Owoc bez nasienia

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Conspiracy »

Faktycznie aurora być może jestem "taki niekumaty". Jednak Twoje marginalne wypowiedzi dalej do mnie nie trafiają a wręcz karzą zastanowić się nad istotą Twojego problemu, którym zapewne jest niezdolność do rzeczowej dyskusji popartej dowodami. A co tam, wymiana zdania z Tobą na forum jest wręcz chaotyczna, ktoś pyta a Ty zamiast odpowiedzieć rzucasz postami bez znaczenia w prawo i w lewo. Enigma.



Ciekawe czy w rzeczywistości też tak z Tobą wygląda dyskusja, jeśli tak to chętnie Cię poznam tylko wpierw się porządnie schleje i ujaram :)
Ostatnio zmieniony czw lis 26, 2009 1:23 pm przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Aylinn »

Aurora, przeczytaj post Conspiracy. On ładnie wyjaśnił ci cały bezsens twoich postów.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Aylinn »

OK, oficjalnie się poddaję. Nie kumam bredni tej użytkowniczki, i nie jestem w tym odosobniona.



Aurora, albo zaczniesz pisać więcej niż jednozdaniowe psoty i wyjaśnisz o co ci chodzi, albo zamknę temat, bo tylko robi się tu śmietnik.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Aylinn »

Użytkownik był i przegrał grę. ;) Temat zamykam.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Zablokowany

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”