Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
michi9999
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 02, 2010 7:50 pm
Kontakt:

Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: michi9999 »

Zostałem poproszony przez Patricka Geryla o wstawienie na kilku stronach internetowych lub stworzenie tematu na różnych forum, o jego grupie...chyba nie macie nic przeciwko, tekst został przez niego zatwierdzony...

Grupa Patricka Geryla - New Global Trust to grupa która dąży do osiągnięcia celu: stworzenia nowej cywilizacji. Każdy kto dołączy

do tej grupy otrzyma ważne informacje na temat przetrwania, a także otrzyma bezkonkurencyjne ceny do zakupu sprzętu pomagającego

przetrwać rok 2012.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej grupy, należy podać na tej stronie internetowej skasowana.pl swój e-mail wraz z danymi.

Wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail wiadomość zawiera informacje, gdzie można znaleźć formularz wniosku uczestnictwa w grupie, a także

roczne koszty uczestnictwa.

Pytania dotyczące grupy można wysyłać między innymi na skype - xxxxxx.

Po podaniu danych, sprawdź swoją pocztę uważnie czy nie przyszła wiadomość.



****

EDYCJA:



Panie kochany,

Zupełnie nie obchodzi mnie, co wyczynia pan Goryl, czy jak mu tam i czy zaaprobował ten tekst. Nie znaczy, że ja go aprobuję i właściwie powinienem to wrzucić do kosza, ale...



Proponuję zostawić ten temat, aby wiele osób miało możliwość zobaczenia, co tak naprawdę kryje się za podobnymi przedsięwzięciami. Ponadto zawsze może połączyć on siły z J.Zagórskim w stworzeniu nowej super-UFO-sekty-2012. Nie każdy da się jednak złapać na New Ageowe gadki.



Geryl sprzedaje sprzęt, bo 2012 będzie tak naprawdę końcem... jego jako człowieka interesu. Inni zaczynają dopiero na tym zarabiać, bo kończy się zainteresowanie ufologią. Dlatego Geryl z wieloma innymi spryciarzami przerzuca się na kolejne sekciarstwo - nowa cywilizacja i rok 2013.



Powiedzcie, co o tym myślicie? Chyba teraz sprawa staje się jasna. Nikt tak nie boi się 2012 jak Geryl a Nibiru jak Sitchin :)



Yan_Volskee
Ostatnio zmieniony wt lut 02, 2010 8:12 pm przez michi9999, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: Rysiek23 »

Żenujące - Patrick ma jeszcze 2 lata na zrobienie kasy na zestawach do przetrwania, a co później :) To dobry przykład jak pewne fobie (napędzane przez pana Geryla) można wykorzystać merkantylnie i w ten sposób właśnie kręci się ten biznes "2012". Dziękuje michi9999 za wstawienie tego ogłoszenia bo gdybyśmy my to mówili nikt by nie uwierzył.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: hm0 »

A propo lokalnych "guru": J. Zagórski zarezerwował już Halę Stulecia (pojemność 10000 osób) na dzień 22.12.2012, kiedy to ma się tam odbyć nadzwyczajny zlot ludzi nowej ery! Myślę, że Geryl nie dojedzie, gdyż pilnie będzie szukał schronienia. I to nie przed Nibiru, tylko przed bardziej krewkimi naiwniakami-sponsorami.



Jesteśmy świadkami pięknej transformacji - od katastrofy do nowej ery; ery tworzonej dla wybrańców, którzy zapłacą "abonament" i zapewnią egzystencję dla inwentorów całego oszustwa.



Smutne, że paru baranów niszczy w ten sposób ufologię wplątując ją w swoje bajki.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: Conspiracy »

Mnie natomiast interesuje czymże jest ten sprzęt ratujący przed apokalipsą. :)
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: Lilith »

[quote name='Conspiracy' post='65713' date='03 luty 2010 - 10:15']Mnie natomiast interesuje czymże jest ten sprzęt ratujący przed apokalipsą. :)[/quote]

właśnie mnie też może to dzida, wędka i buty do szybkiego biegania(uciekania) a no i dwa krzemienie ;)



[quote name='Pantanal' post='65722' date='03 luty 2010 - 10:56']- chlebak z logo Annunaki

- czapkę chroniącą przed zmianą świadomości (pozwala zostać zwykłym człowiekiem w masie uduchowionych zombie)

- płytę z piosenkami K.Krawczyka o 2012 pt. "Technotihuacan" (z duetem K.Krawczyk i J.Pająk: "Maagnokraftem w piękny rejsss.")[/quote]

chociaż wersja zestawu Pantanala naprawdę mi się podoba :lol: :D chlebaczek z logo jest bezkonkurencyjny :D
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: ADAX »

"Wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail wiadomość zawiera informacje, gdzie można znaleźć formularz wniosku uczestnictwa w grupie, a także

roczne koszty uczestnictwa. "




Phii to ja dziękuje. No i ta wizja stworzenia nowej cywilizacji. Jejku muszę się pakować ! Co jeśli nie zdążę ? Czy Geryl mnie uratuje ? Ludzie dali by sobie spokój już z tym, czy są oni tak przytłumieni że nie mają własnego poglądu na takie bezsensowne oszustwa i wyciąganie pieniędzy ? Czy po prostu nudzi im się, dlatego że nie zainteresują się tym co ich otacza, ale wolą siedzieć przed ekranem i chłonąć bzdety, które później wypisują.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: Lazy »

Czegoś tu nie pojmuje.Dlaczego wszyscy nadają na Geryla.Przecież ten genialny astrofizyk (gdzieś zawieruszył mu się dyplom) jest jedynym "mądrym" na Ziemii,obalił teorię Einsteina,nikt więcej tego nie zrobił.Samo to świadczy o jego geniuszu.Rozpracował Kalendarz Majów i dowiedział się prawdy.(Zapomniał tylko że pierwszym był, Alfred Maudslay pod koniec XIXw,ale to szczegół) Ten geniusz chce ocalić cywilizację.Nie rozumiem czego od niego chcecie,porządny chłop.Że to kosztuje chyba nikt nie wątpi.Organizuje schronienie na kontynencie afrykańskim powyżej 2 500 metrów n.p.m.cóż to jest 10000 euro,przecież to drobiazg.Kogo stać,przeżyje.

Ps.

Ten geniusz obliczył że jądro ziemskie, które ma właściwości magnetyczne, odwróci się, w wyniku czego Ziemia w ciągu jednego dnia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku.

Prędkość wywołana obrotem Ziemi wynosi około 1674,4 km/h.Nagle ma depnąć po hamulcach.Co się wtedy stanie ?Czyżby geniusz to przeoczył?



Nie powiedział również, jak zatrzymać ciało o takiej bezwładności,to nie samochód.Poniekąd ma rację,bez sensu byłoby tłumaczyć to idiotom i tak tego nie zrozumią.



Pozdrawiam Patryka Geryla,za prawdę powiadam Wam,to GENIUSZ
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: dino_24 »

Witam .



To jest doprawdy coś nadzwyczajnego. Kiedy to się dzieje, ogromne rozbłyski słoneczne sięgają biegunów Ziemi.I wtedy - bum! Pole magnetyczne Ziemi również się odwraca i zaczyna ona krążyć w odwrotnym kierunku. Biegun północny staje się południowym i na odwrót! Rozumiecie? Ziemia rusza w przeciwnym kierunku, a bieguny się odwracają!

Patrick Geryl / 05-04-2005



To taki jeden ''cytacik'' .

Jednym słowem poniżej gimnazjum i to pisze naukowiec .

Bum , to PG ma w głowie !
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: hm0 »

[quote name='dino_24' post='65865' date='06 luty 2010 - 02:53']To taki jeden ''cytacik'' .

Jednym słowem poniżej gimnazjum i to pisze naukowiec .

Bum , to PG ma w głowie ![/quote]



To on jest naukowcem? Darujcie, nie interesuję się życiorysami wybawicieli ludzkości, ale na jakiej uczelni on pracował i kiedy przestał?

Zresztą, nie jest on jedynym, któremu bieguny zamieniły się miejscami w głowie - vide Icke.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Grupa Patricka Geryla - New Global Trust

Post autor: dino_24 »

Pantanalu , trochę realizmu .



PG i inni przyboczni za dwa lata będą grzali dupska na Szeszelach i innych ''Kajmanach'' , pijąc mineral

wasser z lodzikiem a ludki wystrzyżone i wygolone ( z kasiejki ) będą jeżdzić wokół G. Smoczych , szukając

miejsc parkingowych klnąc w niebogłosy i prosząc ''Najwyższego'' o pomoc i radę .



Żałosne jest tylko w tym wszystkim , że cała ta ''rzesza'' ludków ''popaprańców'' , niepomna tego co

się dzieje wokół nich , gotowa jest ''na wszystko'' dla swojego ''idola'' .

''Żal typów'' :P



Uważam , że nadszedł czas aby takim Zagórskim , Bernatowiczom , ''Frankom Kapiszonom'' z Podkowy

Leśnej i całej reszcie ''hienowej szarlataneri'' z pod znaku roku 2012 powiedzieć : Stanowcze NIE !

Indoktrynacja była dobra w czasach realnego socjalizmu .
Ostatnio zmieniony sob lut 06, 2010 10:45 pm przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”