Sny. Pytanie.

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
hoobertoos
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 05, 2009 9:56 am
Kontakt:

Sny. Pytanie.

Post autor: hoobertoos »

Cześć ;]



Od dłuższego czasu nurtuje mnie jedna kwestia. Zauważyłem , że w przeważającej części sny miewam , gdy za dnia sięgają mnie jakieś nowe doświadczenia ; wiecie np. pierwszy raz na lodowisku , wyrwanie zęba itp (oczywiście to skrajne przeżycia, żeby Wam to zobrazować ;] . Ogólnie musi się dziać coś nowego ;] .



Jakie jest wytłumaczenie takiego schematu ?
Ostatnio zmieniony sob paź 29, 2011 7:55 pm przez hoobertoos, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Przemek »

Nowe doświadczenie powodują u Ciebie silne emocje, które odciskają póżniej swoje piętno podczas snu. Nie wiem czy jest to regułą, ale ja np. często tak mam. W dzien spotyka mnie coś nowego co wpływa na mnie bardzo wyrażnie, moze i podswiadomie, a pózniej w nocy mam sen z tym wydarzeniem związany. Sni się podczas każdego snu tylko nie każdy sen sie pamięta. Przeważnie najbardziej obrazowe są własnie związane z moim początkiem wypowiedzi. Moze Orson coś Ci napisze więcej bo chyba jest w tej tematyce.
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: matek26 »

To jest kwestia o czy myślisz przed snem albo jakieś przeżycia które wywarły na tobie jakies duże emocje.

Ja bynajmniej nauczyłem się wplywac na swoje sny bardzo dobrze i potrawie je kontrolowac.
hoobertoos
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 05, 2009 9:56 am
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: hoobertoos »

[quote name='Mateusz Kowalewski' post='65675' date='01 luty 2010 - 19:38']Ja bynajmniej nauczyłem się wplywac na swoje sny bardzo dobrze i potrawie je kontrolowac.[/quote]



szczerze zazdroszczę Ci ;] ja w życiu miałem może kilkanaście LDków
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Właśnie dlatego przed snem oglądam melodramaty, sny wtedy mam taaakie romantyczne. :rolleyes:
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: soudak040771 »

Aja widzę, że koleżankę interesuje tematyka snów... :) Mam wrażenie, ze już gdzieś miałem przyjemność na innym forum...

Co do tego snu, jest tak, jak pisze Przemek. Śnią Ci się rzeczy, które były dla dla Ciebie istotne.. Szkoda, że nie możesz napisać w całości tutaj swojego jakiegoś snu, wtedy można by było się do niego odnieść...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Tak, interesuje mnie tematyka snów. Ja mam swoją teorię na ich temat, takie tam przemyślenia. :)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: soudak040771 »

Tak, interesuje mnie tematyka snów. Ja mam swoją teorię na ich temat, takie tam przemyślenia.
Mnie też ta tematyka niezmiernie interesuje...A jaka to teoria, jeśli można spytać ?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: danut »

Sandra - a, czy mogłabys opisac swój najciekawszy sen, który miałaś?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Sny. Pytanie.

Post autor: Sandra »

Danut, parę ciekawych mam, znajdę odpowiedni temat, to je tam opisze.



soudak, teoria ta wiążę się z teorią o światach równoległych.







A co do tematu, to oglądania hororów przed snem unikam, bo mi się później śnią.

Wszystko, co wywarło wrażenie na mnie w ciągu dnia, też ma odbicie w moich snach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”