PRZEWIDYWANIE ZDARZEŃ

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: PRZEWIDYWANIE ZDARZEŃ

Post autor: asiatko31 »

Przeczucia/sny które się sprawdzają ale te najgorsze zawsze mnie przerażały. Zwłaszcza te gdzie duszyczka mówi mi co się stanie w najbliższej przyszłości. Wolałabym aby przeczucia zawsze były dobre i szczęśliwie się zakończyło
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: PRZEWIDYWANIE ZDARZEŃ

Post autor: asiatko31 »

To ja dziękuje za, "samospełniających się przepowiednią ". Wole nie mieć żadnych .....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
becia78
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 2:18 pm
Kontakt:

Re: PRZEWIDYWANIE ZDARZEŃ

Post autor: becia78 »

Orson, ale wydaje mi się, że nie zawsze prorocze sny to tylko element samospełniających się przepowiedni. Rozumiem to tak: śnię na przykład o tym, że w drodze do szkoły czy pracy potykam się, przewracam i w konsekwencji mam spóźnienie oraz kwaśną minę szefa - przepowiednia dotyczy mnie, sama 'nakręcam' jej spełnienie. Ale co sądzić o takim przypadku: śni mi się katastrofa kolejowa w Chinach, za 2 dni w mediach doniesienia o takiej właśnie tragedii, wszystkie szczegóły (liczba ofiar, miasto) się zgadzają...przypadek?
Bo tu każdy(a) ma Swego, najbardziej Swojego,

odchodząc najwyżej - pojmuje, że to Ten Sam;" (J. Kleyff)
grengis12
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: wt cze 09, 2009 3:15 pm
Kontakt:

Re: PRZEWIDYWANIE ZDARZEŃ

Post autor: grengis12 »

Jakis czas temu mialem kilka takich dziwnych sytuacji...

Na przyklad rano po obudzeniu sie, jak jeszcze lezalem w lozku i niewiedizalem, czy ktos w ogole jest w domu, mialem przeczucie, ze moja siostra i za chwile zawola rodzicow. Doslownie sekunde pozniej sie to stalo, nawet przeczuwalem powod, dla ktorego ich zawola.

Moze to glupi przyklad, ale snilo mi sie dzisiaj, ze odwiedzilem profil pewnej soby na popularnym serwisie dla ludzi z klasa, a dzisiaj po poludniu ta osoba odwiedzila moj profil, czego w ogole nie robi.

Sam nie wiem co o tym sadzic, ale ciezko nazwac to przypadkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”