Sen o UFO

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

No właśnie to co ludzie / ja sobie życzę/my mało cię to interesuje. Jako modelator globalny dajesz świetny przykład nam ludziom tu na forum.

Nie jestem Mesjaszem. I nie mam zamiaru informować prasę, rząd, Pan ze ktoś z mojej rodziny wyszedł i zaginął , ze miał wypadek samochodowy, czy wujka obrabowano. I nie mam takich snów ze Zmarła babcia mówi ze w Polsce będzie powódź a w Szwecji trzęsienie ziemi . To są tylko sny które mówią co się stanie w mojej rodzinie.

Takie osoby jak ja ( które przeżyły to samo lub podobnie ) jesteśmy otwarci na wszystko. Ja mówię sobie ze wszystko jest możliwe ze wszystko może się zdarzyć a nie musi oraz ile jest gwiazd tyle jest opinii. Może dlatego doświadczam to co tu na forum opisuje. Wierz chciałabym abyś doświadczył to co my/ja może byś inaczej mówił.
Ostatnio zmieniony ndz paź 04, 2009 1:32 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

To jest temat o snach. wiec jeśli chcesz komentować moje posty w temacie Przebudźcie się to napisz w odpowiednim temacie lub na PW. Nic ci się nie stanie jak nie będziesz komentować moje posty. No właśnie dobrze ci idzie atakowanie ludzi którzy nie umieją się obronić ani się wysłowić w postach. Jeszcze raz napisze jak kiedyś wszelkie takie teksty to na PW lub odpowiedni temat.



Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy w śnie osoba zmarła mówiła/pokazywała ze twoja rodzina z tobą na czele miała kłopoty a za parę dni sprawdziło się ???
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Orson' post='62253' date='nie, 04 paź 2009 - 19:40']No ale tak- śniło mi się. I?[/quote]



Oj chyba nie. Bo gdyby zmarła osoba przyszła do ciebie i powiedziała tobie ze coś przykrego się stanie w twojej rodzinie. to inaczej byś pisał. No chyba ze się wstydzisz przyznać to już jest co innego.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Nie robię żadnej sensacji. Po prostu jest kilka tematów o snach. wiec pisze np. w tym temacie. Jak się nie podoba zamknij te tematy. Wtedy przestane pisać. To proste.



Tak Drogi Orsonie. Uważam ze wstydzisz się przyznać do tego bo wiesz ze pojawi się taki drugi Orson i zacznie tobie pisać sofistycznie , wierzenia to dla ludzi o słabych psychicznie itp. Jest takie przysłowie które tu pasuje Jeśli wlecisz miedzy wrony musisz krakać jak i one.



Dla mnie taki seny są dla mnie wyjątkowe bo raz mogę zobaczyć zmarła osobę a dwa dowiedzieć się co się stanie w ciągu najbliższych dni i coś zrobić aby to się nie stało. Ale niech ci będzie ze to bajki
Ostatnio zmieniony ndz paź 04, 2009 7:52 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Ja rozumiem i jestem świadoma ze są różne sny niektórzy z nas mają podobne. Tylko jest mi ciężko zrozumieć jak można na takie sny gdzie duch mówi co będzie w najbliższych dniach i sprawdzają się za każdym razem w 100%. Nie mogę w takie sny komentować i mówić ze to bajki, fałszywe wspomnienia , pierdo.... Itp. Ja mogę dać taki komentarz do snu np. uciekam z psem przed kimś w labiryncie.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Pantanal' post='62435' date='sob, 10 paź 2009 - 11:18']To w końcu jest to sen czy spotkanie z duchem we śnie.[/quote]



Dla mnie jest to samo. Jest to sen gdzie czasem przychodzi do mnie duch/ jest to spotkanie we śnie z duchem



[quote name='Pantanal' post='62435' date='sob, 10 paź 2009 - 11:18']nie można tego traktować jak prawdziwe doświadczenie.[/quote]



wiec proszę cię wyjaśni mi dlaczego takie sny z duchami nie można traktować jak prawdziwe doświadczenie??



[quote name='Pantanal' post='62435' date='sob, 10 paź 2009 - 11:18']To, że śni mi się, że spadam nie oznacza, że się zabije.[/quote]



Jeśli masz sen gdzie tylko spadasz To tu się zgodzę z twoją opinią .....



Czy na prawdę nie możecie mnie zrozumieć ze chodzi mi o takie sny gdzie zmarła osoba która nie żyje 2- 10 lat a nawet i więcej przychodzi we śnie i mówi ze twojej rodzinie za parę dni stanie się to i tam to lub pokazuje co będzie. To przecież nie są bajki itp. Niestety tu wam na forum nie udowodnię tego. jedynie mogę wam życzyć abyście doświadczyli tego co ja. bo może wtedy zrozumiecie mnie o co mi chodzi. Choć i tak podejrzewam ze nie które istotki nie będą się przyznawać do tego bo to np wstyd i co powiedzą znajomi ...... uznają mnie za wariatkę itp.

Jeśli chodzi o inne sny to rzeczywiście mogę tak komentować jak wy komentujecie ........
Ostatnio zmieniony sob paź 10, 2009 9:10 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”