Sen o UFO

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
boyka
Infrzak
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 13, 2009 12:20 pm
Kontakt:

Sen o UFO

Post autor: boyka »

Witam. Dziś śnił mi się bardzo dziwny sen, to przejdźmy do "sedna" sprawy:

Była godzina tak z 12, byłem ja i parę innych osób, których nie znałem. Przygotowywaliśmy imprezę na takim tarasie, balony były już ułożone. Koło mnie stał jakiś facet ale on poszedł pomóc innym z tyłu, ja byłem na przodzie i podziwiałem krajobraz...Aż nagle popatrzyłem na balony - jeden, drugi, trzeci, czwarty a tu patrzę skupiony na piątym, patrzę a tam statek obcych. Koło mnie była ławka, na której leżała moja komórka. Wziąłem ją szybko i filmowałem!! Po przybliżeniu było widać, że to statek obcych (dysk), obracał się tak jak ziemia i zaraz się sen urwał. Obudziłem się i była już 7:30 (budzik nastawiony miałem).. Z tego co wyczytałem w senniku to :

czeka Cię podejście do nowości i otwarcie na nowe, niezwykłe idee i możliwości



Co o tym sądzicie ?? Mieliście podobne sny??



Zastrzegam nie oglądałem ostatnio (3 miesiące) filmów o ufo ani żadnych horrorów.









EDIT: Nikt Cię nie popędza boyka, więc na spokojnie mogłeś napisać posta, a potem poprawić błędy oraz sam styl zdań, które były rażąco okropne.

Na przyszłość pilnuj się. Postaraj się pisać dobrze stylistycznie oraz ortograficznie posty.

Aelreda.
Ostatnio zmieniony sob wrz 26, 2009 6:24 pm przez boyka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojownik Chrystusa zabija spokojnie, a umiera jeszcze spokojniej. Umierając wyświadcza przysługę sobie, a zabijając - Chrystusowi! ...
Awatar użytkownika
QK1
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: pn lip 21, 2008 11:22 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: QK1 »

Też miałem w przeszłości takie sny, ale nie pamiętam żeby wniosły bądź przyniosły coś nowego w moje skromne życie.
Każdego ranka, każdej nocy Dla męki ktoś na świat przychodzi.

Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności.


[ external image ]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hodie Mihi, Cras Tibi -> Co Dziś Mnie, Jutro Tobie Się Stanie

[ external image ]
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Sny w nocy obojętnie czy będą z UFO,babcią, czymkolwiek to nie jasnowidztwo.Nijak to sie ma do zdarzeń rzeczywistych.Sen to naturalny proces wtedy mózg sie ,,defragmentuje" dzięki temu funkcjonujemy normalnie.Śnimy każdej nocy nawet wtedy kiedy nic nie pamiętamy o śnie rano.To nic niezwykłego i nie jest związane z UFO Panie Boyka:) :rolleyes: ;)
Ostatnio zmieniony pt wrz 25, 2009 5:39 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: spacemaster92 »

Pantanal dobrze mówisz, w ogóle jakby każdy miał opisuwać tutaj swój dziwny sen to to forum już by ledwo chodziło. Też miałem pare snów, które opisałem ale tylko by się pochwalić wyobraźnią :P
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Boyka musisz wiedzieć ze na forum jest kilka tematów jak np. sennik niezwykły Infra, Spróbujmy tłumaczyć znaczenia snów, Prorocze sny, Sen i dziwne przeżycia, Spotkania ze zmarłymi we snach. Wiec tam możesz swoje sny opisać + poczytać co innym się śniło. Wystarczy poszukać. :)



Hmm co do opinii innych. Jak dobrze zrozumiałam Boyka pyta się wyraźnie Co o tym sądzicie ?? Mieliście podobne sny?? Nie pyta się o definicje snu czy to jest jasnowidztwo itp. :)



Boyka co do twojego snu. Jest ciekawy ale każdy z nas ma różne sny lub podobne sny. Ja sama miałam 2 sny z udziałem UFO. I też nie oglądałam żadnych filmów o ufo ani nie czytałam książek. Już wole prędzej oglądać filmy o duchach..... :D :P Uwierz mi jeszcze może tak się zdarzyć ze kilka razy we śnie zobaczysz UFO ;)
Ostatnio zmieniony ndz wrz 27, 2009 2:17 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: spacemaster92 »

Ja kiedyś miałem sen, który opisywałem o 14.10.2008 i co nic nie było. Miałem też sen o tym że za 8 lat będzie mój blok wyglądał jak melina. Więc we sny raczej nie powinno się wierzyć bo śnimy o naszych marzeniach, obawach, itp.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Zit »

Co za temat.

Proponuję nie robić syfu i post Boyki przenieść do Sennika INFRY.



A co do snu - sen jak sen. Mnie się ostatnio mój ślub śnił, a to po odszyfrowaniu nie oznacza romansu Sarkozy'ego i Putina czy nalotu ufoków na moją piwnicę z nalewkami.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Dokładnie ten temat proszę i trzeba przenieś do Sennika INFRY. I tam można dalej opisywać swoje sny i komentować na rożne sposoby.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”