A może by tak ?

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: dino_24 »

.... - Koniec świata , jak mawiał serialowy dozorca Popiołek ! ( szok ! , spadam na ''Bazę Alfa''

za duża ''radiacja'' , 3mka )
Ostatnio zmieniony pn sty 04, 2010 10:01 pm przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: Aylinn »

[quote name='RozwójDuchaMegaton' post='64985' date='pon, 04 sty 2010 - 18:19']Alyno znowu czuję w twojej duszy niepokój. To chyba przez pracę, której kryształ jaźni wskazuje wyjątkowo mocno na twoje zirytowanie. Rozmawiaj więcej z duchowym mistrzem Arast Baba i ze swoim opiekunem a zobaczysz ze poczujesz ukojenie.[/quote]

Umm... Nie.



[quote name='RozwójDuchaMegaton' post='64985' date='pon, 04 sty 2010 - 18:19']Biblia ma wiele dobrych stron i ma wiele zlych stron. Jezus jako jeden z Bractwa Wielkich Białych Braci kontynuował ścieżkę ku jasności mantry pokoju. To fakt.[/quote]

No i patrz gdzie to Jezusa zaprowadziło.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: Niekwestionowany96 »

Pantanal Ateista i Rasista ? Bo z tymi wykrzyknikami to przez monitor komuś wypadniesz ha ha
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: dino_24 »

[quote name='ahmed71' post='64972' date='pon, 04 sty 2010 - 00:07']Islam został objawiony i koniec nikt nie ma prawa go zmieniać czy modyfikować jest aktualny jak kiedyś tak i dziś nie podlega ludzkim widzi mis się. A już na pewno nie, widzimisię jakiegoś bałwochwalcy.[/quote]



As - Salamu - Alaykum , Ahmed 71



Nie wdając się w żadne filozoficzne wywody i rozumowania , uważam , że twój islam

i jego doktryny są bardzo niebezpieczne dla cywilizowanego zachodniego świata .

A oto i prawda ! (
spojrzenie ''chłonym'' okiem , bez wdawania się w drobnostki , typu , co by było ,

gdyby było ... ? ) .

O ile buddyzm i pomniejsze religie dalekiego wschodu (
moim zdaniem ) wiodą prym ,

bo przekazują filozoficzne i wewnętrzne (
duchowe ) wskazówki ''życia'' , zgodne z ziemskim

ekosystemem i kosmologią ,

o tyle twój islam stoi na końcu tej ''kolejki'' (
pukając do drzwi) nie wnosząc we ''wianie'' nic do

PANTEONU . (
Nie wiem co zainspirowało kupca Mahometa do napisania ''Koranu'' [ 1* ] i ''konia z rzędem''

temu , kto zgadnie co ''poeta'' miał na myśli pisząc go , jakie ''zwidy'' i inne dżiny ''widział'' , a których

efektem była palona Nargila z ''dopalaczami'' w jakimś podrzędnym seraju , przy wzgórzu Al - Hira . Trzeba

jeszcze wziąć pod uwagę fakt , że Mahomet pisząc w 618 roku n.e. ''Koran'' [ 1* ] , skorzystał już z ''gotowca''

[ prac innych biblistów ]).

Islam jest religią czysto ''feudalną'' , a to nie średniowiecze i ''Żywot człowieka poczciwego'' .

(
jak kończyłeś jakieś ''fakultety'' , to być może czytałeś ).

Islam jest religią ''agresywną'' i ekspansywną ! (
każdy Abdullach , emigrujący ze swojej słonecznej ,

piaszczystej , wschodniej ''kolebki'' , w kierunku zachodnim ... , ma NAKAZANY OBOWIĄZEK aby

w ''nowym miejscu'' tworzył przyczółki islamu oraz szerzył islam wszelkimi dostępnymi metodami ,

na wypadek godziny ''W'' , każdy Imam czy Muezzin ci to powie ) .

Dlatego tak bardzo ''podobał'' się Kremlowi (
właśnie dzięki swej ''agresji'' skierowanej przeciwko

krajom zachodnim).

Opiera się na 5 - ciu ''bzdurnych kanonicznych'' filarach (
nie do przyjęcia przez społeczeństwo

wychowane w kulturze europejskiej , a przejście europejczyka na islam , uważam za ''czarny wybryk'').

W żadnym państwie , gdzie ''panuje'' twój islam , nie są respektowane zasady Deklaracji Praw

Człowieka - ONZ (
jeżeli ktoś zasłużył na karę śmierci , to moja religia i ''litera prawa'' nakazuje

wykonać ją ... , - w sposób ''humanitarny' , szybki i nie nastręczający skazanemu dodatkowych

cierpień . Twoja , ''LUDZKA'' , każe ZARZYNAĆ skazańca jak barana w podrzędnej rzeżni [ mam tu

na myśli polskiego geologa Piotra Stańczaka ] , robiąc z tego spektakl jak na nowojorskim Broadway'u

a wszystko w imię Allaha [ Allah akbar ] .

Jeżeli są chętni do ''oglądania humanitarnych sprawozdań'' z wykonywanych wyroków śmierci , spod

znaku islamu to ''polecam'' ; www.bestgore.com ).

Państwa , które w póżnych latach pięćdziesiątych wpuściły ''islamistów'' na swoje terytorium ,

jako tanią siłę roboczą (
chodzi mi o Holandię i Niemcy) , dzisiaj swoją decyzję

przeklinają !! (
odsyłam do Dortmundu i dzielnicy Hoerde : ''kleine musli stad'' [ osobiście , przez osiem

miesięcy miałem możliwość ''łykania'' orientu , tak , że aż się zachłystywałem , totalna dzicz ]).

Nie chcę mieć nic wspólnego z taką religią , gdzie jestem traktowany jako GIAUR (
status społeczny

pomiędzy kobietą - baranem a psem) , wychowałem się w kulturze europejskiej ( jak chyba wszyscy

na tym forum) i jej pozostanę wierny , żadne ''argumenty'' bractw ''kurkowych'' i ''różańcowych''

mnie nie przekonywują .




Jeżeli już dokonałeś Aktu apostazji i ''przyjąłeś'' islam ( rozumię , że ; obrzezałeś się [ Oj ! ,

chyba bolało ] - to obowiązek , przeczytałeś ''Koran'' od dechy do dechy , założyłeś białe ciżemki ,

wypowiedziałeś Wyznanie Wiary w języku arabskim przed Al - Mutabahhirem) , to nie musisz

się z tym faktem obnażać przed całą Europą - Panie ''europejczyku'' (
a jak już cię tak ''uwiódł'' ,

... , no cóż , ''twój pies , twoje pchły'') . Poza tym , chciałbym ci zwrócić uwagę na to , że moja

religia dozwala powrót na łono kościoła ''zbłąkanym'' , natomiast twój ''wspaniałomyślny'' szariat

w takim wypadku , ma dla ciebie ... (
dla tych , którzy weszli na tą ścieżkę , nie ma odstępstwa

od islamu - głowy mogą spadać jak na serialowym ''Szogunie'') .



Na zakończenie chciałbym naświetlić ci ''maleńki problemik'' , co zrobi twój szariat , twoi szejkowie

i et cetera omnia , jak się im ropa skończy ? (
pozostanie chyba , zamienić , wystawnie haftowane

''kiecki'' na prześcieradła i zajęcie się [ jak za dawnych czasów ] handlem piachem , szwarcem ,

mydłem i powidłem , jak bywało na warszawskich międzywojennych Nalewajkach) .











[1 * ] Mahomet nie napisał ''Koranu'' – z tego co wiemy był niepiśmienny ,

''Koran'' został mu ''objawiony'' ( trzeba było jakoś ten analfabetyzm Mahometa historycznie

uzasadnić i zakamuflować )

_________________________________________________________________________



A to jeden z wczorajszych newsów , ku przestrodze

Kardynał Miloslav Vlk, arcybiskup Pragi i prymas Czech, ostrzegł przed "islamizacją" Europy, która jego zdaniem wypiera się swych chrześcijańskich korzeni.

- Jeśli chrześcijanie "nie obudzą się", może dojść do islamizacji życia - oznajmił 77-letni kardynał. - Jeśli nastawienie Europy do własnych korzeni się nie zmieni, Europa zislamizuje się. Ponieważ życie Europejczyków jest systematycznie pozbawiane chrześcijańskiej treści, powstaje pusta przestrzeń, którą (muzułmanie) bardzo łatwo wypełnią - powiedział.
Ostatnio zmieniony śr sty 06, 2010 4:31 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: Lilith »

[quote name='dino_24' post='65006' date='śro, 06 sty 2010 - 06:29']_________________________________________________________________________



A to jeden z wczorajszych newsów , ku przestrodze

Kardynał Miloslav Vlk, arcybiskup Pragi i prymas Czech, ostrzegł przed "islamizacją" Europy, która jego zdaniem wypiera się swych chrześcijańskich korzeni.

- Jeśli chrześcijanie "nie obudzą się", może dojść do islamizacji życia - oznajmił 77-letni kardynał. - Jeśli nastawienie Europy do własnych korzeni się nie zmieni, Europa zislamizuje się. Ponieważ życie Europejczyków jest systematycznie pozbawiane chrześcijańskiej treści, powstaje pusta przestrzeń, którą (muzułmanie) bardzo łatwo wypełnią - powiedział.[/quote]



Ciekawa wypowiedz ja uważam ,że Europa ma pogańskie korzenie ,a chrześcijaństwo wprowadzano na jej terenach niejednokrotnie ogniem i mieczem :angry
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: Aylinn »

I powinna się bać. Dlaczego oni oczekują, że my się dostosujemy do nich, kiedy powinno być odwrotnie? Żyjcie z regułami własnej religii, ale nie wymuszajcie na innych zastosowania tych reguł w każdej dziedzinie życia. Chrześcijaństwo już to przerobiło w średniowieczu i na szczęście teraz nie wrzeszczy, jak wielu muzułmanów, że reszta ma się dostosować do nich.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: A może by tak ?

Post autor: CanisLupus »

Przede wszystkim chcialem powiedziec ze niezwykle ciekawy temat.

Do ahmeda (o ile masz tu jeszcze konto bo jak widze twoje wypowiedzi nagle sie urwaly) zachowujesz sie jak typowy chlop panszyzniany. Nogami i pazurami bronisz swoich racji zeby tylko postawic na swoim zeby tylko wyszlo na twoje. Gdybys mogl powyzynalbys nas tu wszystkich zeby tylko dowiesc swojej racji i wyzszosci (wyzszosci wznania?). Gubisz sie ewidentnie kolego w swoich wypowiedziach,naginasz,naciagasz zeby tylko uznac wlasne racje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”