Białoruś: UFO w 2009

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: danut »

[quote name='soudak' post='65981' date='08 luty 2010 - 17:06']Opowiadałaś mi kiedyś o dziwnej propozycji spotkania, na górze Sobótka... Opisz to proszę, może tu leży jakieś wytłumaczenie tego...[/quote]



Ach!.. :) - Nie, to nie chodziło o górę Sobótka, pomyliłeś, zdanie brzmiało:"Jestem tutaj zwykle na "sobótki", to jest określenie zwyczaju palenia ognisk w dzień Zesłania Ducha Sw. zwykle to święto wypada w maju lub czerwcu.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: danut »

[quote name='Pantanal' post='65987' date='08 luty 2010 - 18:32']A kim była ta tajemnicza osoba, którą widziałaś na podwórku? Twoja opowieść jest bardzo enigmatyczna i jeszcze bardziej momentami kontrowersyjna od tego, co Infra opublikowała na temat pani Katarzyny, co już zauwazył kolega o jakze przesympatycznym nicku dr Pajonk...[/quote]



Zdaje sobie sprawę z tego, że jest :), czytałam ten artykuł o pani Katarzynie i podobnie jak ona nie zgodze się z tym, że były to halucynacje, upłynęło wiele lat, miało związki z codziennym zyciem, wszystko znajdowało w nim swoje odbicie, jakby te wydarzenia nim kierowały, to jest bardzo długa, obszerna opowieśc. Natomiast na pytanie kim była ta postac? Sama chciałabym wiedziec, nawet robiłam "dochodzenie" w tej sprawie i wszystko wskazuje na to, że nie był to człowiek stąd, poprostu przybysz z innego świata, jakby tez zył w nim normalnie jak my tutaj, te krótkie stwierdzenia np. "mam cztery córki", albo sama ta sprawa ognisk tu będziesz miała dom, a ja tam- tam jest pusty pagórek i inne wyglądające na rzeczywistośc taką jak nasza, ale nie naszą, choc wiele rzeczy z tego co mówił nastąpiło potem, tak samo ten Widmo Park u tej Pani, teraz spokojnie moze tam taki istniec, bądź zaistniec.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

Danut napisała :
choc wiele rzeczy z tego co mówił nastąpiło potem,


Rozumiem, że przepowiedział Ci przyszłość, która się potem sprawdziła...
tu będziesz miała dom, a ja tam- tam jest pusty pagórek i inne wyglądające na rzeczywistośc taką jak nasza, ale nie naszą


Mówił o innej rzeczywistości ?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: danut »

[quote name='soudak' post='65989' date='08 luty 2010 - 19:28']Danut napisała :

Rozumiem, że przepowiedział Ci przyszłość, która się potem sprawdziła...



Mówił o innej rzeczywistości ?[/quote]



Nie jest tak prosta odpowiedź na to pytanie, nie przedstawił się jako przedstawiciel innej rzeczywistości :). Wszystko trzeba bardzo dokładnie i uważnie analizowac, wyciągając samemu wnioski.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

Danut napisała :
nie przedstawił się jako przedstawiciel innej rzeczywistości
Rozumiem, że tak nie przedstawił się.... pytałem, czy nie mówił o innej rzeczywistości niż nasza...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

Pantanal napisał :
Soudak, na pewno zainteresują cię pewne historie, którymi zajmował się Kazimierz Bzowski, jeśli tak zwracasz się ku tym tematom. Choć uważam je za bzdurne i wyjęte z kieszeni przez jakichś fantastów, postaram się je odnaleźć i wkleić. Jeśli coś, może Azor pomoże. Chodzi m.in. o słynny warszawski incydent z kryształem, a także podróż windą do innej rzeczywistości.
Ok, w takim razie czekam na linka albo stronkę, żeby nie zabierać zbytnio miejsca...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

Pantanal napisał :
A co ty na to, aby założyć nowy temat? Tutaj troszkę to nie pasuje. Jeśli poszukam, to wkleję w innym temacie. Ludziom na pewno się spodoba i myślę, że będziemy mogli tam o tym swobodnie rozmawiać.
Ok, jestem za... Załóż temat jak chcesz i wklej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”