Moje trzy grosze...

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
banned
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 03, 2009 2:40 pm
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: banned »

owszem, jestem głupi, przyznaję.



straciłem 2 lata młodości na kochaniu się w dziewczynie przez którą to prawie nie targnąłem się na swoje nędzne życie, zwyczajnie wierząc, że to ta jedyna, po tym jak słodziutko-mdleee się do mnie uśmiecha (nie powiem Wam, co od niej usłyszałem, po tym jak w końcu wyznałem Jej miłość, bo byście prędzej uwierzyli w "śruby" Bernatowicza zapylające grunt pod nową cywilizację jaka to odrodzi się po 2012, niż Jej "krótką i na temat" odpowiedź, która zaorała mi nieodwracalnie beret).



obecnie kocham poraz drugi i nie potrafię się uwolnić od "Jej" czaru, który to jest bardziej klątwą niż cudowną - niczym biały gołąb wylatujący z cylindra - magią...



jestem durniem, ale przynajmniej nie krzywdę innych, nie oferuję innym swojej głupoty, nie prowadzę żadnej podwodnej fundacji, krzywdzę... tylko siebie samego.



pozdro.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: Niekwestionowany96 »

banned czytając nagłówek twojego ostatniego postu mam wrażenie że masz inne problemy niż ta z FN...
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
banned
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 03, 2009 2:40 pm
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: banned »

to się nazywa ciepłe słowo do człowieka, który chciał się jedynie zwierzyć ze swoich problemów. dam Ci radę - na przyszłość jak ktoś pisze, że mu źle, nie dobijaj go, ok?



na koniec, oznajmiam wszem i wobec - kończę z forami internetowymi, portalami społecznościowymi, księgami gości, czatami i internetową korespondencją, gdzie i tak mnie wszyscy banują. "wiem, że nic nie wiem", Wy też nic nie wiecie o świecie, jesteście tylko ludźmi na tej planecie będącej ziarenkiem piasku w całej galaktyce-plaży (a na takich plaż jest całe mnóstwo [o ile nie nieskończenie wiele]). nie wykraczajcie więc swoim rozumem poza Wszechświat, nie próbujcie zrozumieć Boga, nie próbujcie nawet zrozumieć mnie samego, bo Wam to nie wychodzi od początku tego tematu - po prostu starajcie się przeżyć to życie, a na końcu wszystko się wyjaśni (chyba, heh).



bez odbioru (a teraz możecie mnie zbanować :]).
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: hm0 »

Tak sobie skromnie myślę, że temat nadaje się do zamknięcia. Druga myśl jest taka, że pewnie nie jestem odosobniony w powyższej opinii ;).
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: aelreda »

[quote name='banned' post='63134' date='wto, 03 lis 2009 - 17:51']jeśli ktoś Ci mówi, że jesteś "skazana na śmierć", to nie wiem, nie planujesz sobie przyszłości (ja się nawet zastanawiałem przez chwilę po co mi studia...), a planujesz jakąś drogę ucieczki, lecz przecież nie ma drogi ucieczki przed gigantycznym tsunami, czy wyładowaniem magnetycznym ze strony Słońca, prawda? 09.09.2009 czułem się więc jak na krześle elektrycznym, przez 24 godziny pociłem się jak w saunie (heh, ciekawe, czy Pan Bernatowicz w tym czasie siedział z rodziną wysoko w górach - mógłby to ktoś sprawdzić...), oczywiście nie płakałem też - żeby było jasne, chciałem odejść z tego świata z godnością mężczyzny - a przez moment, podkreślam, przez moment, miałem nawet takie wrażenie, że za chwilę postradam zmysły i, nie wiem, wybiegnę z domu i będę tak biec przed siebie...[/quote]



Przepraszam z góry jeśli to zabrzmi negatywnie, ale czy sam nie wytworzyłeś w swojej głowie takie problemy?

FN tylko podała, że w takim a takim czasie może zdarzyć się to a to. Całą późniejszą ideologię tworzy sobie sam odbiorca, a wrażliwszy odbiera pewne informacje za poważnie, potem wynikają takie problemy jakie Ty opisujesz.

Nie można tak się gubić, bo to przynosi opłakane skutki.

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: xedos »

[quote name='hm0' post='63145' date='wto, 03 lis 2009 - 21:19']Tak sobie skromnie myślę, że temat nadaje się do zamknięcia. Druga myśl jest taka, że pewnie nie jestem odosobniony w powyższej opinii ;).[/quote]



Uważam, że każdemu należy dać szansę, wkraczacie moi drodzy w bardzo delikatną sferę uczuć drugiego człowieka, niektórych to szokuje, mnie nie. Infra , to nie tylko zjawiska nie z tej ziemi, to gotowość do konwersacji w każdej sprawie. Należy podać rękę osobie potrzebującej pomocy i przynajmniej wysłuchać jej.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: aelreda »

hmO, użytkownik banned po prostu chciał podzielić się swoimi uczuciami na temat FN, a wyrażania własnej opinii nie broni się na tym forum.

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: xedos »

[quote name='Aelreda' post='63149' date='wto, 03 lis 2009 - 21:48']hmO, użytkownik banned po prostu chciał podzielić się swoimi uczuciami na temat FN, a wyrażania własnej opinii nie broni się na tym forum.[/quote]



Proszę nie nadinterpretować moich słów, nikomu niczego nie wolno zabraniać, a zwłaszcza na tym forum!



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 8:09 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Mad_Death_dragon
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:02 am
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: Mad_Death_dragon »

hmm a ja się teraz tak zastawiam. Może to głupie ale z którego ramienia piszesz? Widzę że na forum Infra krytykuje się za dużo innych organizacji. Nie podzielam tego, gdyz forum to jest dobro publiczne gdzie kazdy może wejść poczytać i w razie czego zaskarżyć ową osobę. Tak. Jak nie wierzycie zapytajcie Dreamera. Więc radzę nie co ostrożniej ze słowami. Nie to iż bronię kogokolwiek.... a może bronię gdyż wypowiadać się można ale nei w sposób obrażający kogoś. Albo prowadzić prowokację, gdyż czuję czystą prowokację. Śmierdzi nią na kilometr. Wcześniej było z VRP nie dobrze , potem z Mizerą a teraz z FN. Czy Wy naprawdę już nie macie co robić tylko stwarzać problemy?

Jak to ktoś kiedyś powiedział: Pilnuj swego podwórka żeby ktoś Ci pod nie śmieci nie podrzucił !
Chamem byłem, chamem będę i chamem zostanę

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Moje trzy grosze...

Post autor: Newsman »

Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi, jednak w kwestii formalnej użytkownikowi Sante:

- Nie mamy możliwości monitorowania myśli naszych użytkowników (tak Wojtku, nie mamy - może u was na biegunie zimna tak się da, ale my nie mamy dostępu do takiej technologii), toteż nie możemy wpływać na to, co piszą.

- Czy istnieje coś takiego jak "ramiona"? Każdy pisze co chce. Nie będziemy w ramach poprawności politycznej kasowali postów.

- Nie można stosować tejże poprawności, jeśli coś po prostu razi. A jeśli razi, to od tego jest forum.

- Jeśli krytyka jest bezzasadna, proszę to udowodnić. Ponadto to użytkownicy, nie administratorzy zakładają tego typu tematy.

- Po ostatnie - zauważam Wojtku, że jesteś bardzo aktywny w tematach, które są konfliktogenne. Ale naprawdę nie twórz wielkich teorii ze strzępów informacji, które posiadasz (przejrzyj kalendarium swoich pożegnań z Forum). Są po prostu nieaktualne.



No i to:
Pilnuj swego podwórka żeby ktoś Ci pod nie śmieci nie podrzucił !


Chyba wszyscy widzą najlepiej jak pilnowałeś swojego...



PS: Zrób coś z tym, bo przecież nie możemy promować partnerów-widm
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 8:42 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „POWITALNIA”