Sen o UFO

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Drogi orsonie nie musisz wpadać na chwile. Możesz nawet i na dłużej. Niech ci będzie ze tym sposobem cofnę się do rozwoju Aborygenów./ wybieram cofnięcie się w rozwoju/ Brak wiedzy, ze to nie uczciwe, ze to idiotyzmem ( widzę ze moja lista rośnie …. ) Widzę ze nadal kochasz moje posty krytykować hahaha Ja nie unieszę się honorem. wole iść na ugodę , na kompromis , zakończyć rozmowę a to dlatego ze ty będziesz mówić ze to B a ja ze to A, ugryźć się w język i zamilknąć . Ty tego nie potrafisz i ja to rozumiem , akceptuje.

Pisałam wam ze to co doświadczam tu na forum tego nie udowodnię. Bo musielibyście sami tego doświadczyć na własnej skórze.Pozostaje mi tylko dołączyć do grupy która swoje doświadczenia dusi w sobie, która przestała pisać co ja spotkało, co doświadczyła.
Ostatnio zmieniony sob paź 10, 2009 5:23 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Drogi Moderatorze globalny mam ciebie dość. Ciągle mnie obrażasz ( hipokrytką, sofistycznie , wierzenia to dla słabych psychicznie, cofam się do rozwoju aborygenów itd ) Wcale nie czuje się za pokrzywdzoną i nie wygrałam.... Choć chciałabym wygrać/ nie muszę za wszelką cenę wygrywać ...... Nie zawsze człowiek wygrywa......

Przyznałam się ze nie potrafię tego udowodnić bo musielibyście być mną lub często przebywać ze mną. Ale ty się czepiasz wszystkiego. Złości cię ze się poddaję i ci ustępuję. Zal mi cię ....



Drodzy Admini chyba czas najwyższy Orsona i mnie uspokoić ,zwrócić uwagę nam , sprowadzić nas na ziemie. Mam nadzieje ze to wina tego ze nie macie czasu czytać wszystkich tematów/postów. Dlatego nie zwracacie nam uwagi.
Ostatnio zmieniony sob paź 10, 2009 7:16 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Tak zgadza się napisałam moja zmarła rodzina przychodzi do mnie i mówi/pokazuje co się przykrego stanie. ( chodziło mi o wydarzenia które tylko są osobiste , które tylko w rodzinie wydarzą się ) Przyznałam ze tu nie udowodnię tego.

Tak zgadza się napisałam ze Mam Ciebie dosyć, obrażasz mnie. Bo to prawda.

Tak zgadza się nie doświadczyłeś tego, co ja. A jeśli doświadczyłeś i nic nie piszesz oznacza to dla mnie ze się wstydzisz bo wierz ze usłyszysz ze masz słabą psychikę ......

Tak zgadza się każdy przekona się gdy doświadczy tego na własnej skórze. Mogę jeszcze dodać ze my przekonamy się po śmieci kto ma racje.....

Zauważ ze w rożnym postach napisałam ci dziękuję za słowo ......, ze niech ci będzie...... , rezygnuje z rozmowy, Tak zgadza się nie udowodnię tego, ustępuje ci a ty nadal jesteś nie zadowolony.

Świetnie ci idzie atakowanie ludzi którzy nie umieją się bronic lub nie potrafią się wysłowić w postach. Tu powinieneś dostać za to medal. Ale znajdź sobie kogoś takiego ja ty i jego atakuj ...... Prosiłam cię abym mnie ignorował traktował jak powietrze ale ty nie dalej...... wiec teraz napisze się odpiórkaj......
Ostatnio zmieniony sob paź 10, 2009 8:12 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Drogi Pantanal. Mam prawo się pogniewać jeśli ktoś pisze ze wierzenia są dla słabych psychicznie , sofistycznie ..... Jeśli ma tak komentować to wole już aby nic nie pisał.Tylko o to mi chodzi. (Już kiedyś napisałam ze wole abyś to ty krytykował moje posty. To chyba o czymś świadczy. Prawda ? ) Zwróć uwagę ze bardzo dawno nie było widać naszych 2 koleżanek jak Maria i Hania.. no i wcale się nie dziwie jak takie zdania czytają. Mam cicha nadzieje ze to jest inny powód.

Tak byłam tego świadoma ze będą rożne opinie, ze ktoś się przyczepi ale nie sadziłam ze usłyszę tu takie słowa. On mnie zna tylko parę % i to po postach wiec jakim prawem on pisze sofistycznie, hipokrytką? Zwróć uwagę ze teraz mu ustępuję, ze przyznaje się ze nie potrafię tego udowodnić, ze napisałam ze też przekonają się dopiero gdy doświadczą na własnej skórze oraz ze po śmierci dowiemy się kto miał rację. Jestem gotowa pójść na kompromis, ugodę czy jak tam wolisz. I jaki jest tego wynik? Sam widzisz.
Ostatnio zmieniony wt paź 13, 2009 7:12 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: asiatko31 »

Ok skoro znasz mnie bardzo dobrze, jak własną kieszeń. To widocznie jest tak jak mówisz. I Jeszcze jedno skoro jestem hipokrytką to słowo ekspert które znajduje się pod avatara proszę skasować i odpowiedni wyraz wpisać. Bo to jest jasne jak słońce ze słowo ekspert w moim przypadku tu nie pasuje. I mam nadzieje ze to zmienicie.

Przepraszam i przyznaje się do wszystkiego Orosn ma racje jestem hipokrytką , sofistycznie Dlatego świadomie opuszczam forum. Nie chce abyście czytali posty dwulicowej kobiety.
Ostatnio zmieniony wt paź 13, 2009 8:35 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Sen o UFO

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='asiatko31' post='62552' date='wto, 13 paź 2009 - 22:29']Dlatego świadomie opuszczam forum. Nie chce abyście czytali posty dwulicowej kobiety.[/quote]



Asiu nie rozumiem tego wzburzenia. Macie wyraźną różnicę zdań, a forum przecież od tego jest aby pisać o czym się myśli i starać się dojść do jakichś punktów wspólnych przy zachowaniu szacunku do odmienności swych opinii.

Tak więc przemyśl to.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”