Prawda o Meierze

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: ferdas »

Wiem właśnie takie publikacje są dobre, chodziło mi o to, że wiele ludzi czyta stronnicze i pozbawione faktów artykuły a potem utwierdza się często w błędnym przekonaniu. A artykuły na infrze zawsze są na podst. faktów i miło się je czyta :) .
kamilos
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 4:47 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: kamilos »

[quote name='RysiekINFRA' post='64180' date='śro, 09 gru 2009 - 00:35']Podejrzewam, że jednak chodzi o to:

"Metaliczny tul można otrzymać przez elektrolizę wodnego roztworu chlorku tulu lub fluorku tulu"



Tul[/quote]



szacun
Awatar użytkownika
Ardai
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 6:10 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Ardai »

[quote name='Przemek' post='64347' date='wto, 15 gru 2009 - 18:45']Skąd Meier w latach 70 wiedział, że Saturn posiada 19 księżyców? Wtedy znane było bodaj 10 teraz wiemy o 18 stu.[/quote]Bardziej 61, ale to szczegół.[quote name='Przemek' post='64347' date='wto, 15 gru 2009 - 18:45']Skad wiedział, że na Jowiszu jest czerwona plama i ze jest to gigantyczny wirujący lej powietrza. To wszystko w póżniejszych latach potwierdziła NASA.[/quote]Cóż, możliwe, że przeczytał książkę do astronomii, bo Wielka Czerwona Plama była obserwowana praktycznie odkąd mamy teleskopy (no, od połowy 19. wieku, jeśli chcemy być pewni, że to ta sama plama). Jako, że nie jest żadnym gigantycznym lejem, a fakt, że wiruje (i jest formacją w atmosferze) też był znany przed latami 70-tymi, to marne te Twoje koronne (skoro akurat je przytaczasz) dowody.
The secret to successful analysis [...]: whenever possible, reduce matters to a single variable.

Mitth'raw'nuruodo

--

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!', but 'That's funny ...'

Isaac Asimov
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Przemek »

Ardai jak się chce to można kazdego człowieka podważyć. To co mówi czy robi. I wtedy nie ma jednej prawdy tylko jest ich dziesięć. Są zdjęcia Meiera, na których wyrażnie widać statki. Dlaczego naukowcy nie potrafią ich obalić skoro były robione w latach 70 tych? Meier może już miał takie cacka do obróbki zdjęć jakie mamy teraz? dzisiaj te zdjęcia poddaje sie szczegółowej analizie najlepszymi metodami i są dalej nie do podważenia. To jest argument, prawda? no widzisz niekoniecznie bo dla Ciebie to może nie być żaden argument i stawarzasz drugą prawdę tylko dla Ciebie i osób, których przekonasz do niej.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Aylinn »

A myślałam, że na naszym forum nie ma ludzi, którzy byliby tak naiwni i wierzyli w bzdury Meiera...



Jak zdjęcia statków wykonane przez Meiera są prawdziwe, to ja jestem jaszczurką w przebraniu ludzkiej kobiety.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Rysiek23 »

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mneCiDXfs9U&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mneCiDXfs9U&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



CBZA-Jordanów
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Przemek »

Co do modeli statków to Meier nie zaprzecza, że wykonywał również ich fotografie by udowodnić, że nie da się podrobić zdjęć prawdziwych obiektów. Przy analizie zdjęć jest widoczna różnica, kiedy fotografuje się obiekt oddający ciepło, a co innego sztuczny model. Jesli zdjeć nie podważyli naukowcy to znaczy, że są prawdziwe, NIE sfałszowane. Dziwi mnie to, że ktoś stawia siebie wyżej niż specjalista w dziedzinie fotografii. No ale wspomniałem już wcześniej, każdego można osmieszyć, podwazyć jego wiarygodność, wyciać pare lat z życiorysu. W zdjęcia Meiera trudno uwierzyć, bo pokazują obiekty bez zamazań i to chyba najbardziej dotyka sceptyków. Ja też nie twierdze, że wszystko co mówi i pokazuje Meier jest prawdą, ale gdyby ten facet nie miał nic wspólnego z kontaktowaniem się z inną cywilizacją to słuch o nim nie trwał by kilkadziesiąt lat. Co w przypadku innych kontaktowców? też budzą takie emocje przez tak długi okres czasu?
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Przemek »

To spójrz na to szerzej nie tylko na przykład Meiera. Podaj mi przykład osoby/osób które Twoim zdaniem są wiarygodne cały czas? czy sa osoby którym jestes wstanie zaufać w 100%? Człowiek dzisiaj moze być wcielonym aniołem, a jutro zrobi interes życia okradając własnie Ciebie. Przecież zawsze był porzadny i nie kłamał. Meier być może dodatkowo nakręcał niektóre rzeczy, podkreslam dodatkowo by miec coś dla siebie z tych kontaktów. Nikt mu tego nie zabrania. To normalne każdy w życiu dąży do pieniędzy by żyć jak najlepiej. Nie bronie tego człowieka, bo poprostu nie da się go okreslić w jednym słowie czy zdaniu. To zbyt powazny przypadek by postawić się w roli eksperta i wielkiego znawcy.
Awatar użytkownika
Lukass
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:00 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Lukass »

Pantanal, z tym wcieleniem Chrystusa to nie było tak. Meier tego nie powiedział.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”