Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

To obejrzę kawałek tego "Szatana" i pomyślę. Mnie w tej powieści? na pewno nie było, ale o Iris jest wzmianka, no... ciekawe
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="124172" data-time="1469708984">
To nie żadna zupa informacyjna Marysiu a bardzo precyzyjny przekaz.Nawiązuje do bardzo wielu elementów czegoś co stanowi łańcuch przekazów.Gdybym zaczął opisywać wszystko , to może to być objętościowo gruba książka.Moi dowcipnisie stworzyli genialny przekaz z wykorzystaniem współczesnych środków przekazu..Gdy Kasia zaskoczy czego dotyczy numer z drzwiami od szafy i dojdzie do siebie to wyjaśni się jej zdarzenie z miską i światłem.Dla Ciebie też mam cytat z listu szatana:
"proszę pozdrowić panią Marię".
I najważniejsze wszystko kręci się wokół zamków (w tym Książa) i tego ,który szukała Teresa.Logika jest w braku logiki.Te niby błędy wcale nie są błędami.
</blockquote>
Andrzeju w zupie potrzebne sa odpowiednie składniki i jeśli chcemy np grzybowa--dodajemy grzyby itd.
Podobnie jest z tym co tu piszecie.
Po prostu Wam " smakuje "  TO i dlatego otrzymujecie--dostarczacie odpowiednich składnikow.
Tych łańcuchow przekazu skolko godno.....
Co do Marii--to imie pospolite, ja bardziej czuje sie związana z imieniem Anna.
A tego Pierwszego to znam doskonale...../nieraz o nim pisałam a jednak nie załapałeś ze piszę o nim--dlaczego, ciekawe, co ?
Co do otrzymywania podpowiedzi w różnej postaci---to i to przeszłam, ale wnioski są moje i niekoniecznie zbieżne w zrozumieniu  z tym co otrzymywałam .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124176" data-time="1469728622">
A tego Pierwszego to znam doskonale...../nieraz o nim pisałam a jednak nie załapałeś ze piszę o nim--dlaczego, ciekawe, co ?
</blockquote>
E tam Marysiu .Informacje od pierwszego przekazywane były za pomocą pośrednika.Znasz go , ale nie chodzi o przekonywanie siebie nawzajem.Tobie też polecam przeczytanie książki opartej o dzienniczek Daisy.Wtedy jasne stanie się o czym mówi ten śmieszny przekaz dowcipnisiów .Powtórzę - tam wszystko ma znaczenie.Specjalnie dla ciebie opiszę początek.
Film zaczyna się od wybiegnięcia szatana z domu.W tym momencie słychać muzykę i wyraźnie takie dźwięki tatatita.To określa literę Q.Wystarczy zajrzeć do Wikipedii , żeby dowiedzieć się ,że oznacza to kod z określoną informacją.W tym momencie należy zatrzymać odtwarzanie i dokładnie przyjrzeć się obrazowi.Widać ,że szatan mieszka obok budowli z kopułą.Wybiega przez furtkę i długo jest eksponowana furtka z tablicą .Czy na tablicy pierwsza litera to jest "J".Nie choć widać niedokładnie.A powinno być "J" ponieważ matka szatana tak zwraca się do męża lekarza.Szatan biegnie po schodach na brzegiem rzeki (to ważne ) mija kobietą , która bije po łapkach niesforne dziecko.Budowla z kopułą widoczna jest z różnych ujęć.Szatan dobiega do kolegów przed szkołą i widzimy ,że budowla ma z drugiej strony dwie wieże i szatan mieszka bliziutko szkoły.To teraz Marysiu co na ten temat napisała Daisy.W 1907 roku gdy jej mąż został decydentem w majątku Hochbergów  rozpoczął niepotrzebną przebudowę Książa.Wbrew logice i potrzebom dobudowano na wieży kopułę i dwie wieże od strony południowej..Ten bieg do szkoły miał to pokazać.Dlaczego szatanowi w filmie dano nazwisko Cisowski .To od zamku Cisy , gdzie działy się rzeczy , o których Księżna napisała , że usunie pewne kartki z dzienniczka.Tylko dlaczego czytelników o tym poinformowała?Teraz rzeka .Czy koło Książa płynie rzeka ?- tak.Ta sama rzeka płynie koło szkoły szatana.W rzeczywistości chodzi o szkołę średnią i jednocześnie szkołę podstawową znajdującą się w tym samym budynku.Wystarczy przyjrzeć się uczniom.Ten w krótkich spodenkach z linijką kątomierzem i nauczyciel z ekierką  na to wskazują .W rzeczywistości chodzi o szatana w podstawówce a ten nauczyciel matematyki to dyrektor .Nawet jego nazwisko wymieniane jest przez Malarza z wytatuowanym wężem na przedramieniu i  brzmi to :"o cie Florek".Wchodzą do klasy i zamykają drzwi.Lecą napisy.Przyjrzyjcie się napisom a szczególnie interpunkcji.Tam gdzie chodzi o Wandę i jej matkę.Następnie zapis ojca Wandy i znów ten sam numer.No i wskazanie strony są autorzy zdjęć i oświetlenia.Kropka nawiązuje do interpunkcji średniowiecznej i jest identyczna jak w pismach Jagiełły .Następnie długo eksponowany dzwonek.No to jest wstęp do wielu przekazów , ale to długa historia.Aha - dlaczego imię Wanda.Księżna łowiła ryby.Wanda to bardzo stare określenie wędki.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Maria »

no i sam widzisz Andrzeju na czym ta GRA polega......wciąga Ciebie a Ty innych i tak zasilacie Iluzje . Myślisz, ze w innych krajach gracze nie są łapani w takie sidła?
Też i uważają że posiedli wiedzie na temat przyszlości zakodowaną w czymś tam.-
Rozumiem że Gra jest jak afrodyzjak..daje pełnie szczęścia, wiary w cos co jest ulotne..i a nuż się złapie w sieć jak motyl.
No i ta iluzja Miłości......zgubionego szczęścia .......tak się ludzie łapią w sieci jak wyżej.
Nie pomyślałeś Andrzeju że te wszelkie przekazy służa czemuś?
Coś zasilają ...
Moda na nostradamusa i inne tajemnicze ksiązeczki, deseczki?
No i dlaczego osoby ktore uważasz za zwiazane z tym do czego doszedłes---podlegały manipulacyjnej kontroli, także i Ty .
Tu powinno zapalic sie czerwone światło.
Ostatnio zmieniony czw lip 28, 2016 7:59 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124179" data-time="1469735902">
Moda na nostradamusa i inne tajemnicze ksiązeczki, deseczki?
</blockquote>
Widzisz Marysiu - to co napisałem jest tylko małym fragmentem.Jest w tym przekazie też wskazanie na centurie.A te wielokrotnie wspominają o iluzjach .Dziś papież też wspomniał o tych , którzy sprzedają iluzje a w jego kraju mówi się ,że sprzedają dym.Wszystko co napisałem można sprawdzić.Wszystko to są odnośniki do prawdziwych zdarzeń i ludzi.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Maria »

Cos dużo skupiasz sie na jeziucie obecnym papiezu a mnie sie od początku nie podoba.
Andrzeju ja to rozumiem, pisałam zę przez to przechodziłam....ja nie piszę o watykanskich iluzjach---piekle, szatanie , raju po śmierci...popatrz jak to wszystko pasuje w tym nurcie--sprzdaży iluzji o ktorych mówi sam sprzedawca.
Kłamca zawsze kłamie i mami kłamstwami jako prawdami
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Andrzej 58 »

Żeby nie było ,że tylko ja zwracam uwagę na Dolny Śląsk , to wlepię wywiad z Figlem.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=EnZeFe2 ... Fe2yFtw</a>
 
Niedawno uzyskałem nowe informacje dotyczące terenu , o którym pisałem wcześniej a mianowicie tunelu łączącego kościół z budowlą za murem.Według informatora tunel ma około 1,5 metra szerokości .Jest tam też żelazna krata blokująca przejście.Część jednej ze ścian ceglanych przewróciła się do środka.I najważniejsze - latarki w tym tunelu przestawały działać mimo nowych baterii.Znamy to zjawisko z innych przekazów z udziałem noli.Inna sprawa to to ,że na terenie budynku , na którego miejscu  ludzie założyli ogrody , mój znajomy przypadkowo odkrył piwnice.Gdyby podłubać w ziemi , to niejedno jeszcze można tam znaleźć.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

Już wolę sobie Pinokia posłuchać niż tego żydka oszusta z filmiku. Fuj...
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="124358" data-time="1471120145">
Już wolę sobie Pinokia posłuchać niż tego żydka oszusta z filmiku. Fuj...
</blockquote>
Myślisz Kasiu , że były przedstawiciel urzędu do zabezpieczenia dóbr kultury na Dolnym Śląsku wie mniej niż drewniany pajac z bajki?.Figiel w swoich pogadankach porusza kwestie , z którymi jestem związany i tematami poruszanymi w tym temacie.Ma rację mówiąc o skali tych tajemnic.O jednym chyba nie ma wiedzy a mianowicie co kryje się u podstaw tych historii.Ta historia obejmuje okres rzędu tysięcy lat .W innej pogadance Figiel zaskoczył mnie wiedzą o pociągu ("złotym" )mówiąc,że jest pusty.Ja tą wiedzę dostałem już w latach siedemdziesiątych.Wiem nawet jak to się odbyło.Symbol tego pierwiastka zawarty jest w trzech źródłach .Oprócz niego są jeszcze dwa składniki , ale one są powszechnie dostępne.Tego składu nie znali eksperymentatorzy z "muchołapki" w Ludwikowicach Kłodzkich i pewnie nie wiedzieli co z tym zrobić ,żeby uzyskać energię.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zjawiska na terenie dolnośląskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

"Myślisz Kasiu , że były przedstawiciel urzędu do zabezpieczenia dóbr kultury na Dolnym Śląsku wie mniej niż drewniany pajac z bajki?"
 
Nie, Andrzeju tak nie myślę. Sory ale emocje mną zawładnęły bo w czasie kiedy Ty pisałeś post i wkleiłes Filglato rozmyślałam o pewnym człowieku "od ochrony" dóbr kultury  przez którego m.in miałam przykre doświadczenia. Sorki jeszcze raz.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”