Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
h17
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 17, 2010 11:41 am
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: h17 »

[quote name='ADAX' post='71486' date='20 lipiec 2010 - 22:48']Zamiast kłócić się o to, czy wyraz a raczej skrót UFO jest ufem, napisalibyście coś ciekawszego :rolleyes:[/quote]





Przybiega do mnie kumpel i woła: UFO widziałem!



Ja spokojnie pytam, ale co to było?



On na to: no UFO no! No ten…no….NOL!



Patrzę na niego pytająco, a on zdziwiony wierci się w miejscu dziwiąc się, że ni łapię o co mu chodzi. Łapię, a jakże, ale pytam znów, skoro był to NOL niezidentyfikowany obiekt to czym mógł być?



On rozszerza gały i odpowiada: no był UFem???



Przekrzywiam przekornie łeb i pytam znów: jakim ufem???



Ten zniecierpliwiony i lekko poirytowany odpowiada: no k… KOSMITÓW widziałem!



AAAAAAAAAA, odpowiadam, to trzeba było tak od razu.







Morał



UFO jest ufem, a kosmita, kosmitą :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: ADAX »

ehhhh. Rozumiem Cię dobrze h17. Tylko to się utarło w głowach, że UFO to pojazd obcych, a nie coś czego nie da się sklasyfikować jako owad, samolot czy cos w tym rodzaju. Tak samo jest, jak opisałeś. Nie rozumiem po co te kłótnie.
h17
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 17, 2010 11:41 am
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: h17 »

[quote name='ADAX' post='71495' date='21 lipiec 2010 - 00:03']ehhhh. Rozumiem Cię dobrze h17. Tylko to się utarło w głowach, że UFO to pojazd obcych, a nie coś czego nie da się sklasyfikować jako owad, samolot czy cos w tym rodzaju. Tak samo jest, jak opisałeś. Nie rozumiem po co te kłótnie.[/quote]





No właśnie po co te kłótnie? Ja rozumiem, że zanim jakikolwiek nowy termin się upowszechni musi upłynąć po pierwsze jakiś czas i musi on przejść jak to nazwać weryfikację społeczną prawda? Jak się przyjmie to dobrze jak nie to trudno, ale jeśli ktoś wskakuje na forum i pisze: patrzcie co za debil wymyślił nowy termin!!! Bez wcześniejszej logicznej analizy sensu tego terminu to baaaardzo przepraszam, czy ktokolwiek na waszym miejscu nie broniłby logiki swego nowego pojęcia i pozwoliłby się nazywać bezkarnie debilem wiedząc, że z debilizmem to pojęcie nie ma nic wspólnego???







Panowie i Panie



Jedno co mnie zadziwia i dziwi – z całym szacunkiem administratorze-, że w ogóle ten akt obrażania mnie i próba ośmieszana mnie na tym forum przez Arkadiusza Miazgę został nie zauważony i dopuszczony! I to niejednym temacie i wątku. To, że ja mam z nim zatarg to jedno i, że na swoim własnym blogu obdzieram go z tej fałszywej skóry to drugie, ale to, że na takim forum dopuszczane są takie akty pomówień i szyderstw to skandal godzący w dobre imię całej INFRA.



I nawet jeśli byłbym debilem paranoikiem lub totalnym świrem to coś podobnego powinno być niedopuszczalne!







Ten człowiek za to powinien być nie tylko usunięty z tego forum, ale powinien stracić za coś takiego wszelki autorytet i uznanie. Jestem przekonany, że obecność Arkadiusza Miazgi na tym forum z każdym dniem obniża przez całą tą sytuację autorytatywność Grupy i Forum INFRA. Ja wiem, że trudno jest stanąć przeciwko komuś kto był przyjacielem i współpracownikiem waszej grupy, ale niestety wybryk Arkadiusza Miazgi postawił Was wszystkich w oczach ludzi z zewnątrz jako grupę tolerującą takie incydenty członka waszej grupy.



Ja mogę stąd odejść w każdej chwili bo mnie tu nic nie trzyma, żadne więzy sympatii ani znajomości, ale Wy pozostaniecie z tym gipsem i będziecie mieli z sobą kogoś kto bezmyślnie tym zachowaniem naraził Was na utratę autorytetu, który trudno będzie w tym miejscu nareperować bez pozbycia się powodu tego haniebnego aktu. Mówiąc obrazowo do walki ze mną użył waszego forum jak śmietnika wrzucając śmierdzące gacie z napisem h17 wykazując nieświadomie rzeczywisty i prawdziwy brak szacunku dla autorytetu całej INFRA.



A mówiąc jeszcze dosadniej potraktował Was jak idiotów chcąc zmanipulować przeciwko mnie.



Miłej nocy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: azor »

h 17 daj sobie chłopie spokój bo to że masz kłopoty ze sobą to każdy już wie, a przy okazji nie masz za grosz honoru i ambicji wobec swojej osoby ponieważ poprosiłem Cię abyś nie pisał na mojego bloga to ukrywasz sie pod nickiem KarolPonsk a wczoraj osobiście się do tego cyniczny człowieku przyznałeś



''h17 to ja cymbale. Ty ze mnie robisz idiotę pomówieniem i sloganem, a ja pokazuj, że jesteś idiotą argumentem i przykładem. Zobaczymy kogo za rok ogół uzna za idiotę. Resztę czytaj o sobie wkrótce na moim blogu. Skopiowałem wszystkie Twoje wypowiedzi w tej dyskusji. Dowiodę Ci, że jesteś bałwochwalczym zerem.



~KarolPłońsk, 2010-07-21 01:14''



Dodam że ta sama osoba jest na twoim blogu co oznacza ze sam sobie wpisujesz komentarze.



A chłopaki z INFRA wiedzą co robią i uważaj aby to nie był Twój ostatni wpis na tym forum bo gdy Cie tutaj nie było było NORMALNIE co każdy może powiedzieć. Przepraszam Ryśku ale jak sami widzicie osoba ta bije pianę i jest agresywna jak się tylko da do mojej osoby i osób które są mi życzliwe a ja nie zamierzam z osobami pokroju h 17 wchodzić w jakieś dysputy.
h17
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 17, 2010 11:41 am
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: h17 »

[quote name='azor' post='71501' date='21 lipiec 2010 - 11:29']chłopaki z INFRA wiedzą co robią i uważaj aby to nie był Twój ostatni wpis na tym forum bo gdy Cie tutaj nie było było NORMALNIE co każdy może powiedzieć.[/quote]





Znów zarzucasz mi to na co sam cierpisz? To ty masz kłopoty ze sobą, to ty masz kłopoty z własną fantazją pomieszaną z ideami i argumentami znanych i szanowanych autorytetów na jakich uporczywie się tylko z nazwiska powołujesz gdzie tylko można bez powoływania się na jakieś konkretne stwierdzenia tychże autorytetów. Ty jesteś cwaniak budujący swój autorytet i rzekome znawstwo tematu bazując i podpierając się znanymi nazwiskami, których idee i teorie subiektywnie interpretując w wielkiej mierze. Ja Ci to udowadniam i ciebie szlag trafia, że każdego tygodnia to tu to ta zdzieram z ciebie te skórę obłudy i zakłamania i stąd ta twoja wściekłość i nienawiść do mnie. Twoja retoryka jak widzę działa, ludzie łatwo dają się zgasić sloganem kierowanym do kogoś: jesteś nieobeznany w temacie i radzę zaznajomić się z pracami tego czy tamtego itd. Młodych i faktycznie nie do końca zorientowanych w temacie możesz tak robić w trąbę, ale nie takich jak ja.



Mówisz, że jak mnie nie było to było tu normalnie? A czy twoje zakłamane wyzywanie mnie pod moją nieobecność od debili i wyśmiewanie jest normalne? Musiałeś zrobić z tego forum śmietnik? Nie mogłeś odciąć się mi na własnym blogu lub choćby na moim? Ty to nazywasz normalnym stanem rzeczy? Zdaje mi się, że masz kłopot z oceną normalności i nie masz pojęcia co jest normalne a co nie. Ja ci to pokazałem i pokazuję bo szkody wyrządzasz tymi swoimi treściami w umysłach niezorientowanych ludzi.



Udawałem KarolPłońsk byś się nie domyślał, że to ja z tobą na twoim blogu dyskutuję. Dla tego sam sobie się dwa razy wpisałem byś mniemał, że KarolPłońsk jest kimś innym niż ja. I udało mi się wciągnąć cię w dyskusję w, której ewidentnie udowodniłem ci, że nie masz kompletnie żadnej wiedzy i pojęcia co można rzeczywiście ustalić na zdjęciu, a wszelkie dotychczasowe twoje analizy wszelkich zdjęć sa warte funta kłaków. Kto nie wierzy niech przeczyta całe te nasze pisanie na twoim blogu i dyskusję na właśnie ten temat. To zgroza, że ludzie dają się nabierać na coś tak absurdalnego co piszesz!!! I dla tego ja to zdanie po zdaniu chcę ludziom wyjaśnić gdzie jest te twoje rzekome znawstwo tematu.



Kolejny twój przykład z ostatniej chwili na kłamstwo, napisałeś cytuję:

Przepraszam Ryśku ale jak sami widzicie osoba ta bije pianę i jest agresywna jak się tylko da do mojej osoby i osób które są mi życzliwe



Znajdź mi choć jeden post na tym forum i gdziekolwiek gdzie jak twierdzisz jestem agresywny do kogokolwiek ci życzliwego? No przecież ktoś kto takie zdanie przeczyta to pomyśli, że no tak, h17 pewnie zadarł tu i obraził kilku ludzi! I to jest ten twój zakłamany styl nie mający potwierdzenia w rzeczywistości i będący obliczonym na wzbudzenie litości u twoich i moich czytelników. Ty masz kłopot z odróżnieniem agresji od konstruktywnej krytyki, masz problem z rozróżnieniem argumentu od pomówienia i masz jakiś straszny jak widzę galimatias pojęć, które opacznie interpretujesz lub interpretujesz je tendencyjnie czyli cynicznie w, który to cynizm na opak mnie ubierasz. Ty w ogóle nie wiesz co to jest cynizm, a szastasz tym pojęciem bez ładu i składu jak też innymi. Jestem cynikiem bo się przyznałem, że KarolPłońsk to byłem ja? No jeśli to jest dla ciebie cynizmem to właśnie dałeś dowód, że znaczenie wielu pojęć jakimi się posługujesz jest ci zwyczajnie obce i niezrozumiałe.



Ja ci obiecałem, że dowiodę iż ze zdjęcia nie można ustalić wielkości obiektu jego odległości i wysokości nawet mając dane perspektywiczne i dane techniczne wykonanego zdjęcia. I dowiodę, że wciskasz nieobeznanym ludziom zwykły subiektywny kit i zrobię to wkrótce na swoim blogu.



A straszyć mnie to ty se możesz jak myjesz zęby w łazience patrząc sobie w lustro w twarz, a nie tu, że to może być mój ostatni post. Jak na razie nie napisałem tu nic co by dawało podstawy do usunięcia mnie z tego forum, zaś fakt, że zrobiłeś z tego forum śmietnik atakiem na mnie i próba wciągnięcia innych w tę kampanię przeciwko mnie jest już wystarczającym powodem by to właśnie ciebie się pozbyć byś nie narażał na utratę dobrego imienia forum jak całej grupy INFRA tak skandalicznym posunięciem w miejscu, które powinno być wzorem konstruktywnych dyskusji i polemik, a nie podwórkiem z bandą frazeologów obrażających kogokolwiek.

Ostatnio zmieniony śr lip 21, 2010 10:06 am przez h17, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: ADAX »

Weście się ogarnijcie i nie wiem, pw, załóżcie temat "Kłótnie", będziecie się mogli sprzeczać do woli.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: Rysiek23 »

Bardzo proszę osobiste animozje przenieść na grunt prywatny. W innym wypadku będę musiał użyć sankcji.

H17 proszę w sygnaturze nie podawać adresów linków.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='71509' date='21 lipiec 2010 - 15:42']Bardzo proszę osobiste animozje przenieść na grunt prywatny. W innym wypadku będę musiał użyć sankcji.

H17 proszę w sygnaturze nie podawać adresów linków.[/quote]





Ryśku więc zastosuj sankcje bo ja nie zamierzam z tym typem się u was i innych blogach droczyć nawet nie czytam tego co pisze bo zwyczajnie w świecie nie interesuje mnie to, a jeśli zajdzie taka potrzeba jestem gotów odejść z tego forum aby h 17 zajął moje miejsce ja i tak mam co robić pozdrawiam.
h17
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 17, 2010 11:41 am
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: h17 »

[quote name='RysiekINFRA' post='64518' date='20 grudzień 2009 - 15:44']jakiś czas temu pojawił się film, który w swojej wymowie może być dowodem w sprawie obiektów latających, których nie znamy! .....

Co ciekawe, mamy w naszych archiwach podobne ujęcia prawie identycznego obiektu, który filmowano na którymś z pól, zanim bodaj jeszcze tak powszechne stały się piktogramy zbożowe, na których jak wiadomo nie pozostawiłem suchej nitki.[/quote]

Jeśli analiza tego filmu, oraz analiza filmu z waszych archiwów wykazałaby choćby tylko podobieństwo obu tych obiektów, to nieroztropnym byłoby mniemać, że jest to komputerowa symulacja. Jeśli zaś podobieństwo byłoby znaczące, a wszelkie cechy prezentowanego filmu odpowiadałyby cechom filmu posiadanego przez was, co do, którego prawdziwości jak mniemam nie macie wątpliwości, to wykluczałyby mistyfikację tego prezentowanego. W takim przypadku obiekt na prezentowanym filmie mógłby być określonym jako NOL i tylko NOL. Za to czym był ów obiekt dowiemy się wyłącznie w tedy gdy na podstawie podobieństwa obu tych obiektów, ktoś pokusi się o jednoznaczne potwierdzenie czym był obiekt z waszego archiwum. I tak, jeśli obiekt na filmie z waszego archiwum zostanie oceniony jako OOL/obiekt obcej cywilizacji/, a podobieństwo obu będzie znaczące to można założyć z pewnym prawdopodobieństwem, że prezentowany obiekt mógł być właśnie obiektem obcych. Jeśli zaś nie ustali się czym był obiekt z waszego archiwum, a jedynie wykluczy się na podstawie analizy samej charakterystyki filmu mistyfikację, to należy oba zaliczyć do NOL czyli niezidentyfikowanych, absolutnie nie muszących odpowiadać pojęciu obcej cywilizacji. Ale co ciekawsze, że po mimo nawet wielkiego podobieństwa może się okazać, że jeden był NOL/ niezidentyfikowanym obiektem latającym/ lub samolotem, a drugi najprawdziwszym ZOLOC/zidentyfikowanym obiektem latającym obcej cywilizacji/ pod warunkiem, ze dalsze poszukiwania podobnych obiektów w zbiorach prywatnych potwierdzą owo przypuszczenie w innych rejestracjach nie budzących wątpliwości co do pochodzenia podobnych obiektów.

PS

Widzę tu brak poszanowania dla prośby administratora ze strony moich dwóch oponentów. Mam nadzieję, że Pan administrator wobec braku szacunku do swoich próśb wyciągnie jak obiecał konsekwencje i z całym szacunkiem administratorze, nie zrobi sobie z przysłowiowej „gęby cholewy”.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jest wreszcie materiał filmowy, którego nie mogę skrytykować!

Post autor: Arek 1973 »

Dość sporo czasu upłynęło od powstania tego filmu, ja wprawdzie nic nie słyszałem , ale zapytam się was, czy coś wiadomo o tym "zjawisku", fake? nie fake"?????
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”