9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: ADAX »

O hamerykanach napisałeś ty kolego i to nie mój problem, dlatego nie wiem jak mam być paranoikiem skoro to ty nazywasz tak jakiś kraj, masz jakiś obiektywny dowód ? Czy to kolejna opowiastka w stylu "żydzi, komuchy, szkopy i cała reszta" ? Heh i ten człowiek mówi o braku dowartościowania rolleyes.gif


hmm, co do hamerykanów ( tak nazywam ich tak tych hamerykanów, a nie Amerykanów), żydów i komuchów,, a paranoja to pojęcie nie mające spójności z nazywaniem innych nacji "po swojemu" to, można by było już prędzej na siłe umieścić w Rasizmie.


Nie wiem jak mam być paranoikiem skoro nie wyznaję takich radykalnych poglądów w stosunku do innej nacji. No wybacz ale w obliczu tego co powiedziałeś znacznie bliżej tobie do paranoi.


Znów mylisz paranoję z czymś innym.


Podobnie kolega wyzywający od "hamerykanów". Puknijce się w łeb ludzie, to tak samo jak wymyślać że żydzi to największe zło i podobne bzdury
Kolego, to ty za przeproszeniem puknij się w łeb. Nikt nie napisął że Amerykanie to ch**e bo się tak podoba i są gorszą rasą. Nie porównuj dyskryminacji żydów, do tego co napisaliśmy.


i nie wciskaj mi tu kitu adax, dobrze widać w archiwum co napisałeś...

Nie wiem o co chodzi Reaper, ale paranoją odzwierciedla się twój post. Nie mniej jednak, w USA panuje paranoja, dosłownie na wszystko i na nic. Hamerykanie to dziwny naród, którego chyba nikt nie jest w stanie zrozumieć. Co do kolejnego wroga, to trudno powiedzieć, może czas wrócić na czarny ląd ?


Jeśli chodzi o to, to w sumie, mogło wyjsc lekkie nie porozumienie, bo nie oddzieliłem tego co miałem oddzielić. A jescze zapewne chodzi ci o to co napisałem w kolejnym:


Przeczytaj mój post jeszcze raz, a na pewno nie zobaczysz w nim, żadnego zdania które pisze że nazywasz amerykanów hamerykanami.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Reaper »

[quote name='ADAX' post='72988' date='04 wrzesień 2010 - 19:41']hmm, co do hamerykanów ( tak nazywam ich tak tych hamerykanów, a nie Amerykanów), żydów i komuchów,, a paranoja to pojęcie nie mające spójności z nazywaniem innych nacji "po swojemu" to, można by było już prędzej na siłe umieścić w Rasizmie.







Znów mylisz paranoję z czymś innym.





Kolego, to ty za przeproszeniem puknij się w łeb. Nikt nie napisął że Amerykanie to ch**e bo się tak podoba i są gorszą rasą. Nie porównuj dyskryminacji żydów, do tego co napisaliśmy.





CYTAT

Nie wiem o co chodzi Reaper, ale paranoją odzwierciedla się twój post. Nie mniej jednak, w USA panuje paranoja, dosłownie na wszystko i na nic. Hamerykanie to dziwny naród, którego chyba nikt nie jest w stanie zrozumieć. Co do kolejnego wroga, to trudno powiedzieć, może czas wrócić na czarny ląd ?





Jeśli chodzi o to, to w sumie, mogło wyjsc lekkie nie porozumienie, bo nie oddzieliłem tego co miałem oddzielić. A jescze zapewne chodzi ci o to co napisałem w kolejnym:[/quote]



Haha najpierw się tłumaczy że nie mówił o amerykanach tylko o hamerykanach a zaraz potem przytoczył własny cytat w którym mówił o całym amerykańskim narodzie nazywając go hamerykanami. I nie wkręcaj kitu, hamerykanie to określenie negatywne, innymi słowy wypowiadałeś się o całej nacji. Wiesz tłumaczyć się możesz z tego że pisałeś głupoty ile chcesz, fakt pozostaje faktem że je pisałeś.



I tak samo mógłbyś sobie powiedzieć "Hitler/ktokolwiek nie miał nic przeciwko żydom, był tylko przeciwko tym złym żydom" albo "nie jestem przeciwko czarnym ludziom w białym domu, tylko przeciwko czarnu*** we slumsach" (ja jestem daleki od takiego rozumowania swoją drogą, ty z kolei pisałeś też o czarnym lądzie co też już zalatuje i wg. nauk społecznych zajmujących się tym zagadnieniem jest to odmiana rasizmu implikowanego "może czas wrócić na czarny ląd" najwyraźniej odwołujesz się do kwestii rasowych starając się przedstawić tę grupę społeczną w negatywnym świetle/kontekście) co wiesz nie ważne jak będziesz starał się wypolerować czy zabawnie "doprecyzować" nie zmieni faktu że tak napisałeś.



Używasz określeń mówiących o narodowości używając obraźliwych określeń jakimi są hamerykanie, do tego masz najwyraźniej negatywne zdanie na temat czarnej ludności a przynajmniej implikując to tak się do niej odwołujesz, tak też może jak twierdzisz jesteś trochę głupi że "nie oddzieliłeś" ale wypowiadasz się w sposób zalatujący faszyzmem w swej genezie a nie szczegółach.
Ostatnio zmieniony sob wrz 04, 2010 4:59 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: ADAX »

Po pierwsze , nie tłumaczyłem się tylko napisałem że hamerykanie to hamerykanie, a Amerykanie to Amerykanie, nie rozumiesz czy nie umiesz czytać ? zresztą obojętne mi to.



Po drugie
I tak samo mógłbyś sobie powiedzieć "Hitler/ktokolwiek nie miał nic przeciwko żydom, był tylko przeciwko tym złym żydom" albo "nie jestem przeciwko czarnym ludziom w białym domu, tylko przeciwko czarnu*** we slumsach"
nie i jeszcze raz nie, to twoje zdanie i twoje rozumowanie, nie moje.



Po trzecie, nie próbuję
co wiesz nie ważne jak będziesz starał się wypolerować czy zabawnie "doprecyzować" nie zmieni faktu że tak napisałeś
i nie bede próbował.



Po czwarte
Używasz określeń mówiących o narodowości używając obraźliwych określeń jakimi są hamerykanie, do tego masz najwyraźniej negatywne zdanie na temat czarnej ludności a przynajmniej implikując to tak się do niej odwołujesz
kto tu używa obraźliwych zdań, bo według Ciebie twoje stwierdzenie które wyszczególniłem gruba czcionką też do tego się zalicza.



Po piąte
ak też może jak twierdzisz jesteś trochę głupi że "nie oddzieliłeś" ale wypowiadasz się w sposób zalatujący faszyzmem w swej genezie a nie szczegółach.
nie jestem głupi, ani nie wypowiadam się w sposób zalatujący faszyzmem(radzę Ci sprawdzić co oznacza termin faszyzm dla swojego dobra), to także twoje rozumowanie i twoje zdanie, nie moje.



Na koniec nie chciałbym, abyś jednak douczył się trochę, bo walisz pojęciami i przykładami (błędnymi) na lewo i prawo, a nie znasz ich dokładnego znaczenia i pochodzenia. Chciałbym wyjaśnić ci wiele, ale sadze że i tak to do Ciebie nie dotrze.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Arek 1973 »

WTC 7. Dokładnie o godzinie 16:10 w budynku nr siedem wybuchły dwa małe pożary, które można by ugasić przy pomocy ręcznej gaśnicy lub działających spryskiwaczy, i które jakoby „złapały ogień” od budynku nr 1. Jest to o tyle dziwne i mało prawdopodobne, że budynek nr 7 był położony najdalej na północ, a od budynku nr 1 oddzielał go budynek nr 6. Olbrzymi, 47 piętrowy budynek nr 7 zawalił się godzinę później. Jego „opadanie” wyglądało tak samo jak upadek WTC 1 i WTC 2,
Powiem ci Rysiu że to już mnie zawsze dziwiło,, chociaż tych teorii spiskowych nie podzielam za bardzo ale i tak uważam że niektóre sprawy nie do końca wyjaśniono.

I tak właśnie także jest z WTC 7, coś tam na niego spadło ,powstały małe pożary i niedługo póżniej budynek się zawala :rolleyes:

Niekiedy mamy okazję w tv. oglądać grożne pożary w hotelach i wieżowcach i jakoś nic się nie zawaliło, a tu tak bez problemu, godzinny pożar i budynek runął. Trochę dziwne no nie?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Andrzej 58 »

A mi z tego pamiętnego dnia , utkwiła w pamięci rozmowa z pilotem naszych linii lotniczych na jednym z programów informacyjnych. Pilot ów wyraził ździwienie, co do przedstawianej przez media wersji zamachów. Stwierdził :ludzie wyobrażają sobie ,że sterowanie tak dużą maszyną odbywa się tak, jak kierowanie samochodem.To nieporozumienie.Wszystkie manewry muszą odbywać się z dużym wyprzedzeniem i bez pomocy ze strony środków naprowadzających ,trafienie nawet w tak duże budynki jak WTC jest nieprawdopodobnie trudne.Ponadto pilotów zamachowców określił jako specjalistów o bardzo dużym doświadczeniu,ponieważ przed uderzeniem wykonali manewr ukośnego ustawienia maszyny.Po tej wypowiedzi nastąpiły reklamy i po przerwie na ekranie pojawił się nowy specjalista od latania.Tym razem wojskowy .Dla niego wszystko było jasne proste i oczywiste.Nie widział żadnych słabych punktów w wersji fosowanej przez media.Ale widać taki urok wojska,że dowódcom się nie odmawia.Co do WT-7 ,to BBC podała informację o zawaleniu budynku zanim fakt ten miał miejsce.Świadczy to o propagandowym wcześniejszym przygotowaniu akcji.Ludzie wyrabiają sobie opinię o tym zamachu w oparciu o relacje medialne . A jakie one są? -takie jak na powyższych przykładach.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Newsman »

9/11: 10 lat później
Co zostało wyjaśnione a co nie?
Czekamy na wasze opinie.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Taka ciekawostka jeśli ktoś ogląda i ma dostęp to właśnie leci ciąg filmów dokumentalnych na National Geographic Chanel Polska seria o wydarzeniach powiązanych z 9/11 więc polecam, programy lecą od 21.00 :Cool:
Ostatnio zmieniony śr wrz 07, 2011 4:07 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: dino_24 »

... a w dalszym ''tle'' , blade , o*****e ,

śmierdzące dupsko ''brudnej Helci'' ze starej Szmulowizny .



Bicie białkowej piany jest domeną cukiernika , przydatną bardzo , przy

produkcji , a jakże , jego apetycznych wypieków .

Post #271 , kolegi Ryśka w tymże temacie wskazuje jasno , że politycy

nie powinni brać się za bicie piany , nie wychodzi im to .



Widzimy jasno kto jest ''terrorystą'' :

- przygłupi Arab ... czy

- George Walker Bush ze swoją administracją .



Rozpatrując tę kwestię , trzeba wziąć pod uwagę mentalność ''amerykanów'' ,

czyli 85 % tejże populacji ... która jest w stanie bezkrytycznie uwierzyć , we wszystko

co serwują jej ''masmedia'' .



Gówno prawda , nic nie zostało wyjaśnione , można powiedzieć ,

wręcz bardziej wszystko zaciemniono jak Londyn w 43 .




Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: arek »

W sumie pokazano geneze powstania ruchu Al Qaida (?) i to ,że przygotowania trwały od 1995 roku i celem było zabicie jak największej ilości żydów .

Tylko czemu zamach miał miejsce w żydowski dzień wolny od pracy ?

Dlaczego budynek nr 7 sie zawalił dlaczego nie ewakuowano ludzi śmigłowcami z dachu z tego co pamietam stały one dobre 2 godziny ,a śmigłowce tv podlatywały pod dach (na początku później im zabroniono)

Takich pytań jest wiele wyglada na to ,że służby wiedziały o zamachach nic nie zrobiły lub lekko ukierunkowały go ,by skorzystać na tym .Bo co tu ukrywać jedyna korzyść odniosły CIA i FBI .

Zobaczcie z jaką trudnością latamy my Polacy do usa a z jaką łatwością Pakistańczycy .żałosne.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: azor »

Temat WTC - 9/11 bardzo mnie intryguje i po 10 latach niestety nie możemy powiedzieć spokojnie ok to była robota Al Qaidy ponieważ pewne fakty, zdarzenia zupełnie karzą inaczej sądzić. Już nie będe pisał i wymieniał kolejnych punktów dlaczego bo sprawa jest znana i oczywista.



Terroryzm to teraz dochodowy interes nie ma zimnej wojny, ale jest ''terroryzm'' a wrogowie to islam. Najgorsze jest to, że poprzez media można znakomicie sterować/manipulować ludzkością i wpoić im co złe a co nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”