9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: soudak040771 »

[quote name='malin' post='66414' date='17 luty 2010 - 15:30']@ LAzy



od 9 lat ja bym powiedział od II wojny światowej czyli 65 lat wiadomo że coś nie tak jest z naszym

światem ktoś za wszelką cenę chcę nim rządzic i zrobi wszystko nawet zabije 5 000 000 ludzi żeby tylko do swojego podwórka zgarnąc jak najwięcej chyba rzeczywiście ludzkośc jako ludzkosc sie nie sprawdziła zostaliśmy opętani przez jakies totalne zło ,prawda jest żalosna i nic sie nie zmienia te wszystkie mcdonaldy i inne supermarkety to tylko zamydlenie oczu ze jest dobrze ale one wlasnie napedzaja pieniadz ludziom ktorym nie zalezy na ludzkosci.[/quote]

Masz rację, w dobie przeludnienia, człowiek, jako jednostka nie ma tutaj żadnego znaczenia... Piszesz, że coś nie jest tak z naszym światem... Nie mamy na ten świat żadnego wpływu... Możemy być biernymi obserwatorami i takimi jesteśmy...
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Conspiracy »

Ze światem jest naprawdę zajebiście. Przed nami ŚWIETLNA przyszłość feudalna której kwintesencją będzie globalny pokój i wszechobecna miłość - nie koniecznie hetero gdyż z takiej tylko dodatkowe problemy w postaci bachorów się wyłaniają a to jak wszystko w nadmiarze nie służy. Otwórzmy serca na światło i realizujmy wizję tysiąca punktów świetlnych.



YES WE CAN - rewers.
Ostatnio zmieniony ndz lut 21, 2010 11:42 am przez Conspiracy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
malin
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 10, 2010 11:17 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: malin »

demokracja , wolność ,miłość niestety ale nie zostałem tego nauczony .

żyjemy w państwie socjalnym nie mamy nic do powiedzenia a wolnosc ludzie widza w tym ze pojda i oddadza glos na jakaś polityczna twarz ktora ma w Polsce byc w kraju w ktorym nie da sie rzadic poniewaz rzadzi nim zupelnie nie znana na sila .Poza tym dobrym przykladem jest wlasnie nasze panstwo ktore niestety nie dba o obywatela wrecz przeciwnie 70 % pieniedzy zarobionych zostaje nam ukradzione ,system emerytalny upadnie lada dzien dzieci nie rodza sie nastapi kataklizm naturalny.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: ADAX »

Co do budowy meczetu. To wydaje mi się, jak by chciano zniechęcić, ludność wyznania katolickiego i innych anty-islam, do samych wyznawców Allacha jeszcze bardziej. Sytuacja paradoksalna z tą budowa. Ale czyż by nie była to "tajna wiadomość" mówiąca o tym, ze to nie wina wyznania i pochodzenia ? A może po prostu tolerancja ?
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Reaper »

[quote name='Pantanal' post='72935' date='03 wrzesień 2010 - 15:49']Przeciwnicy Obamy wykorzystają to na pewno, podobnie jak to, że na drugie ma Hussein. Jednego powiesili, a tu im drugi sprawił psikusa i przyszedł. Ale społeczność islamska w USA nie jest znowu taka mała, więc to może krok w kierunku symbolicznego likwidowania paranoi. USA muszą sobie teraz poszukać jakiegoś nowego wroga. Ciekawe kto nim zostanie...[/quote]





A w kolejnym odcinku świata wg. pantanala świat nadal kręci się wokół słowa paranoja. Nie ma tezy zdania czy postawy z którą nie zgadza się pantanal, której jednocześnie nie nazwał by paranoją/paranoiczną postawą czy też paranoicznym trybem myślenia :lol:



Oczywiście ja tu nie wietrzę paranoicznych teorii spiskowych, uważam że to po prostu ubogie słownictwo :lol:
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: ADAX »

Nie wiem o co chodzi Reaper, ale paranoją odzwierciedla się twój post. Nie mniej jednak, w USA panuje paranoja, dosłownie na wszystko i na nic. Hamerykanie to dziwny naród, którego chyba nikt nie jest w stanie zrozumieć. Co do kolejnego wroga, to trudno powiedzieć, może czas wrócić na czarny ląd ?
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Reaper »

[quote name='ADAX' post='72957' date='04 wrzesień 2010 - 00:23']Nie wiem o co chodzi Reaper, ale paranoją odzwierciedla się twój post. Nie mniej jednak, w USA panuje paranoja, dosłownie na wszystko i na nic. Hamerykanie to dziwny naród, którego chyba nikt nie jest w stanie zrozumieć. Co do kolejnego wroga, to trudno powiedzieć, może czas wrócić na czarny ląd ?[/quote]



"Hamerykanie" ? I ja tu mam paranoję że tak ich nie nazywam ? :rolleyes: Dobry żart z twojej strony, najwyraźniej nie zamierzony :lol:
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: ADAX »

"Hamerykanie" ? I ja tu mam paranoję że tak ich nie nazywam ? rolleyes.gif Dobry żart z twojej strony, najwyraźniej nie zamierzony laugh.gif


Nie wiem z czego się śmiejesz, czy z braku poczucia dowartościowania, ale napiszę, że jesteś paranoikiem. Co do Hamerykanów, to naprawdę ale to naprawdę nikt nigdy ci nikt nie chciał zarzucić, ale ty wszystko odwracasz do góry nogami i twierdzisz po tym, że jest inaczej. Przeczytaj mój post jeszcze raz, a na pewno nie zobaczysz w nim, żadnego zdania które pisze że nazywasz amerykanów hamerykanami. Żartem było by zaś napisać, że twoja błyskotliwość stoi na wysokim poziomie, oraz, że jako człowiek z poczuciem bezpieczeństwa, masz brak kompleksów. Pantanal dobrze ci radzi, zacznij pisać coś, ale z sensem i z dobrym uzasadnieniem.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Rysiek23 »

Zamach na WTC: O czym media nam nie powiedziały



Niewiele osób wie, ale owego feralnego dnia, 11.09.2001 r, oprócz budynków WTC 1 i 2, zawalił się również budynek WTC 7. Dokładnie o godzinie 16:10 w budynku nr siedem wybuchły dwa małe pożary, które można by ugasić przy pomocy ręcznej gaśnicy lub działających spryskiwaczy, i które jakoby „złapały ogień” od budynku nr 1. Jest to o tyle dziwne i mało prawdopodobne, że budynek nr 7 był położony najdalej na północ, a od budynku nr 1 oddzielał go budynek nr 6. Olbrzymi, 47 piętrowy budynek nr 7 zawalił się godzinę później. Jego „opadanie” wyglądało tak samo jak upadek WTC 1 i WTC 2, mimo że nie uderzył w niego samolot. Wcześniej budynek został ewakuowany na polecenie świeżo upieczonego właściciela Larrego Silversteina. O zawaleniu się wieży nr 7 nie poinformowały żadne głównonurtowe media. W Polsce jakimś cudem również przeoczono tę informacje. Na liście rezydentów WTC 7 były przede wszystkim instytucje finansowe: American Exspress Bank, Salomon Smith Barney, Biuro Burmistrz Nowego Jorku, Tajne Służby Specjalne USA, oraz CIA. Właściwie gmach był bardziej znany pod nazwą „Budynek CIA” niż WTC 7. Trudno raczej dać wiarę w to, że CIA dałaby islamskim terrorystom założyć ładunki wybuchowe pod swoim mocno ufortyfikowanym nosem. Oficjalnie do dziś nie podano przyczyny zawalenia się tego budynku. Jego nowy właściciel, Larry Silverstein, w filmie dokumentalnym „America Rebuilds” z 2002 roku, przyznał że osobiście rozkazał go wyburzyć, on sam dał komendę wyburzenia wieży nr 7.



Zaledwie na trzy miesiące przed atakami, Żyd, Larry Silvrstein, pod szyldem Silverstein Properities, wydzierżawił na 99 lat budynki World Trade Center. Wydzierżawił je za zaniżoną kwotę 3,2 miliarda dolarów. Kwotę miał uregulować w przeciągu 99 lat (616 milinów opłaty wstępnej a później 115 milionów rocznie). Cały kompleks WTC, Silverstein od razu ubezpieczył na sumę 7 miliardów dolarów. W ubezpieczeniu zaznaczył klauzulę o ewentualnym ataku terrorystycznym (normalnie praktycznie nie do zdobycia w ubezpieczeniach i zupełnie nie praktykowana).



Silverstein, po atakach „muzułmańskich terrorystów”, zażądał ponad 12 miliardów odszkodowania za zburzone wieże World Trade Center. Do chwili obecnej zdążył już otrzymać od firmy ubezpieczeniowej ponad 4,5 miliarda dolarów rekompensaty. Dodatkowo uzyskał 861 milinów dolarów na odbudowę budynku nr 7 (choć nie uderzył weń samolot). Jego prawnicy podkreślają, że to zaledwie ułamek poniesionych przez przedsiębiorcę szkód.



Aby uzyskać odszkodowanie, developer pozywa kolejne koncerny – przede wszystkim linie lotnicze, do których należały porwane samoloty, oraz producenta maszyn firmę Boeing, a także właściciela lotniska w Bostonie, z którego wystartowały uprowadzone później samoloty. Zdaniem przedsiębiorcy służby ochrony nie zapobiegły porwaniu maszyn, a to w konsekwencji skończyło się atakiem na nowojorskie wieże. Żądanie ponad 12 miliardów dolarów odszkodowania oburza część rodzin ofiar, które w sądach nadal walczą o swoje pieniądze.



Silverstein, który podpisał umowę dzierżawy budynków na niespełna trzy miesiące przed zamachami, upiekł kilka pieczeni na jednym ogniu: dostał ubezpieczenie kilkaset razy wyższe niż kwota, którą zapłacił za budynki, dodatkowo nie musiał płacić horrendalnych pieniędzy za wyburzenie niespełniających dzisiejszych standardów bezpieczeństwa budynków pełnych azbestu, otrzymał również sporą sumę na ich odbudowę.



Nasuwa się wniosek. Widać to wyraźnie, że dla niektórych, zamachy z 11.09.2001 r, zaskoczeniem raczej nie były.



Wolne Media
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: 9/11: Teorie spiskowe i nie tylko

Post autor: Reaper »

[quote name='ADAX' post='72975' date='04 wrzesień 2010 - 14:59']Nie wiem z czego się śmiejesz, czy z braku poczucia dowartościowania, ale napiszę, że jesteś paranoikiem. Co do Hamerykanów, to naprawdę ale to naprawdę nikt nigdy ci nikt nie chciał zarzucić, ale ty wszystko odwracasz do góry nogami i twierdzisz po tym, że jest inaczej. Przeczytaj mój post jeszcze raz, a na pewno nie zobaczysz w nim, żadnego zdania które pisze że nazywasz amerykanów hamerykanami. Żartem było by zaś napisać, że twoja błyskotliwość stoi na wysokim poziomie, oraz, że jako człowiek z poczuciem bezpieczeństwa, masz brak kompleksów. Pantanal dobrze ci radzi, zacznij pisać coś, ale z sensem i z dobrym uzasadnieniem.[/quote]



O hamerykanach napisałeś ty kolego i to nie mój problem, dlatego nie wiem jak mam być paranoikiem skoro to ty nazywasz tak jakiś kraj, masz jakiś obiektywny dowód ? Czy to kolejna opowiastka w stylu "żydzi, komuchy, szkopy i cała reszta" ? Heh i ten człowiek mówi o braku dowartościowania :rolleyes:



Nie wiem jak mam być paranoikiem skoro nie wyznaję takich radykalnych poglądów w stosunku do innej nacji. No wybacz ale w obliczu tego co powiedziałeś znacznie bliżej tobie do paranoi.



A co do ciebie pantanalu to najpierw musiałbyś mieszkać tam aby na tamte lokalne sprawy móc się wypowiadać bo nie oszukujmy się ale wielkim ekspertem amerykanistyki to ty nie jesteś. Podobnie kolega wyzywający od "hamerykanów". Puknijce się w łeb ludzie, to tak samo jak wymyślać że żydzi to największe zło i podobne bzdury. I jeśli myślicie że przepchniecie tu tezy typu "hamerykanie" to najpierw policzcie do 10 a potem zastanówcie się jeszcze raz i nie wciskaj mi tu kitu adax, dobrze widać w archiwum co napisałeś...
Ostatnio zmieniony sob wrz 04, 2010 2:34 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”