Owoc bez nasienia

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Kalatos »

[quote name='aurora' post='63782' date='śro, 25 lis 2009 - 16:54']nimfa

Właśnie negujesz rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga , negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz rzeczywistymi faktami .Każdy , który to czyni na pewno poniesie konsekwencje.[/quote]



Widzisz zastanawiałem się czy ten tekst w poprzednim temacie to tylko jednostkowe stwierdzenie a tutaj dajesz mi pewność by stwierdzić że nie. A i drobna uwaga, postaraj się być bardziej tolerancyjny dla osób które wyrażają poglądy odmienne od twoich. Pozdrawiam
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Christof »

Ten blog to jakiś bełkot, koszmar senny informatyka.
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Kalatos »

Dariusz_INFRA

Tolerancja to świadome pozwolenie na czynienie negatywnie .


Mylisz się i to bardzo bo tolerancja pozwól że za cytuję to :
W sensie najbardziej ogólnym oznacza on postawę wykluczającą dyskryminację ludzi, których sposób postępowania oraz przynależność do danej grupy społecznej
Co więcej - Obecnie termin ten obejmuje również tolerancję różnych orientacji seksualnych oraz odmiennych światopoglądów. Brak tolerancji jak dla mnie świadczy źle o człowieku. Także proszę cie nie myl pojęć ;)
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Lilith »

[quote name='Dariusz_INFRA' post='63790' date='śro, 25 lis 2009 - 18:02']Mylisz się i to bardzo bo tolerancja pozwól że za cytuję to : Co więcej - Obecnie termin ten obejmuje również tolerancję różnych orientacji seksualnych oraz odmiennych światopoglądów. Brak tolerancji jak dla mnie świadczy źle o człowieku. Także proszę cie nie myl pojęć ;)[/quote]



dokładnie tak
nimfa
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 07, 2009 9:19 am
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: nimfa »

[quote name='aurora' post='63782' date='śro, 25 lis 2009 - 16:54']nimfa

Właśnie negujesz rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga , negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz rzeczywistymi faktami .Każdy , który to czyni na pewno poniesie konsekwencje.[/quote]



aurora nie ty jesteś od wyznaczania kto poniesie karę, nie ty jesteś od osądzania ludzi... więc proszę pohamuj się w swoich osądach!



Conspiracy - po części obejrzałam - aczkolwiek dla mnie to wszystko zaczyna brzmieć jak nowa religia :) Coś w rodzaju powrót do korzeni... w sensie powrót do starych religii - ciągle mi się wydaje, że zaczynamy brać przykład z religii egipskich (czego przykładem jak dla mnie może być np. "projekt cheops") czy tez religii hinduistycznych.

Mam wrażenie, że ludzie zaczynają tłumaczyć sobie te rzeczy, których nie rozumieją poprzez naśladownictwo swoich przodków?



Nie jestem jeszcze tak obeznana w tych rzeczach, bo powiem szczerze, że zaczynam się dopiero wkręcać, ale podchodzę do tego póki co bardzo ostrożnie :) I przede wszystkim czytam i zagłębiam się :) Także proszę o wyrozumiałość.
...Z punktu widzenia aerodynamiki, trzmiele latać nie powinny - tyle, że trzmiele o tym nie wiedzą, więc latają sobie dalej... - Mary Kay Ashley


...Nauka zrobiła z nas bogów, zanim nawet okazaliśmy się godni być ludźmi... - Edmond Rostand
"http://www.zamyslenie.pl/aforyzm/2399"

"Boga się nie udowadnia, Boga się poznaje." - ks. Jan Twardowski

"http://www.zamyslenie.pl/aforyzm/4854"
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Conspiracy »

Nimfa nie jest to nawoływanie do stworzenia nowej religii. Absolutnie. Polecam obejrzeć do końca aby się o tym przekonać.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Owoc bez nasienia

Post autor: Kalatos »

:excl: [quote name='aurora' post='63796' date='śro, 25 lis 2009 - 20:35']Bądźcie świadomi, że piszę o rzeczywistych faktach biblijnych, zbieżnych z wiedzą świecką.[/quote]



To tak jak ja bym pisał o tym że jutro będzie koniec świata powołując się na źródło z 1000 roku przed naszą erą. Sam problem z biblią jest taki że nie zweryfikujemy nigdy czy teksty tam zawarte są prawdziwe czy też nie. Także zachowaj trochę więcej dystansu do tych spraw. Pozdrawiam!
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Zablokowany

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”