Aura

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
XantemX
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 07, 2010 6:58 pm
Kontakt:

Aura

Post autor: XantemX »

Powszechne Pole Energii (w skrócie PPE). Co to jest? Już Wam mówię. Cały świat posiada energie, ludzie, zwierzęta, rośliny*, kryształy, nawet kamienie mają energie. Rzeczy powszechnego użytku nasycają się aura właściciela, (dlatego np. wróżki, potrafią powiedzieć, do kogo należy podkoszulek) Jak można ja zobaczyć?

Ćwiczenie:,,Najprostszym sposobem zaobserwowania PPE jest położenie się na łące w ciepły, bezchmurny dzień i wpatrywanie się w błękit nieba. Po jakimś czasie dostrzeżesz malutkie wirujące kuleczki na tle nieba. Są białe, czasami z czarną plamka, pojawiają się na sekundę lub dwie a potem znikają. Jeżeli będziesz obserwował dalej zauważysz, że całe niebo pulsuje w określonym rytmie.(…) W pochmurne dni jest ich mniej, najprawdopodobniej słońce je ładuje. (…) Najliczniejsze i najjaśniejsze sa w Alpach Szwajcarskich gdzie świeci słońce a śnieg przykrywa wszystko grubą pierzyną.

Teraz przenieś wzrok na czubek drzewa widocznego na tle nieba. Możesz ujrzeć wokół niego zieloną mgłę. To jest właśnie aura (…)”Aura człowieka-pole energetyczne człowieka składające się z 7 warstw (tak naprawdę 9, ale ostatnie dwie sa ledwie widoczne nawet, dla zawodowego uzdrowiciela**), warstwy aury mają również różne kolory, dopasowane do: zachowania właściciela, jego emocji, charakteru, itp. Tak, więc dzięki umiejętności widzenia aury możemy określić czy dana osoba jest zakochana, kłamie, jest życzliwa, zła, umierająca itp.

Małe dzieci często widza aurę, ale tracą z wiekiem ta umiejętność (z różnych powodów, najczęściej rodzice im wmawiają, że to, co widza to bujda)*Aura rośliny- rośliny mają specyficzną aurę, normalnie jest zielona, ale kiedy się uszkodzi roślinę, aura zmienia swój kolor na bordowy (niby nic, ale wychodzi na to ze roślina ma jako takie uczucia).**Uzdrowiciel-Osoba wykorzystująca kryształy***, wahadełko, pomoc opiekuna oraz swoją aurę do leczenia duszy/czakramów****/aury innego człowieka.

.***Kryształy- Posiadają najpiękniejszą aurę, różnorodność kolorów i wzorów w małym kawałku minerału zachwyciłby każdego. Kryształy są wykorzystywane przez uzdrowicieli do wyciągania z ciała,,śluzu auratycznego” (jedna z przyczyn występowania raka. Kiedy palisz, pijesz, zażywasz narkotyki to w twojej aurze osadza się śluz. Zatyka on czakramy, przez co człowiek słabnie, jest bardziej podatny na choroby. Dusza się ,,dusi”, co wpływa na ciało.)****czakramy- 7 głównych i 21 mniejszych. Czakramy to zawiły temat, opisze wam je kiedyś, na razie powiem tylko, że nie służą jedynie do pobierania energii z PPE.

Polecam książkę ,,Dłonie pełne światła” Barbary Anny Brennan. Z niej można się dowiedzieć wszystkiego o czakramach, aurach, widzeniu wewnętrznym, uzdrawianiu i wielu innych przydatnych rzeczach ;)Kolory aur dla poszczególnych kolorów obiektów:[ external image ]________________________________________________________________________

Oto znaczenie kolorów zgodne z tradycją:CZERWONY: siły żywotne, zdrowie, agresja, zmysłowość.POMARAŃCZOWY: emocje, przyjemności, energia, współdziałanie.ŻÓŁTY: optymizm, zadowolenie, zdolności, kreatywność.ZIELONY: uzdrawianie, serdeczność, współczucie, umiłowanie przyrody.NIEBIESKI: nauczanie, kreatywność, komunikacja, rozwój, talenty.INDYGO: mądrość, charyzma, dojrzałość, jasnowidztwo.FIOLET: duchowość, inspiracja, świadomość, humanitaryzm.RÓŻOWY: młodość, delikatność, wrażliwość, naiwność.BRĄZOWY: pokora, poświęcenie, ostrożność.BIAŁY: duchowość, czystość, bezinteresowność.SREBRNY: intuicja, idealizm, marzycielstwo, wizjonerstwo.ZŁOTY: nieograniczony potencjał.Znaczenie kolorów nastroju:

Czerwień sama w sobie, gdy jest kolorem nastroju oznacza po prostu żywotność, zdrowie oraz otwartość.

Brudna czerwień – gwałtowne emocje, wrogość.Pomarańczowy wskazuje na zadowolenie, pozytywne uczucia i emocje oraz otwartość na doznawanie w życiu przyjemności. Jeśli barwa jest jasna i przyjemna dla oka, oznacza ambicję, pozytywne podejście do świata i otwartą postawę wobec ludzi.

Jasnopomarańczowy oznacza entuzjazm i dobry nastrój.

Brudny pomarańczowy charakteryzuje egoizm i dumę.Żółty występuje jako barwa nastroju zawsze wtedy, gdy człowiek koncentruje się, wykorzystując swój intelekt i swoje zdolności. Czytanie, pisanie czy jakiekolwiek inne twórcze działanie uruchamiające lewą półkulę mózgu tworzą zależne od nastroju żółte zabarwienie aury. Nauczyciele w szkole byliby szczęśliwi, gdyby widzieli tę barwę w aurze uczniów!

Jasnożółty oznacza aktywne myślenie i zaangażowanie.

Żółty pojawia się i znika, oddając rytm zmian w naszym myśleniu.

Brudny żółty – niegodziwość, negatywizm, chciwość, zazdrość.Zieleń – kolor ten oznacza spokój, refleksyjność, uważność, empatyczność, życzliwość, zdolności uzdrowicielskie, harmonię wewnętrzną i przyjazny stosunek do świata.

Jasnozielony kolor oznacza dobre nastawienie, otwartość na wysłuchanie innych i głęboką empatię.

Brudna zieleń – Wskazuje na to, że poziom energii się chwilowo obniża. Jeśli cała aura jest nasączona tą barwą, wyciszamy się, zamykamy w sobie, odsuwamy się od innych. Jest to stan przejściowy, któremu zaradzi odpowiedni odpoczynek.

Bardzo ciemna zieleń oznacza oszustwo i nieuczciwość.

Jadowity odcień – zawiść.Kiedy zieleń i błękit pojawiają się w aurze nastroju razem, znaczą współczujące zrozumienie i intuicyjną świadomość.Błękit jako kolor nastroju wskazuje na wewnętrzną spójność, współpracę, pozytywne myślenie i chęć rozwoju.

Jasnoniebieski oznacza otwartość, perceptywność i ciekawość.

Ciemnoniebieski natomiast oznacza duchowość i natchnienie.

Brudny niebieski – przemęczenie, przygnębienie.Indygo jako barwa nastroju oznacza duchową świadomość.

Osoba, u której się pojawia, odważnie kwestionuje istniejący stan rzeczy i pogłębia swoją wiarę lub poglądy filozoficzne.

Szafirowy odcień oznacza mądrość, przenikliwość i siłę woli.

Ciemny odcień oznacza silne ego i umiejętności wpływania na innych.Fioletowy określa kogoś, kto ufa swojej wierze i rozwija swą duchowość. Nic dziwnego, że biskupi noszą fioletowe suknie, które wskazują na ich duchowe powołanie. Barwa ta na ogół pojawia się na obrzeżach aury nastroju, rzadko zajmuje cały jej obszar.

Jasny fiolet oznacza otwartość na inspirację, czasem, w połączeniu ze złotym – ekstazę duchową.

Ciemny fiolet oznacza umiejętność kontemplacji, ascezy, introspekcji i umiejętność wytrwania w izolacji bez odczuwania potrzeby ciągłego kontaktu z innymi ludźmi.Szary jako kolor nastroju podkreśla znużenie i przygnębienie. Oznacza chwilowy brak wyobraźni i konwencjonalne, nieciekawe czy wręcz nacechowane znudzeniem podejście do świata.

Również stres może spowodować pojawienie się tego koloru.

Jasny szary – może oznaczać początek choroby.

Ciemny szary – depresję.Różowy pokazuje, że człowiek jest czuły, dobry i łagodny.

Jasny róż – delikatność, niedojrzałość, ufność.

Ciemny róż – spokój, równowaga, inteligencja emocjonalna, opiekuńczość.

Brudny róż – materializm, upór.Srebrny i złoty rzadko występują w charakterze kolorów nastroju. Kiedy już się pojawią, znaczą, że dana osoba ma natchnione lub intuicyjne myśli, nad którymi powinna się zastanowić, zanim je wprowadzi w czyn. Barwy te mogą także znaczyć, że człowiek przeżył chwilę olśnienia.Biały pojawia się jako kolor nastroju w chwilach przeczuć intuicyjnych. Osoba obdarzona zdolnościami parapsychicznymi w chwili jasnowidzenia będzie miała dużo białego w swojej aurze.Brązowy w aurze nastroju oznacza kogoś, kto bardzo chce zapanować nad sytuacją, ma jednak trudności, ponieważ jego nastawienie jest zbyt negatywne. Niewielkie obszary zabarwione na brązowo określają osobę mocno stąpającą po ziemi, nieco sztywną w poglądach, o zamkniętych horyzontach myślowych, która nie ma zamiaru uczyć się niczego nowego. Tacy ludzie mogą być bardzo nudni dla innych, ponieważ interesują się tylko sobą i pragną rozmawiać jedynie na ciekawe dla nich tematy.Czarny zawsze jest bardzo negatywny, szczególnie wtedy, gdy wchodzi w skład aury nastroju. Na ogół występuje zmieszany z inną barwą i naturę negatywnych cech określa właśnie ona. Na przykład czerwień i czerń oznaczają nienawiść, okrucieństwo i wrogość. Czarny z żółtym wskazują na negatywne i niegodziwe myśli, natomiast z zielonym na zawiść, skąpstwo i zdradę.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Aura

Post autor: ADAX »

Powszechne Pole Energii (w skrócie PPE). Co to jest? Już Wam mówię. Cały świat posiada energie, ludzie, zwierzęta, rośliny*, kryształy, nawet kamienie mają energie. Rzeczy powszechnego użytku nasycają się aura właściciela, (dlatego np. wróżki, potrafią powiedzieć, do kogo należy podkoszulek)


hmm pierwszy raz słyszę a z tą wróżką to już przegięcie...


Jak można ja zobaczyć?

Ćwiczenie:,,Najprostszym sposobem zaobserwowania PPE jest położenie się na łące w ciepły, bezchmurny dzień i wpatrywanie się w błękit nieba. Po jakimś czasie dostrzeżesz malutkie wirujące kuleczki na tle nieba. Są białe, czasami z czarną plamka, pojawiają się na sekundę lub dwie a potem znikają.


nie raz wpatrywałem się w niebo i nic nie zauważyłem, ale różnie to bywa, być może nie mam takich zdolności.


Małe dzieci często widza aurę, ale tracą z wiekiem ta umiejętność


tzn. jak małe 10 ? 5 ?
Polecam książkę ,,Dłonie pełne światła” Barbary Anny Brennan. Z niej można się dowiedzieć wszystkiego o czakramach, aurach, widzeniu wewnętrznym, uzdrawianiu i wielu innych przydatnych rzeczach


Jeśli na początku fragment pochodzi z tej książki, to szczerzę nie polecam. Dlaczego ? Bo to bzdury. Rozumiem, pewien rodzaj energii istnieje, i zapewne nas otacza, ale tahistoria z plamkami które znikają bardzo szybko, to czysta fantazja.
Cenz
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 3:55 pm

Re: Aura

Post autor: Cenz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="XantemX" data-cid="65074" data-time="1262958861"> Jak można ja zobaczyć?

Ćwiczenie:,,Najprostszym sposobem zaobserwowania PPE jest położenie się na łące w ciepły, bezchmurny dzień i wpatrywanie się w błękit nieba. Po jakimś czasie dostrzeżesz malutkie wirujące kuleczki na tle nieba. Są białe, czasami z czarną plamka, pojawiają się na sekundę lub dwie a potem znikają.   

*Aura rośliny- rośliny mają specyficzną aurę, normalnie jest zielona, ale kiedy się uszkodzi roślinę, aura zmienia swój kolor na bordowy (niby nic, ale wychodzi na to ze roślina ma jako takie uczucia).

Kolory aur dla poszczególnych kolorów obiektów:[ external image ]________________________________________________________________________

Znaczenie kolorów nastroju:

Czerwień sama w sobie, gdy jest kolorem nastroju oznacza po prostu żywotność, zdrowie oraz otwartość.

Brudna czerwień – gwałtowne emocje, wrogość.Pomarańczowy wskazuje na zadowolenie, pozytywne uczucia i emocje oraz otwartość na doznawanie w życiu przyjemności. Jeśli barwa jest jasna i przyjemna dla oka, oznacza ambicję, pozytywne podejście do świata i otwartą postawę wobec ludzi.

Jasnopomarańczowy oznacza entuzjazm i dobry nastrój.

Brudny pomarańczowy charakteryzuje egoizm i dumę.Żółty występuje jako barwa nastroju zawsze wtedy, gdy człowiek koncentruje się, wykorzystując swój intelekt i swoje zdolności. Czytanie, pisanie czy jakiekolwiek inne twórcze działanie uruchamiające lewą półkulę mózgu tworzą zależne od nastroju żółte zabarwienie aury. Nauczyciele w szkole byliby szczęśliwi, gdyby widzieli tę barwę w aurze uczniów!

Jasnożółty oznacza aktywne myślenie i zaangażowanie.

Żółty pojawia się i znika, oddając rytm zmian w naszym myśleniu.

Brudny żółty – niegodziwość, negatywizm, chciwość, zazdrość.Zieleń – kolor ten oznacza spokój, refleksyjność, uważność, empatyczność, życzliwość, zdolności uzdrowicielskie, harmonię wewnętrzną i przyjazny stosunek do świata.

Jasnozielony kolor oznacza dobre nastawienie, otwartość na wysłuchanie innych i głęboką empatię.

Brudna zieleń – Wskazuje na to, że poziom energii się chwilowo obniża. Jeśli cała aura jest nasączona tą barwą, wyciszamy się, zamykamy w sobie, odsuwamy się od innych. Jest to stan przejściowy, któremu zaradzi odpowiedni odpoczynek.

Bardzo ciemna zieleń oznacza oszustwo i nieuczciwość.

Jadowity odcień – zawiść.Kiedy zieleń i błękit pojawiają się w aurze nastroju razem, znaczą współczujące zrozumienie i intuicyjną świadomość.Błękit jako kolor nastroju wskazuje na wewnętrzną spójność, współpracę, pozytywne myślenie i chęć rozwoju.

Jasnoniebieski oznacza otwartość, perceptywność i ciekawość.

Ciemnoniebieski natomiast oznacza duchowość i natchnienie.

Brudny niebieski – przemęczenie, przygnębienie.Indygo jako barwa nastroju oznacza duchową świadomość.

Osoba, u której się pojawia, odważnie kwestionuje istniejący stan rzeczy i pogłębia swoją wiarę lub poglądy filozoficzne.

Szafirowy odcień oznacza mądrość, przenikliwość i siłę woli.

Ciemny odcień oznacza silne ego i umiejętności wpływania na innych.Fioletowy określa kogoś, kto ufa swojej wierze i rozwija swą duchowość. Nic dziwnego, że biskupi noszą fioletowe suknie, które wskazują na ich duchowe powołanie. Barwa ta na ogół pojawia się na obrzeżach aury nastroju, rzadko zajmuje cały jej obszar.

Jasny fiolet oznacza otwartość na inspirację, czasem, w połączeniu ze złotym – ekstazę duchową.

Ciemny fiolet oznacza umiejętność kontemplacji, ascezy, introspekcji i umiejętność wytrwania w izolacji bez odczuwania potrzeby ciągłego kontaktu z innymi ludźmi.Szary jako kolor nastroju podkreśla znużenie i przygnębienie. Oznacza chwilowy brak wyobraźni i konwencjonalne, nieciekawe czy wręcz nacechowane znudzeniem podejście do świata.

Również stres może spowodować pojawienie się tego koloru.

Jasny szary – może oznaczać początek choroby.

Ciemny szary – depresję.Różowy pokazuje, że człowiek jest czuły, dobry i łagodny.

Jasny róż – delikatność, niedojrzałość, ufność.

Ciemny róż – spokój, równowaga, inteligencja emocjonalna, opiekuńczość.

Brudny róż – materializm, upór.Srebrny i złoty rzadko występują w charakterze kolorów nastroju. Kiedy już się pojawią, znaczą, że dana osoba ma natchnione lub intuicyjne myśli, nad którymi powinna się zastanowić, zanim je wprowadzi w czyn. Barwy te mogą także znaczyć, że człowiek przeżył chwilę olśnienia.Biały pojawia się jako kolor nastroju w chwilach przeczuć intuicyjnych. Osoba obdarzona zdolnościami parapsychicznymi w chwili jasnowidzenia będzie miała dużo białego w swojej aurze.Brązowy w aurze nastroju oznacza kogoś, kto bardzo chce zapanować nad sytuacją, ma jednak trudności, ponieważ jego nastawienie jest zbyt negatywne. Niewielkie obszary zabarwione na brązowo określają osobę mocno stąpającą po ziemi, nieco sztywną w poglądach, o zamkniętych horyzontach myślowych, która nie ma zamiaru uczyć się niczego nowego. Tacy ludzie mogą być bardzo nudni dla innych, ponieważ interesują się tylko sobą i pragną rozmawiać jedynie na ciekawe dla nich tematy.Czarny zawsze jest bardzo negatywny, szczególnie wtedy, gdy wchodzi w skład aury nastroju. Na ogół występuje zmieszany z inną barwą i naturę negatywnych cech określa właśnie ona. Na przykład czerwień i czerń oznaczają nienawiść, okrucieństwo i wrogość. Czarny z żółtym wskazują na negatywne i niegodziwe myśli, natomiast z zielonym na zawiść, skąpstwo i zdradę.</blockquote> To nie jest aura -.- to co widać w takich momentach na niebie to najczęściej: http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C4%99ty_cia%C5%82a_szklistegohttp://swiatmetow.fm.interia.pl/http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Anieg_optyczny  I nie wiem dlaczego autor z góry założył, że każdy może to zobaczyć... Nie każdy widzi aurę, nie każdy ma męty w ciele szklistym lub widzi śnieg optyczny... Co do odczuwania u roślin - czytałam kiedyś o takim eksperymencie - pewnej roślinie codziennie za pomocą nożyczek obcinano liście. Po pewnym czasie roślina na 'widok' nożyczek zaczynała się nieznacznie odchylać, a później wręcz kuliła liście gdy nożyczki znalazły się w jej pobliżu. To dokładnie udowadnia, że rośliny nie dość że czują, to jeszcze w jakiś sposób widzą lub wyczuwają otoczenie (może zimno stali nożyczek?) mimo że przecież podobno nie mają oczu ani receptorów czucia. co do kolorów aury - totalna bzdura.Mam na myśli, że każdy kto widzi aurę, widzi ją na swój sposób. Np. ktoś może widzieć u jednej osoby aurę na czerwono, co oznacza, że ta osoba jest np. na coś chora. Inna osoba patrząc na nią może widzieć kolor niebieski i akurat u niej wyznacznikiem, że ktoś jest chory, będzie właśnie kolor niebieski.Nie ma ogólnej listy kolorów i znaczeń - każdy to musi wybadać indywidualnie. Zgodzę się, że część kolorów i ich znaczeń może się powtarzać u większości ludzi, ale nie można dać na to ogólnej recepty.Nie zgodzę się też z tym, że człowiek może mieć maksymalnie 2-3 widoczne kolory aury, bo to też jest zależne od tego, kto patrzy. W aurze można zobaczyć nawet tęcze i nie znaczy to, że dany osobnik to jakiś ewenement.No i jeszcze ta tabelka, wedle której przedmiot o konkretnym kolorze ma aurę jakiegoś określonego koloru. Czyli co, barwa ma wpływać na aurę? To czarnoskóry standardowo musi mieć inny kolor aury niż np. Azjata? xDDD Albo jak mam kartkę papieru i pomaluję ją na zielono, to będzie miała inną aurę, niż jak ją pomaluję na różowo? A jak się pobawię w Avatara i pomaluję skórę na niebiesko to też mi się aura zmieni? No bez sensu ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”