Ślady CE-2 po UFO (kręgi zbożowe)

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Ślady CE-2 po UFO (kręgi zbożowe)

Post autor: azor »

Witam ! Noszę się z zamiarem pewnego opracowania na temat fizycznyhc śladów pozostawionych w otoczeniu przez UFO w Polsce. W wykazie chcę uwzględnić wszelkie tego typu zdarzenia a wcale nie ma ich wiele to unikatowe obserwacje. Do tego typu śladów zaliczyłem m.in wypalone kręgi lub inne ślady w trawie, odciski podpór obiektu, odciski ''butów'', uszkodzone/przypalone drzewa, uszkodzenia skóry itp. Sam za okres około 15 lat zbadałem i udokumentowałem tylko dwa tego typ uzdarzenia.



Zbierajac dane zacząłem skupać się na pojedynczych kręgach w zbożu. Czy zaliczyc takie ślady do fizyczego oddziaływania po UFO ? Jeśli wcześniej w tym samym miejscu widziano bądź to ''masywny'' obiekt lub świetlne zjawisko ? Wygląda na to że raczej tak ?



A Wy jakie macie na ten temat zdanie chętnie poznam ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady CE-2 po UFO (kręgi zbożowe)

Post autor: azor »

Naprawdę nikt z Was nie ma żadnego zdania na tem temat nawet krytyk Pantanal ?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ślady CE-2 po UFO (kręgi zbożowe)

Post autor: Arek 1973 »

Ja bym był za tym żeby o takich śladach jak najbardziej pisać. MUFON też nadmienia takie ślady, nawet obliczono na podstawie głębokości takich odcisków w ziemi jaka w przybliżeniu mogła być masa objektu. Przy innym przypadku rozkopywano takie dołki w wierze że mogą tam być jakieś resztki "łap" ufo czy coś w tym rodzaju. Wypalona powierzchnia, lub wygnioty w pewnym sensie też mogą potwierdzać relacje świadków.......
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ślady CE-2 po UFO (kręgi zbożowe)

Post autor: azor »

Tak tylko, że obecnie praktycznie się nie spotyka fizycznych śladów po CE-2. Myslę, że w przypadku niektórych zwykłych kręgów w zbożu i nie tylko możemy mówić o oddziaływaniu po UFO ponieważ wszystko na to wskazuje, że ono było sprawcą jego powstania. Przykład Zabno CE- 3 1979, Pigża 1999. Jeśli znacie konkretne zdarzenia gdzie zauważono ''techniczny'' obiekt i potem odkryto w tym miejscu krąg napiszcie taki przykłady.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”