Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Post autor: asiatko31 »

W małej, mazurskiej wiosce pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający. W kilka dni potem zaczęła się seria morderstw suma-ludojada. Czy UFO i mordercza ryba są ze sobą powiązane?

W minionym miesiącu wędkarze na jeziorze Głębokim na Mazurach mogli zaobserwować dziwne zjawisko świetlne. Świadkowie mówią o świetlistej kuli o średnicy około 1 metra wpadającej do jeziora.

Jeden z wędkarzy, Ryszard Okoń relacjonował:

– To przyleciało z wprost z nieba. Słychać było cichy świst i coś wpadło do jeziora, o tam. Słychać było tylko syk wody, jakby się ogień z wodą spotkał. Chlupnęło i zanurzyło się w wodzie. Powstała fala, która mnie o mało z łódki nie wywróciła!



Świetlista kula została zakwalifikowana jako UFO. Niewiele osób było świadkiem zdarzenia i sprawa została zapomniana.



W kilka dni potem wędkarz łowiący ryby na tym samym jeziorze nie wrócił na noc. Rodzina zawiadomiła policję. Znaleziono łódkę wędkarza, kompletnie zniszczoną. W łodzi zostały tylko gumowe buty wędkarza. Poszukiwania rozpoczęła grupa płetwonurków. Jednego z nich coś porwało pod wodą. Na powierzchni pojawiły się wiry świadczące o podwodnej walce i chwilę potem na powierzchni pojawiła się krew. Drugi z płetwonurków uciekł przerażony. Widział pod wodą ogromną rybę – suma mającego ponad 10 metrów długości!



Zaprzestano poszukiwań ciała wędkarza. Tego samego dnia jeszcze kilka osób widziało przerażająco wielką rybę. Policja zakazała wstępu na teren przylegający do jeziora.



Wśród okolicznych mieszkańców zaczęto kojarzyć fakty: świetlistą kulę oraz pojawienie się monstrualnej ryby. Czy te niecodzienne zjawiska są ze sobą powiązane? W miarę pojawiania się nowych faktów, będziemy Państwa informować.



Dodał: humbug.pl w dniu 13.08.2009



hmm ...... Chyba pojadę na Mazury zobaczyć tą rybkę ;) :lol:
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Post autor: Niekwestionowany96 »

buehehe :D
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Post autor: Aylinn »

Asia, Humbug.pl i wszystko jasne. To strona, która specjalnie wymyśla takie artykuły w celach humorystycznych. ;) Chociaż ten o tym pominku Breżniewa co leczy może być prawdziwy. :D



Przeniosłam do Hydeparku.
Ostatnio zmieniony pn paź 05, 2009 4:01 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Post autor: Immortal_girl »

ja tak czytam czytam i sobie myśle jak to możliwe ze nic nie słychac o tym a patrze na koniec humbug.pl i taka mina i no ok, wszystko jasne :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Alyna' post='62292' date='pon, 05 paź 2009 - 19:00']Asia, Humbug.pl i wszystko jasne. To strona, która specjalnie wymyśla takie artykuły w celach humorystycznych. ;) Chociaż ten o tym pominku Breżniewa co leczy może być prawdziwy. :D



Przeniosłam do Hydeparku.[/quote]



Droga Alyno. wiem co to za strona. Dlatego specjalnie dałam ten artykuł tutaj na forum. ( Przeciecz dałam emolki ;) :lol: ) Czy zawsze musi być na poważnie / podnosić komuś ciśnienie jak to ostatnio jest w modzie. Musi być jakaś odmiana :lol: :lol: :lol:
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Monstrualna ryba sieje spustoszenie na Mazurach!

Post autor: Darth_Luk »

nawet ja takich jazd nie mam jak ci ludzie z humbug, a się staram.

A tak przy okazji wiecie może co oni zażywają by mieć takie pomysły ?:D
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”