Argentyna: Sfotografowano abdukcję krowy

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Argentyna: Sfotografowano abdukcję krowy

Post autor: Newsman »

Jak podają nasi koledzy z Ameryki Południowej, w Argentynie doszło do dość spektakularnego zjawiska, które brzmi całkiem interesująco do czasu, aż spojrzymy na rzekomą fotografię mającą je przedstawiać. Ale zacznijmy od początku.

Małżeństwo podróżujące drogą na północ od Rosario miało ujrzeć, jak latający spodek porywa krowę.

- Potem wszystko zniknęło!

Serio i Laura zmienili zdanie na temat tego, czy krowy potrafią latać, bowiem przejeżdżając w pobliżu Puerto Gaboto ujrzeli jedną z nich w powietrzu. Była wówczas porywana przez UFO.



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sk0VTwc_Nts&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sk0VTwc_Nts&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



Skontaktowali się oni z dziennikarzem G.Brascą, któremu przekazali także niewyraźne fotografie, które mają przedstawiać zajście. (Relacja video - tutaj- )

- Zobaczyliśmy w powietrzu dziwną rzecz. Była duża. Przybliżyliśmy ją dzięki kamerze i okazało się, że to krowa, nad którą znajdowało się coś w rodzaju latającego spodka zawieszonego w powietrzu - mówi Laura. Potem zwierzę zostało jakby wessane do środka.

Sprawą zajęli się miejscowi badacze, którzy od dawna borykają się z problemem okaleczeń zwierząt. Zdjęcie uznano za prawdziwe, jednakże nie ukrywajmy, że nie jest to dowód najwyższych lotów. Byli też tacy, którzy dokonali analizy zdjęcia, dopatrując się tam krowy, jednakże dla chcącego nie ma nic trudnego. W psie z Parque Forestal też widziano kosmicznego karła.

Wydaje się, że momentalnie relacje, które dla ufologów są jedyną deską ratunku, sięgają dna.

Po tak barwnym opisie chciałbym zadać pytanie:



"Czy wierzycie, że okaleczeń zwierząt dokonują kosmici? Czy przedstawiciele zaawansowanych cywilizacji muszą porywać krowy?"



więcej...
Ostatnio zmieniony śr paź 14, 2009 4:25 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Argentyna: Sfotografowano abdukcję krowy

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak relacje z Ameryki Południowej są barwne.Może to przez sposób odbierania świata przez ludzi tam mieszkających ;) Co do samych okaleczeń to nie istnieje żadne wiarygodne nagranie które mogło by to przedstawiać.A jeśli chodzi o ,,porywanie" krów to zakładając obecność obiektów spoza ziemi, nie widzę przeszkód czemu nie mieli by tego robić.Na przykład z czystej ciekawości, lubią krowie mięso, parówki, wykorzystują organy do badań. :lol: Takie przypadki są faktem chociaż za większość odpowiadają nie ,,kosmici' a drapieżniki w zależności od położenia geograficznego inne.
Ostatnio zmieniony śr paź 14, 2009 5:49 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Argentyna: Sfotografowano abdukcję krowy

Post autor: azor »

Rozbawił mnie ten materiał bo ja tam krowy nie widzę a po drugie to czarne coś co świadek określa jako UFO to typowy owad w locie mam takich identycznych fotek dziesiątki i wiem że tak właśnie wychodzą owady dla mnie to lipa ale moze wypowie się na ten temat ''spec''od łapek na owady ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”