Sen o UFO

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Aylinn »

Przeniosłam do innego działu, ale osobiście najchętniej zamknęłabym ten jakże bezsensowny temat.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Droga Alyno. Jeśli masz ochotę zamknąć ten temat. Masz do tego prawo. Bo przecież jesteś Moderatorem globalnym. wiec czemu się zastanawiasz lub inaczej jeśli masz ochotę to czemu tego nie robisz.
Ostatnio zmieniony pn wrz 28, 2009 10:38 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Aylinn »

Bo jeżeli chcecie rozmawiać na ten temat to mi nic do tego. Byle spamu nie robić. ;)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Silje
Infrzak
Posty: 52
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 9:02 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Silje »

Boyka moim zdaniem zbytnio się ekscytujesz Ufo. Wciąż myślenie o nim sprawia, że miewasz takie sny.
jagat palo jagannatho

mahakyo dvirupabrit

paramatma param-jyoti

nirgunaṣ ça nri-keṣari



Opiekun wszechświata. Pan wszechświata. Ten, który znany jest jako Wielki. Ten, który ma dwa aspekty ( lwa i człowieka). Naddusza. Najwspanialszy Blask. Wolny od doczesnych cech. Półczłowiek – półlew.
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: sasquatch »

Miałem dziesiątki takich snów. Same w sobie były bardzo ciekawe jednak nic nie wniosły do mojego życia. Ten sen to po prostu kolejna myśl wywleczona z podświadomości.

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Newsman »

[quote name='Sasquatch' post='62134' date='czw, 01 paź 2009 - 22:44']Miałem dziesiątki takich snów. Same w sobie były bardzo ciekawe jednak nic nie wniosły do mojego życia. Ten sen to po prostu kolejna myśl wywleczona z podświadomości.[/quote]



Jak to miło posłuchać rzeczowej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Każdy z nas ma różne sny lub podobne. I nie wszystkie się sprawdzają. Po prostu trzeba umieć je odróżniać który sen jest zwykły a który nie......
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Odpowiem ci w ten sposób :



W maju będzie 10 lat jak Babcia nie żyje. Ten 1 sen jest starszy drugi sen jest z tego roku .



Poszliśmy z cała rodziną na miasto Nagle Babcia uciekła /pobiegła do tramwaju. Potem wszyscy szukaliśmy babci. Nikt nie wiedział gdzie babcia jest. Za parę dni - Wujek pokłócił się z H spakował się wsiadł w taxi i pociągiem przyjechał z Warszawy do Wrocławia. wujek prosił aby nikomu nie mówić ze jest u mnie, bo H wszystkich powiadomiła ze wujka nie ma ale ja i tak wszystkich po kryjomu powiedziałam, aby wszystkich uspokoić.



Śniło mi się ze babcia przyszła do mnie i powiedziała ze mam iść na górę odkręcić rury. Za parę dni sąsiad mnie zalał. ( jest to kolega w moim wieku który myśli inaczej ) Potem okazało się ze sąsiad nie ma uszczelek



Wujek nie żyje 2 lata sen z tego roku



śniło mi się że brama była zamknięta. Zadzwonił telefon usłyszałam głos wujka. Mówił ze ma kilka zdjęć i że przyjedzie mi pokazać tylko że brama jest zamknięta. Za parę dni - Dostaje telefon od wujka kolegi ze przyjedzie i chce podać paczkę Upominki/ zdjęcia wujka. – wujek nie mieszkał w Polsce.





Teść nie zyje 5 lat sen z tego roku



.śniło mi się burza /błyskawica waliła we mnie lub koło mnie ale ja nadal żyłam nic mi nie było a obok stał mój Krzysztof i rozmawiał przez telefon ze swoim zmarłym ojcem . Za parę dni - w Trakcie naprawy altanki dopadła nas burza silny wiatr z ulewą.



Możecie mi nie wierzyć, możecie pisać ze to sofistycznie .....
Ostatnio zmieniony pt paź 02, 2009 11:46 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Wierz orson mam ciebie dość najpierw sofistycznie potem teraz , wyśnione sny itp. itd. To ja tu mogę śmiało powiedzieć ze to był cios poniżej pasa. Już ci kiedyś na pw pisałam ze jeśli ci się nie podoba mój styl pisania ignoruj mnie teraz dodam ze jeśli masz tak mnie obrażać to nie odpowiadaj na moje posty. Ignoruj mnie traktuj mnie jak powietrze,nie odpisuj na moje posty Już wole aby Pantanal komentował moje posty.



To nie jest oniryzm, to nie są wyśnione sny, ani bajka, to nie są pierdoły, Tak sprawdzają się w 100% i wszystkie są prawdziwe. Są dni ze nic mi się nie śni/przynajmniej nie pamiętam. Nie powiedziałem ze to jest cud. Skoro tobie sprawdzają się 80% to powiedz mi czy miałeś sen który twoja rodzina z tobą na czele miała kłopoty a za parę dni sprawdziło się ???
Ostatnio zmieniony ndz paź 04, 2009 10:21 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”