Free Polański?

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Free Polański?

Post autor: aelreda »

[quote name='Ardai' post='62266' date='pon, 05 paź 2009 - 04:26']Matka oczywiście mogła z dziewczynką pojechać. Czy jednak było to naprawdę konieczne w przypadku sesji zdjęciowej o znanego i szanowanego reżysera? Częścią obrazu Amerykanina, w który tak ostro walisz, jest nadopiekuńczość i puszczanie dzieci do piaskownicy z kaskami na głowach. To akurat jest w porządku, bo jest wygodne?[/quote]



Widzę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

Mówimy o tym jednym konkretnym przypadku bo tego tyczy temat a nie o wszystkich przypadkach zgwałceń.

Nie bronię Polańskiego, jak uważasz, co też podkreślałam wcześniej.

Pokazuje, że obie strony popełniły błędy, wina w mniejszym czy w większym stopniu leży po obu stronach.

Polański wykorzystał sytuację. Ale matka też popełniła pewny błąd. Są przypadki rodziców, którzy pchają swoje pociechy nawet do łóżka wpływowych ludzi by zapewnić dzieciom wspaniałą przyszłość. Kobieta pewnie głupia nie była. Wykorzystała doskonale fakt gwałtu przez Polańskiego.

Co do Polańskiego, lepiej by od razu go posądzono przynajmniej można byłoby albo wpłacić kaucję bądź po prostu odbyć karę.



[quote name='Ardai' post='62266' date='pon, 05 paź 2009 - 04:26']Niektórzy to nie chyba, a na pewno, żyją w tak głębokiej ignorancji, że nie potrafią dostrzec bzdur, które piszą, chociaż prawdę podstawia im się przed nosem na srebnej tacy. Sądzono go 30 lat temu, uciekł zaraz przed wydaniem wyroku.[/quote]



Sądzono go wtedy i będzie sądzić i teraz.

Wyważaj pewne słowa i idącą za tym krytykę.



[quote name='Ardai' post='62266' date='pon, 05 paź 2009 - 04:26']Jak ktoś czegoś tak podstawowego o sprawie nie wie i dalej p******, to szkoda słów.[/quote]



Nie używaj takich epitetów. To jest kompletnie niepotrzebne. Ale to będzie ostatnie ostrzeżenie.

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Free Polański?

Post autor: Arek 1973 »

Aelreda

Jeżeli go nie bronisz to zgadzam się z Tobą.

Za zgwałcenie dziecka należy się każdemu kara, czy to osoba pełny sławy, czy to bogacz ,czy zwykły Nowak.

Przemek

A że wtedy uciekł i nie można mu było wytoczyć rozprawy to nie jest powód żeby mu to darować.



Tak ogólnie to zdaje mi się że on w małolatach nieżle posmakował, w książce piszą że po tym jak uciekł do Paryża to miał aferę z 16-to letnią Nastazją (Anastazją?) Kinski.

Dla mnie temat zamykam, napisałem co myślę. A każdy ma prawo mieć swoje zdanie, dziękuję
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”