Prawda o Meierze

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: arek »

Zmuszasz mnie do siegnięcia na półke. Dobrze .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: arek »

 Napisałeś ,że książki straciły na aktualności . To jest raczej zabawne stwierdzenie , dlatego, że Guido ,w książce ufo z plejad opisuje wszystko co na temat Plejadan z planety Erra przekazał im nie kto inny jak Billy . Rozdział 3 tej książki pt. plejadanie , opisuje wszystko co na temat ich życia przeciętny czytelnik chciałby wiedzieć.Czyli od uczuć doprawa karnego,kosmicznych zrzeszeń form rządów i wogóle każdy aspekt życia . Co to zmieniło się?  Nie powinno ,zbyt krótki czas jak na 1000 letni żywot jednego pokolenia. I tu wyłowię kruczek " Jszwjsz Ptaah stwierdził : wszystkie formy życia osiągają wiek odpowiedni do swojego poziomu umysłowego ..." str.48 " dawniej gdy człowiek płodzony był przez swoich pozaziemskich przodków, jego średni czas życia wynosił 1007 lat, gdyz uczony przez nich, dysponował ogromną wiedzą i umiejętnościami." - to jakże nisko upadliśmy skoro żółwie potrzfia żyć nawet 130 lat ,strusie których mózg waży około 65g dożywaja w niewoli nawet 80 lat. przecietna długość życia Polaka to około 78 lat ,jeśli się nie mylę. Ale zacznijmy od począdku , skad się wzięli Plejadanie ,otóż według informacji przekazanych przez Billego, sa mieszkańcami planety Erra ,(jakze to bliskie angielskiemu Terra), znajdującej się w otwartej gromadzie gwiazd zwanej przez nas Plejadami oddalonymi od nas o 500 lat świetlnych, ich rodzinna planeta znajduje się w układzieTaygeta ,oddalonym od nas o 390 lat świetlnych ,wg przypisu redaktoraI jak już wspominałem są lekko przesunięci w przyszłość w czasoprzestrzeni co zapewne skutkuje brakiem mozliwości sprawdzenia tego przez nas. Czy coś w tym się zmieniło ? Bo nie powinno . A jednak  Plejadanie to teraz Plejarianie czy tak ? a zmiana nastąpiła po całkiem ziemskim odkryciu wieku gromady gwiazd określanych mianem plejad.  I nie mogę sobie odmówić pewnej analizy zdjęcia nr 21 i 24 z tejże książki gdzie pojazd  jest wewnątrz zabudowań i dotyka wierzchołka świerku. Długość nierozgałęzionego pędu bocznego świerku u nas wacha sie od 30 do 50cm  w chłodniejszym górskim klimacie jest to około 25 cm zatem wielkość tego obiektu  tj w sumie śrenica ,nie jest większa niż 1,2 m  więc ktokolwiek nim miałby latac nie był wielki. A przy okazji wspomnę ,że podstawe tego obiektu mam u siebie ,jako pokrywke od plastikowej beczki ,u mnie ma 80 cm.  Dlaczego tak ważne są te dwie pierwsze książki ,bo są podstawą to stwierdzenia rozwoju bajeczki .  w następnym  wejściu zobaczymy co napisał Gery w latach świetlnych. a potem zobaczymy co piszą teraz..
Ostatnio zmieniony pn paź 14, 2013 8:15 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Prawda o Meierze

Post autor: robrep »

Skoro twierdzisz że on nie kłamie to mógłbyś pokazać jakieś niesfałszowane zdjęcie z UFO?
van
Infrańczyk
Posty: 193
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:41 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: van »

Dal jak Boga kocham! Czy Ty tu sobie czegoś nie pomyliłeś? To my mamy ci udowadniać że Meier to oszust? To ty nam lepiej powiedz jaki (choćby jedyny) fakt przekonuje Cie, że Meier kiedykolwiek powiedział prawdę o swoich kontaktach z kosmitami. Choćby jeden! Moim zdaniem jesteś niezwykle naiwnym człowiekiem, którym wyjątkowo łatwo manipulować. Wystarczy, że jakiś autorytet opowie coś co wzbudzi Twoje emocje i już mu wierzysz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Arek 1973 »

. <blockquote class="ipsBlockquote">Odnośnie Kalliope Meier - poszukaj co mówiła i co nawet podpisała zanim się rozwiedli</blockquote>Masz na myśli  że mam to zobaczyć na blogu FIGU albo w książce  Guidego M.? Co  do tancerki Michelle DelaFave, wszystko było ok  aż do czasu jak Luc Bürgin zaczął nagłaśniać kim ta kobieta naprawdę jest, i co  się stało?, ano  stało  się tak że Meier zmienił zdanie. W nowym "Kontaktbericht" (nr.264) Meier zaczął bredzić że to parszywe zdjęcie tak naprawdę podsunęli mu  Men  in  Black. a on biedny nie rozpoznał ich prawdziwego oblicza. Co do załączonych linków, oczywiście poczytam, ale potrzebuję czasu, mój  angielski  nie jest taki dobry
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: arek »

Jodła od świerku różni się tym, że na gałązkach świerku igły rosną na całym obwodzie gałązki, a jodły nie mają ich na spodniej części. Zbliza się czas kupowania choinek ,zprawdź sam zarówno długość przyrostów jak i igieł i porównaj do wielkości tego statku.

Jestem w pracy więc nie mam książki ze sobą ,ale Guido wyraźnie napisał, że to co opisał zostało mu przekazane przez Billego .

To dopowiadanie jest objawem konfabulacji. Niemiecki jeśli porównać objętości zajmowanego tekstu jest dłuższy od polskiego i angielskiego .Jeśli odległości zostały mu przekazane przez cywilizację zdolną poruszać się po całym wszechświecie ,to różnica rzędu 100 lat świetlnych w podanych odległościach jest chyba znacząca. Chyba ,że bazuje sie na starych książkach od artonomii wówczas takie zmiany będą się zdarzały.

Jeśli chodzi o zdjęcie Asket ,to za delikatnie wydłuzoną twarz na zdjęciu Billego odpowiada raczej to,że jest to zdjęcie z telewizora. A nie inna osoba.

Nie masz dostępu do starszych wydań ? Masz te książki wydane przez NOLPRESS ?

Znam tę analizę zdjęcia. i jest tam też porównanie do szerokości gałązek. jak i wielkości korony świerku.
Ostatnio zmieniony wt paź 15, 2013 5:44 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: arek »

Widzisz Billy mówi o sobie jako o osobie której, obca cywilizacja technicznie bardziej rozwinięta od naszej o 3500 lat, przekazuje swój dorobek naukowy . Więc w sferze nauki powinniśmy polegać na tych informacjach od począdku do końca. To my żyjemy w świecie rozwoju nauki, ale po osiągnięciu pewnego stopnia wiedzy ten rozwój spowolni . To jak poznanie życia pantofelka , na poczadku nie wiesz nic i startujesz od zera potem twoja wiedza rozwija sie i w pewnym momencie wiesz juz wszystko wiec nic nowego nie poznajesz. Ale wiesz i mozesz tę wiedzę przekazać.I będzie ona niezmienna. Zatem wiedza opisana w ksiazce również nie powinna ulegać zmianie.

Jestem kształcony w kierunku biologicznym . Mam też przed domem świerk ,jodłę koreańska i jeszcze pare drzewek, nawet kokornak(nie drzewo ale jak na roslinę pochodzenia orientalnego to jest jakiś wyczyn w północno wschodniej Polsce.

Z pozoru wszystko wydaje sie wspaniałą historia kontaktu z przekazem (zmniejszenie populacji z 5 mld do 0,5 mld).Super zdjęcia ,dźwięki ,przesłanie braterstwa, materiały nie z tego świata . Kontaktowiec skromny inwalida ,którego wykorzystuja stacje tv do zwiekszenia ogladalności ,grupa wsparcia.

Ale są zawsze ale. Przesłanie nie wydaje się braterskie bo co zrobić z 4,5mld ludzi (wówczas teraz to bedzie 6,5 mld) ostateczne rozwiązanie ?

Zdjęcia po kolei odpadają i wytłumaczenie, że świerku nie ma i nikt o nim nie pamieta bo został zniszczony po wyprawie w przeszłośc jakoś nie mieści się w głowie, bo po co.(Sprawa dotyczy swierku nad urwiskiem wokół którego latała Semjase.)Podobnie z modelką.

Tę analizę przegladałem ze względu na analize odbić w kulkach .

Drzewa iglaste nie są dziwem natury ,zobacz jaka wielkość ma korona na wysokości 3-4 metrów świerku wyskoiego na 5-6 m zrób zdjęcie i porównaj sam .Tak jak napisałeś .Samodzielnie a nie na bazie tego co ktoś tam napisał.

Ja analizuje tekst pod względem błedów i przeinaczeń.

Czy prorok może się mylić ? wybrany jeden . Jak widać może zatem czy należy mu wierzyć bezkrytycznie - sam orzeknij c.d.n.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”