obiekt nad poligonem

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
PSIfan
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 7:03 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: PSIfan »

Poligon . Wiemy ile rózności jest testowanych na poligonach, widocznie to jakiś smieć kosmiczny, który wszedł w atmosferę. Lub też zjawisko atmosferyczne, ktorego nie znamy
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Może to chwilowe zgrupowanie kryształków lodu, woda w postacie pary może jakś faktycznie paranormalna anomalia.Bo na pojazd obcych mi to nie wygląda:)
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: Kalatos »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='61679' date='pon, 21 wrz 2009 - 20:41']Może to chwilowe zgrupowanie kryształków lodu, woda w postacie pary może jakś faktycznie paranormalna anomalia.Bo na pojazd obcych mi to nie wygląda:)[/quote]



Chwilowe? Przykro mi nie mogę tego potwierdzić. Dla tego że kryształki lodu nawet jeśli miały by zgrupować się w taki twór musiały by być widoczne od momentu tworzenia się aż do zaniku. Z tym że problemem jest czas w jakim warstwa osiadania zmienia poziom wysokości. Owszem można powiedzieć że jest to szybki proces jednakże jego czas trwania wynosi min 30minut co w tym przypadku jak już pisałem wyżej zajść nie mogło. Dalej w przypadku opadania warstwy osiadającej sam proces kondensacji nie przebiega w tempie błyskawicznym - i znów musi minąć określony czas w tym przypadku ok 10 - 15 minut. Także samo to jak szybko zjawisko powstało i jak szybko zanikło przeczy temu wszystkiemu co chcecie zawrzeć pod płaszczyzną zjawisk meteorologicznych. Jedynym wytłumaczeniem jest kosmiczny śmieć choć i ten wątek można podważyć. Otóż jak dla mnie jest to zjawisko którego genezy nie jestem w stanie wyjaśnić w sposób naukowy. Pozdrawiam!!
Ostatnio zmieniony pn wrz 21, 2009 5:59 pm przez Kalatos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Orson' post='61685' date='pon, 21 wrz 2009 - 21:13']Czyżby Jan Pająk miał rację? :lol:[/quote]



Nie mieszajmy do tego magnokraftów. :lol: :P
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: Kalatos »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='61731' date='wto, 22 wrz 2009 - 21:00']Nie mieszajmy do tego magnokraftów. :lol: :P[/quote]



Dzięki najwyższemu że pan Pająk nie był tam obecny :D Bo wyszło by że testujemy magnetokraf ;)
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: azor »

Moze warto napisać do MUFON CES tam w 99 % nie ma ''ufologów'' lecz są skupieni sami naukowcy badający ten fenomen
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziwny obiekt nad poligonem

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Orson' post='61779' date='śro, 23 wrz 2009 - 19:48']Bardzo dobry pomysł. Jeśli trzeba pomocy językowej służę:).[/quote]

Podejrzane to twoje zainteresowanie UFO ostatnio.Czyżbyś chciał obalić ,,mit" U.F.O.? :rolleyes: :P
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 6:15 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”