20 lat z mistrzem Qi-gong (Tai Chi, Chi-kung)

Filmy o tematyce paranormalnej
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

20 lat z mistrzem Qi-gong (Tai Chi, Chi-kung)

Post autor: Conspiracy »

20 lat ekipy filmowej i chińskiego uzdrowiciela na indonezyjskiej wyspie Jawa. DJ projektuje energię Qi z czakry genitaliów i wytwarza prąd elektryczny. Ekipa naukowców przyjeżdża, żeby go zbadać. Wszystko idzie dobrze dopóki... zobacz sam :)



Materiał dla mnie bardzo inspirujący, mam nadzieję że będzie taki dla każdego z Was.




http://www.youtube.com/watch?v=y5d2QrGQBV8
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: 20 lat z mistrzem Qi-gong (Tai Chi, Chi-kung)

Post autor: Lazy »

Końcówkę filmu dedykuję wszystkim sceptykom,co żądają dowodów, od osób które posiadają jakieś "zdolności".Kiedy Ci drudzy tego nie robią,"lecą" teksty o tchórzostwie i takie tam.Są pewne zasady których się nie łamie,to nie cyrk ani pokazówka.



Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: 20 lat z mistrzem Qi-gong (Tai Chi, Chi-kung)

Post autor: ADAX »

Widać, że ten człowiek potrafi korzystać ze swoich zdolności. Hmm a może w jakiś sposób hipnotyzuje ludzi ? ale jeśli by miał ich hipnotyzować, to jak się ma do tego końcówka filmu ?



Sceptycy jak to sceptycy, choć by im podać 1000 dowodów które mówią za tym że jest to w 100% prawdą zawsze znajdą jakiś pretekst żeby spróbować obalić oczywistą oczywistość.
Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: 20 lat z mistrzem Qi-gong (Tai Chi, Chi-kung)

Post autor: Staszewski »

Proszę używać formy filmowanie lub operator kamery ale już na pewno nie kamerowanie (mimo, że poprawna) to okropna forma!! :D



JA TEŻ MAM PRĄD W GENITALIACH ? ORSON CHCESZ SFILMOWAĆ? :D
O tempora! O mores!
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKA PARANORMALNE”