Hitler i UFO

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

,,Pozostał plan B-Hess zwariował (wyzdrowiał dopiero w Norymberdze)"



Poczytaj Proces W Norymberdze to się dowiesz, że tak nie było.



,,No i zagadkowe samobójstwo ostatniego więźnia Spandau"



To tylko hipoteza wysnuta przez obrońcę Hessa i jego syna.



,,Przyznaję się bez bicia,że po cichu liczyłem na pojawienie się na naszym forum ludzi,którzy są zaopatrzeni w wiedzę przez swoich krewnych bądź znajomych"



Widocznie takich świadków niema.



,,sprawdzić,przemyśleć (chyba,że nie macie chęci bądź umiejętności to sobie podarujcie)"



Nie mam czasu zajmować sie muchołapką Witkowskiego i innymi wyssanymi z palca bzdurami.



,,Bliższych szczegółów nie podam ,bo nie wiem czy obowiązuje mnie jeszcze tajemnica wojskowa"



Przecież na forum jesteś anonimowy skoro tak to czego się bać.Masz podane emaile do ludzi adres infra zdradź ta supertajną wiedzę a potwierdzisz swoją wiarygodność.



Skoro już mieszasz historię w bajeczki o haunebu vrilu glocku v-7 i innych to podawaj konkretne przykłady i źródła.Skoro to taka poważna sprawa po co tworzyć bajeczki?.
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2009 9:56 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: Aylinn »

[quote name='RozwójDuchaMegaton' post='64692' date='sob, 26 gru 2009 - 15:34']UFO zaprogramowało Hitlera do tego zeby zrobil te okropności a potem kazało budować mu swoje statki. UFO jest dobre ale tez sie myli i to byla ich największa pomyłka, źle ocenili Hitlera, bo myśleli że ludzie są źli. Potem zobaczyli że są dobrzy i im pomogli niszcząc faszystów.[/quote]



Historycy powinni to przeczytać i włączyć jako oficjalną teorię do programu nauczania w szkole.



Prościej mówiąc:



[ external image ]



P.S. Jak jestem w Megaton to zawsze aktywuję bombę. Widok grzybka jest przepiękny.
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2009 3:16 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: Aylinn »

Co ci jeszcze ten patron powiedział? Mój patron, jeżeli w takowego bym wierzyła, płakałby, ale ze śmiechu nad postami niektórych.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: Andrzej 58 »

UFOWORLDNEWS-czytać a widzieć nagranie z procesu gdzie Hess po zignorowaniu przez adwokata jego prośby,sam wstał i powiedział,że chorobę psychiczną symulował i tylko ma kłopoty z koncentracją.Samobójstwo Hessa-a kto mógł sprawę nagłośnić?(analiz głosu z nagrań archiwalnych porównywania wyglądu)przeprowadzono całkiem sporo.Świadkowie-wypowiedzi ludzi związanych z tematem znamy.Mi chodzi o możliwość podyskutowania z takimi ludżmi.Na kilka tysięcy postów, które przeczytałem tylko trzy przedstawiały jakąś jakość.Reakcja forumowiczów była typowa dla zbieraczy łusek.Gdzie wspomniałem o Muchołapce i Witkowskim?Chodziło mi o eksperyment z lewitującą cewką.Wszyscy demonstrujący to zjawisko komentują to prosto:nie mam pojęcia jak to działa i wiesz dlaczego-bo nie ma w literaturze naukowej odpowiednich odnośników teoretycznych,są podobne ale nie związane z przemiennym rodzajem prądu.Tajemnica wojskowa-Jak na dokumentacji technicznej ma się napisane tajne to po złożeniu przysięgi wojskowej (zachowanie tajemnicy)pewnikiem obowiązuje z czysto formalnego punktu patrzenia.Ta super wiedza to nie taka super,po prostu podał bym Ci typy sprzętu gdzie zastosowanie praktyczne mają (miały?)zastosowanie Lampy elektronowe, ich parametry mocy a przede wszystkim ich wygląd w czasie pracy.Anonimowość w sieci?-chyba żartujesz.Po co te historie-ano po to,żeby wykazać ,że to co w pierwszym momencie wydawać się może niedorzecznością może jednak mieć pokrycie w faktach.żródła:Zapiski Douglasa N. Kelleyem ,Pamiętnik Schellenberga.Notaka z rozmowy hiszpańskiego ministra spraw zagranicznych Beibedera y Atienza za pośrednictwem nienieckiego ambasadora Stohrera o stanowisku księcia Winsoru do Churchilla i propozycji rozwiązania konfliktu brytyjsko-niemieckiego.Dziennik generała Haldera.Przemówienie Hitlera z 19 lipca1940r w Reistagu.Zapiski admirała Readera.Gdzie padło określenie Haunebu, Vrill czy V-7.Nazi ufo to nie te bzdury publikowane w sieci.Co mnie w takim stwierdzeniu upewniło:Zgodność relacji fizyka rosyjskiego Frołowa z relacją Niemca(już nieżyjącego),którego wujek był w SS i nosił na mundurze dziwny znaczek(relacja bezpośrednia).Ale odbiegliśmy od zasadniczego tematu.Przytoczenie "śmieszego" postu miało dotyczyć tego kawałka o dziwnych żarówkach i to ma pokrycie w faktach.Zjawisko lewitacji-fakt.Ale przecież żaden nol nie będzie latał na rozgrzanym drucie i to na kablu zasilającym.Czy Niemcy znali rozwiązujące ten problem zjawisko nadprzewodnictwa-tak(odkryte w 1911r)Czy Niemcy znali sposób zwiększenia sprawności urządzeń elektrycznych-tak w każdym podręczniku do elektrotechniki znależć można zależność sprawności od częstotliwości prądu..Czy mieli elementy wykonawcze do realizacji prądów dużej wartości i wielkiej częstotliwości-Tak-lampy.Czy znali pojęcie wzmacniacza elektromaszynowego-jako żródła energii-Tak.Pozostaje problem sterowania-czy znali takie urządzenie jak selsyn lub magnesyn-tak,żaden duży samolot nie poleciałby sterowany linkami.Zatem-czy Niemcy mieli techniczne możliwości,żeby zbudować urządzenie przypominające nola?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

,,-czytać a widzieć nagranie z procesu gdzie Hess po zignorowaniu przez adwokata jego prośby,sam wstał i powiedział,że chorobę psychiczną symulował i tylko ma kłopoty z koncentracją"



A więc jak to się ma do naszego UFO?



,,Anonimowość w sieci?"



Nie rozumiem czego się obawiasz skoro masz taką wiedzę jest wiele sposobów na jej ujawnienie czy może tylko próbujesz stworzyć aurę tajemnicy?



,,Ta super wiedza to nie taka super,po prostu podał bym Ci typy sprzętu gdzie zastosowanie praktyczne mają (miały?)zastosowanie Lampy elektronowe, ich parametry mocy a przede wszystkim ich wygląd w czasie pracy.,,



Proszę bardzo czekam.



,,Notaka z rozmowy hiszpańskiego ministra spraw zagranicznych Beibedera y Atienza za pośrednictwem nienieckiego ambasadora Stohrera o stanowisku księcia Winsoru do Churchilla i propozycji rozwiązania konfliktu brytyjsko-niemieckiego."



Co to znane każdemu zainteresowanemu zdarzenie i inne historyczne podawane przez ciebie ma wspólnego z UFO?



,,Zapiski admirała Readera.Gdzie padło określenie Haunebu"



Możesz podać gdzie takowe widziałeś?



,,Zgodność relacji fizyka rosyjskiego Frołowa z relacją Niemca(już nieżyjącego),którego wujek był w SS i nosił na mundurze dziwny znaczek(relacja bezpośrednia).Ale odbiegliśmy od zasadniczego tematu.Przytoczenie "śmieszego" postu miało dotyczyć tego kawałka o dziwnych żarówkach i to ma pokrycie w faktach.Zjawisko lewitacji-fakt."



Jakieś źródło?
Ostatnio zmieniony ndz gru 27, 2009 9:56 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: Andrzej 58 »

UFOWORLDNEWS-myślę kolego ,że masz kłopoty ze zrozumieniem tego co chciałem Ci przekazać.Ano cała sprawa wynika z twojej decyzji o zamknięciu tematów "Nazistowskie Ufo" i"hanebu iIII RZesza'.Pretekstem do zamknięcia pierwszego jak nie trudno się domyśleć było strzelenie focha przez jednego z użytkowników.W tej sytuacji postanowiłem sprawdzić zamieszczając skrót tego kontroweryjnego posta ,który uznałeś za tak absurdalny,że postanowiłeś natychmiast temat zamknąć.Ten post zawiera dwie informacje,jedną związaną z tematem i drugą nie dotyczącą nazi-ufo.Poświęciłem trochę uwagi na tą część nie związaną z tematem ,żeby zwrócić twoją uwagę na możliwość współpracy brytyjskich faszystów z Hitlerem a więc w tej części post wcale nie musi być nieprawdopodobny.Co do drugiej części(dziwnych żarówek)to już jesteśmy w temacie.Dziwię się wam sceptykom ,że nie wykorzystujecie tej informacji jako argumentu potwierdzającego nie istnienie szkopskich noli.Jest w nim mowa o eksperymentach a nie o gotowych konstrukcjach.A czy te eksperymenty mają podstawy fizyczne-na to właśnie staram się zwrócić waszą uwagę.Jeśli czytam na temat urządzenia o nazwie dzwon-to te interpretacje w rodzaju tajemniczych substancji,wiercących się w środku -traktuję jako klasyczną dezinformację.Mlodsze siostry dzwonu były w użytku w różnych urządzeniach gdzie potrzebna była duża moc i wysoka częstotliwość.Zresztą lampy podobnego typu stosowane są i dziś,np w tomografach komputerowych.Co do wytwarzania aury tajemnicy-Nie mam zamiaru tworzyć żadnych wrażeń,tym bardziej,że urządzenia te prawdopodobnie stoją sobie już gdzieś w muzeum a nasi byli przeciwnicy są dziś naszymi sprzymierzeńcami.Anonimowość w sieci-Gdybyś był na ten przykład sieciowym pedofilem lub planującym atak terorystyczny zamach to już byś wiedział (siedział)wszystko na ten temat.Teraz Frołow i Niemiec.Te dwie niezależne od siebie relacje mają jednen wspólny punkt i to jest ten znaczek.Wskazuje to na specjalny oddział SS pilnujący olbrzyma (holewcia,że też nie udało mi się wyciągnąć od Manfreda jak wyglądał ale z podobnym nie spotał się nigdzie).Acha -wywiad z Frołowem na www.ioh.pl Forum/viewtopic.php?t=12686 .Lewitacja -AAbb zamieścił link na naszym forum( w temacie Nagranie z Emilcina) do filmu "prawdziwe latające spodki)-fragment z demostracją Boyda Buschmana.Możesz ten pokaz zrobić sobie sam w domu -to naprawdę prościutkie.Wysokonapięciowe pokazy także są dostępne,ale musiałbym dżwignąć cztery litery i przetrząsnąć dziesiątki taśm .Widzisz kolego,zastanawiam się skąd ta awersja do tej tematyki wsród niektórych postowiczów.Skąd ten uszczypliwy ton twoich postów?Jedyna odpowiedż jaka mi się nasuwa to spostrzeżenie,że nieustosunkowujesz się do merytorycznych elementów zawartych w moich postach.Gdybyś napisał ,że znalazłeś podstawy fizyczne do zjawisk opisywanych przeze mnie i wypisuje zwykłe bzdury,to wtedy albo przyznałbym Ci rację lub broniłbym swojego stanowiska do upadłego .I tu znów postanowiłem Cię sprawdzić zamieszczając w poprzednim poście zapis o wzmacniaczu elekromaszynowym.Tu mogłeś zrobić ze mnie łacha,bo wzmacniacze elektromaszynowe to urządzenia wielgachne i wyjątkowo nie nadają się jako żródło energii dla noli,Ty wolisz jednak czepiać się nieistotnych szczegułów robiąc uniki.Sceptycyzm w tematyce paranormalnego forum to postawa prawidłowa,ale konfrontacyjne stwierdzenie,że nie ma dowodów bez podjęcia próby wyjaśnienia kwestii stawianych na forum jest tylko pustosłowiem.Czy nie prościej przyznać ,że w tym zakresie nie mam potrzebnej wiedzy i doświadczenia - Ty wolisz w takiej sytuacji postawić krzyżyk obok tematu.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Jak na złość nie znalazłem żadnego dowodu, że nazi-UFO to fakt.Może nie potrafię czytać jestem słabo rozwinięty ale przytocz mi konkrety w postaci punktów :excl:
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 5:34 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Hitler i UFO

Post autor: tomek1618 »

Dowód, tylko Dowód.

Świadek, czy świadek jest dowodem?

Powiem że na podstawie zeznań świadka można skazać prawomocnym wyrokiem.

Świadek powinien się liczyć.

Świadek Richard Byrd.

Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”