Prawda o Meierze

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Przemek »

Normalnie do rozwalenia sciany betonowej trzeba użyć ciężkiego sprzętu. Wybacz ale grochem już mi się nie chce rzucać. Jeżeli dla ciebie widok pisma z Komendy Policji nie jest wiarygodnym dokumentem to sorry, ale nie dojdziemy do porozumienia, bo poprostu nie jesteś powazny. Obaliłeś mit może niektórzy w ciebie wierzyli to teraz muszą przełknąć gorzką pigułke. Wskazuje ci paluszkiem fakty, które widać, nie te które są niejasne. Wszystko jest czarno na białym. Może pora obudzić się z letargu i wyjść, spojrzeć na otaczający świat. Bo izolacja do niczego dobrego nie prowadzi. To dobra rada. Jak nikogo do tej pory nie chcesz posłuchać to teraz spróbuj to nie boli, a bedzie ci lżej.
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 3:43 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Przemek »

Nie oszukujmy się, że nie ma dowodów na to, że Jackowski kogoś znalazł


Przeczytaj to dziesięc razy póżniej odpisuj ok? ciesz się, ze jestem cierpliwy :) te pisma z podziękowaniami mówią wszystko. No ale może ty widzisz tam tylko krzyżyki i kropki to sorry. Widze, że staciłeś swoje ostatnie argumenty co do Jackowskiego to teraz wałkujemy Meiera. Tu tez ci się za chwile skonczą. Wiesz ten kto ma w sobie troche naiwności tej takiej z dziecinstwa zazwyczaj ma wiele dobrych cech, które dobrze byś potrafił naśladować bo są naprawdę niewinne i szczere. Wiele razy mówiłem, że nie wierze we wszystko. Jednak ty musisz swoje w kółko wałkować i wmawiać ludziom słowa, których nigdy nie napisali. Widze, ze nie posiadasz zdolności do oceniania ludzi, więc moze lepiej się za to nie zabierać. To dla ciebie złota rada. I dla twojej swiadomości myśle bardzo lubie myślec i używać swojego mózgu. Uważam to za zalete. Ale w twoim przypadku widze, jak organ nieużywany moze zanikać.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Panowie dyskusja jest na temat cyklu artykułów a nie o zbyt osobistych dociekliwościach w stylu,,... ty masz mózg ale go nie używasz...".Nie o to tu chodzi każdy ma swój punkt widzenia i już.Jeśli się kłócicie to na temat artykułu a nie własny.Najlepiej każdy niech wyrazi swoje ostatnie zdanie(stanowisko) NA TEMAT i basta.Innego rozwiązania nie widzę. ;)
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 5:47 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Reaper »

cóż... mówiłem od samego początku że Meier i jego wyznawcy mówią głupoty. Sprawdzić w archiwum.
Ostatnio zmieniony ndz sty 03, 2010 1:10 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Przemek »

cóż... mówiłem od samego początku że Meier i jego wyznawcy mówią głupoty


Cóż za subiektywizm. Ta wypowiedz raczej o Tobie nie świadczy zbyt dobrze.
Yaseck
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 11:58 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Yaseck »

Nie wiem po co to tyle roztrząsać. Od razu śmierdzi popeliną i oszustwem.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: hm0 »

Proszę sceptyków o wyjaśnienie istnienia zdjęć przedstawiających ziemskie statki kosmiczne. Przypomnę, że według analiz, zdjęcia te zostały wykonane z przestrzeni kosmicznej.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: ADAX »

Meier to gość który powinien pracować w hollywood. Gdyby popracował nad swoją fabułą może ludzie bardziej uwierzyli by w jego bajeczki, wszystkie obiekty latające jakie stworzył teraz wywołują u mnie śmiech na twarzy, a ci plejadianie czy jak ich tam nazywa, to jakaś chora sekta. Ludzie opamiętajcie się ! :D
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Prawda o Meierze

Post autor: Aylinn »

[quote name='hm0' post='65024' date='06 styczeń 2010 - 19:52']Proszę sceptyków o wyjaśnienie istnienia zdjęć przedstawiających ziemskie statki kosmiczne. Przypomnę, że według analiz, zdjęcia te zostały wykonane z przestrzeni kosmicznej.[/quote]



LOL.



Oto zdjęcie w "przestrzeni kosmicznej"



[ external image ]



Przestrzeń kosmiczna jeszcze nigdy nie była tak... drzewiasta, a wszystko co można powiedzieć na temat Meiera i jego kontaktów i statków kosmicznych zawiera się w tym gifie.



[ external image ]
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”