Ciekawe zjawisko w Norwegii

Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='tomek1618' post='64262' date='pią, 11 gru 2009 - 19:22']Podoba mi się nazwa NZA (Niezidentyfikowane Zjawisko Atmosferyczne). Gdy zobaczyłem pierwsze wzmianki o tym norweskim świetle, pomyślałem hologram, reklama jakieś firmy i czekałem na nazwę lub logo. Nie było ani nazwy ani loga. Moje racjonalne podejście się nie poddawało, kampania reklamowa pewnie przy trzecim spektaklu się ujawnią.

Potem informacja, rosyjska rakieta, Rosjanie się nie przyznają niby do czego przecież to reklama - pomyślałem.

Następna informacja, Rosjanie się przyznają rakieta nasza, efekt wizualny to nie my.

Wysyp informacji podawana jest nazwa okrętu podwodnego /Dymitr Doński/ który odpalił rakietę / w rejonie Norwegi rakietę/buława/która jest dopiero budowana, testowana,czort ją wie w każdym razie znaną z tego że awaryjna. Dobra odpuściłem sobie reklamę.

Żyję w zawieszeniu w reklamę już nie wieżę. W rakietę jeszcze nie wierzę.

Co widziały moje gały? Co prawda na filmikach w necie ale moje gały widziały.

Znany sobie obraz z filmów sanse fikcjion.

Czytam najnowsze informacje.

Pogubiłem się Rosjanie przyznali się do wszystkiego? To znaczy do świecącej spirali czy tylko do strzelania pod nosem norwegi i prezydenta USA niepewną rakietą.

Czemu nikt się nie zająknie dlaczego Putinowcy nie bawią się swoją wadliwą rakietką na rosyjskim zadupiu.

Oglądam już nie wiem który raz filmiki. Pięknie narysowana spirala i ten promień z ziemi pod kątem około 45*, ładny. Ta rakieta to leciała pod tym kątem45* w górę czy spadała?

Podzielam twoje zdanie azor.

Rysiek INFRA fajna teoria Tu-134A ale efekt inny mniej spektakularny.

Nie mam pojęcia co to było ale mam pewne przemyślenie.

Katastrofa Tunguska towarzyszył jej efekt świecących chmur które w Londynie i Paryżu przez trzy noce rozświetlały niebo że dało się na ulicy czytać gazetę.

Gdyby Katastrofa Tunguska wydarzyła się dzisiaj. Jutro byśmy przeczytali o chińskiej

/ciągle ci Rosjanie/ łodzi podwodnej i ich rakiecie może podali by i nazwisko kapitana.

Pozdrowienia.[/quote]

Tak ciekawe przemyślenia i wynika z nich, że albo katastrofa tunguska była testem jakiejś broni(oczywista bzdura) albo, że to kamuflaż do zdyskredytowania zjawiska UFO.Czyż nie tak?Oczywiście obstaje za Rosyjską rakietą. ;) :D
Ostatnio zmieniony pt gru 11, 2009 6:13 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: tomek1618 »

Katastrofa Tunguska na pewno nie była upadkiem meteorytu.

Czym była Katastrofa Tunguska nie wiadomo. Hipotez jest chyba tyle ile lat upłynęło od zdarzenia.

Oto link przykładowy

http://www.pcworld.pl/news/134591/Katastro....99.latach.html

Gdzie odtrąbiono rozwiązanie zagadki. Wszystko było by ok gdyby owa teoria wyjaśniała

wszystkie cechy zdarzenia. A tak nie jest.

Jak wyjaśnić iż obiekt przed eksplozją przynajmniej raz zmienił kierunek lotu.

Też nie uważam aby na Syberii była użyta jakaś broń.

Chociaż i taka teoria istnieje.

Cytat :

Jednakże w kwietniu 1908 roku Tesla udzielił wywiadu prasowego, w którym ogłosił, że jego maszyna może zniszczyć dowolne miejsce na Ziemi. Dziwnym trafem dwa miesiące później doszło do katastrofy tunguskiej. Możliwe jest więc, że wielki wynalazca testował swój niszczycielski wynalazek.

Oto link:

http://www.eioba.pl/a76782/nikola_tesla_se...tor_i_wynalazca

Jeśli chodzi o norweskie zjawisko nie uważam aby odpowiedzialna za nie była rakieta

z rosyjskiej łodzi podwodnej.

Raczej emisja z ziemi, co miało by być emitowane nie mam pojęcia.

Natomiast nie wykluczam czegoś w rodzaju przenośnej Haarp.

Oto link z tego samego miejsca jak wyżej.

http://www.eioba.pl/a103871/haarp_amerykanska_tajemnica

Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony pt gru 11, 2009 8:43 pm przez tomek1618, łącznie zmieniany 1 raz.
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: tomek1618 »

Film wart pokazania.



http://www.youtube.com/watch?v=kNHEmrjRe5Q



Światło norweskie jest daleko bardziej idealne, ciągle mam wrażenie że to był wyreżyserowany spektakl a nie wadliwa rakieta.
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: tomek1618 »

Lamictal dzięki za filmik.

Mam wrażenie że my ludzie jesteśmy ślepi i głusi.

Tych co wierzą w to że jesteśmy sami w kosmosie przy natężeniu dobrej woli potrafię zrozumieć. Oczywiście nie podzielam ich zdania ale potrafię zrozumieć dlaczego do takich wniosków doszli.

Tych co nie widzą, nie wierzą w to że jesteśmy jak stado baranów manipulowani nie potrafię zrozumieć. Prawda jest przed nami ukrywana ta prawda mała i duża.

Prawie codziennie widzę jak nam media wciskają kit.

Przykład z wczoraj w mojej skrzynce tv pokazano info o tym jak prywatna agencja ochrony w Iraku stała ponad prawem. Stanie ponad prawem zagwarantowała im na piśmie administracja USA. Pytam jakim prawem? Jakim prawem nie wiem ale było powiedziane dlaczego otóż owa agencja ochrania na tym terenie przedstawicieli USA i ich sojuszników. Proszę mnie poprawić jeśli coś źle zrozumiałem ale to jest dyktatura w czystej formie. Przypomnę tylko że cala ta wojna miała na celu obalenie dyktatora i wprowadzenie demokracji i ogólnej szczęśliwości. Oficjalnie oczywiście. Jesteśmy tak zmanipulowani że nawet nikt nie stara się o zachowanie pozorów tak ładnie łykamy chłam.

Wracając do norweskiego światła wystarczyło podać nazwę okrętu i rakiety a wszystko stało się jasne. Czy naprawdę nie potrafimy samodzielnie myśleć? Mi wersja z rakietą od początku nie leżała, ta bardziej mi się podoba daleko lepiej tłumaczy szczegóły. Jak powszechnie wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.

W filmiku umieszczonym przez Lamictal jest mowa o HAARP tu link do czegoś co może jest rosyjskim odpowiednikiem.

http://www.eksel.user.icpnet.pl/opowiadani...czarnobyl10.php

Oczywiście nie należy wykluczyć innego zastosowania np Rosyjska tarcza coś w rodzaju tego co miało być w Czechach.

Pewnie ktoś powie że to co piszę to jest opisane w pewnej jednostce chorobowej znanej psychiatrii.

Powodzenia w patrzeniu na świat.
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: tomek1618 »

Nie.

Twierdzę że wersja z rosyjską rakietą to bajka dla grzecznych dzieci.

Sugeruję natomiast że to może być HAARP.

Nie wykluczam innej ziemskiej techniki o której laicy jak my nie mamy pojęcia.



Podróż w czasie dlaczego nie.

Inne wymiary dlaczego nie .

Co do księżyca widzę dwie możliwości.

a. Jest sztuczny.

b. Jest naturalny.

Pewnikiem nie jest ani a ani b. Tak drogą logiki mogę powiedzieć.

WĄTPIĘ ŻE KSIĘŻYC JEST NATURALNY.

Oczywiście może istnieć możliwość c. O której ja nie mam pojęcia.



Teorie spiskowe dla mnie są faktem.

Błędne myślenie o teoriach spiskowych polega na tym że do wspólnego wora teorii spiskowych wrzuca się np:

- Elvis żyje.

- USA jest w Iraku bo kocha ropę a nie demokrację.

Proszę cię pomyśl.

Gdyby III rzesza wygrała wojnę.

Twierdzenie że Niemcy sami sobie zaatakowali radiostację w Gliwicach nie wylądowało

by w worze z napisem teorie spiskowe.

Historie piszą zwycięzcy.



Czym rożni się Bóg od historyków?

Bóg nie zmienia historii.



Dzięki za trop o chlebie sam bym na to nie wpadł.



Dwa linki do przemyślenia nie sądzę że byś tego nie znał. Pomyśleć jednak warto.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kardaszewa



http://pl.engadget.com/2009/11/24/wielki-z...ggsa-uniewinni/



Powodzenia.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: aabb »

Co do tego filmu – a właściwie zdjęcia.



"wskazując kilka ekstremalnie oczywistych rzeczy w obrazie:"





- "pocisk nie może stworzyć takiej spirali"

Może... filmiki kilka postów wyżej.



- "pocisk nie może stworzyć tyle pierścienie, być stacjonarnym i do tego niewidocznym"

Ale on nie jest stacjonarny tylko leci, leci wysoko więc go nie widać, bączki kręcił cały czas więc spiralę zdążył utworzyć dość dużą...



-"za dużo światła jak na pocisk"

1. nie dziwne że dużo światła - zdjęcie nieźle naświetlone 2. w ogóle ile światła być powinno?



- "i jeśli to jest ślad i zwiększa swą szerokość wraz z wysokością, to by oznaczało, że jest to pocisk nadchodzący a to oznacza, że źródło światła byłoby miejscem jakiejś kraksy"

(źródło światła zaznaczone strzałką gdzieś na horyzoncie)

Nie wiem o co w tym zdaniu chodzi... bełkot.



- (skoro jest kraksa to) "oznaczałoby że byłyby tam jakieś szczątki" (w miejscu wskazanym strzałką)

Najpierw niech wytłumaczy o co chodzi z tą kraksą, potem szczątków można szukać.



- "jakby się zrobiło triangulację tego miejsca (tej "kraksy") to by najprawdopodobniej wyszło że to będzie EISCAT"

Gdyby babcia miała wąsy...



- potem notatka z Wikipedii, że "HAARP" może transmitować do jonosfery 1GJ energii - więc autor wyciąga wniosek, że to co na zdjęciu to nie jest pocisk... ta "logika" jest śmieszna...



- "możecie zobaczyć interferencję światła słonecznego w górnej jonosferze z tymi falami i to właśnie wytwarza to światło"

Bełkot.



-"dziura którą widzieliście na końcu większości nagrań to w rzeczywistości fale ELV"

Co to są fale ELV?

Widzieć to ja mogę światło - pewien drobny zakres fal elektromagnetycznych



- "ta wiązka wypala sobie drogę przez atmosferę"

Tu link to tego "wypalania"

http://www.youtube.com/watch?v=TXA8WmFnp8s&feature=fvw

Chętnie bym się dowiedział co ta wiązka wypala w tej atmosferze i czemu rozchodzi się to w spiralę a nie symetrycznie na wszystkie strony, niezła ta "wiązka"





To są te ekstremalnie oczywiste rzeczy... takie oczywiste oczywistości...
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: Lilith »

Teoria,że to technologia "HAARP" zamieszała nad Norwegią wydaje mi się bardziej prawdopodobna niż ,że był to pocisk.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Ciekawe zjawisko w Norwegii

Post autor: Newsman »

Coś podobnego w Chinach

Chińczycy mogli widzieć coś podobnego miesiąc po obserwacji słynnej norweskiej spirali.

O tym, co i jak przeczytać można tutaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”