Wydarzenia roku 2009

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Wydarzenia roku 2009

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Zapraszamy na przegląd najważniejszych wydarzeń ze sfery zjawisk paranormalnych, jakie miały miejsce w roku 2009. A było ich jak zwykle sporo, choć obok wielu nie da się przejść bez choć kilku słów komentarza. Były to nie tylko obserwacje UFO, które wzbudzały często tyle samo emocji, co i kontrowersji, ale również domniemane spotkania z duchami, nawiedzenia, cuda natury religijnej, kręgi zbożowe i inne incydenty, za którymi bardzo często kryło się tzw. drugie dno. Był to również rok ważnych rocznic oraz pożegnań...



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Wydarzenia roku 2009

Post autor: Manfredo90 »

Hmmm...moim zdaniem, to nie był to taki strasznie interesujący rok obfitujący w ciekawe zdarzenia ze sfer niewyjaśnionych :)





Film 2012 zrobił na całym świecie wielkie HALO wokół całej tej teorii o końcu świata i.....tyle
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wydarzenia roku 2009

Post autor: azor »

Interesujące podsumowanie INFRA wykonała mi prawdę mówiąc brakuje takich podsumowań dotyczący obserwacji UFO jak niegdyś opracowywał to Bronisław Rzepecki w Czasie UFO za każdy rok. Osobiście w 2008 i 2009 zrobiłem takie podsumowanie zdarzeń NOL związanych na Podkarpaciu sa tam zdarzenia wyjaśnione i i jako prawdopodobne UFO w 2008 roku było ich 19 w 2009- 22 poniewaz jeszcze jedno mi doszło za sprawą tego forum z moich okolic ;) Pozdrawiam
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Wydarzenia roku 2009

Post autor: dino_24 »

Dla mnie największym wydarzeniem , kończącego się roku , były wyniki badań misji IBEX ,

opublikowane w czasopiśmie ''Science'' ( w wydaniu z 15 pażdziernika 2009 roku ) , wskazujące ( w/g naukowców ) ,

na istnienie ''dużej struktury lokalnej'' związanej z Układem Słonecznym .

Ciekawe , następny element łamigłówki .
Silje
Infrzak
Posty: 52
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 9:02 am
Kontakt:

Re: Wydarzenia roku 2009

Post autor: Silje »

Wtrącę swoje dwa grosze co do cudu w Sokółce. Nie wiem skąd te materiały, ale kościół co innego mówi. Popisaliście się tym artykułem nie ma co...

Komisja Kościelna powołana przez ordynariusza archidiecezji białostockiej, abp. Edwarda Ozorowskiego wykluczyła ingerencję osób postronnych.



Akta sprawy domniemanego cudu eucharystycznego w Sokółce zostały przekazane do nuncjatury apostolskiej w Warszawie. Komisja wykluczyła ingerencję osób postronnych.

Akta "cudu" w Sokółce...



I jeszcze artykuł z Naszego dziennika:



Z prof. dr hab. med. Marią Elżbietą Sobaniec-Łotowską i prof. dr. hab. med. Stanisławem Sulkowskim z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, autorami ekspertyzy poświęconej przemienionemu Komunikantowi w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce, rozmawia Adam Białous.

Nasz Dziennik
jagat palo jagannatho

mahakyo dvirupabrit

paramatma param-jyoti

nirgunaṣ ça nri-keṣari



Opiekun wszechświata. Pan wszechświata. Ten, który znany jest jako Wielki. Ten, który ma dwa aspekty ( lwa i człowieka). Naddusza. Najwspanialszy Blask. Wolny od doczesnych cech. Półczłowiek – półlew.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Wydarzenia roku 2009

Post autor: Lazy »

@ Silje

Każdy wierzy w to co chce.Bez obrazy,cudów nie ma.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”