Białoruś: UFO w 2009

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Białoruś: UFO w 2009

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Wedle szacunków białoruskich ufologów rok 2009 był rekordowy, jeśli chodzi o obserwacje UFO, których odnotowano w tym kraju aż 38. Wśród nich znaczna część okazała się mieć jednak konwencjonalne wyjaśnienie w postaci obserwacji ciał niebieskich lub obiektów pochodzenia ziemskiego. Nie mniej jednak pozostało jednak kilka relacji, które wykraczały poza tą sferę.



SZCZEGÓŁY
Ostatnio zmieniony śr lut 03, 2010 8:13 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

Tak się zastanawiam, czy jest jeszcze jakieś państwo, gdzie nie ma tego typu obserwacji....
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: azor »

Ciekawe podsumowanie. Coś podobnego robił Bronisław Rzepecki ( statystyki w Czasie UFO) przez wiele lat gdy opuścil ufologię brak wszelakich statystyk podobnych do tej choćby z Białorusi uważam to za dużą stratę bo nie wiemy jaki jest procent obserwacji a raczej nie mały bo np tylko ja za 2009 rok zarejestrowałem 25 obserwacji tylko z samego Podkarpacia jesli przyjąć inne grupy i osoby obserwacji będzie znacznie więcej ile ''prawdziwych UFO'' nie wiadomo bo brak oficjalnej statystyki. Może INFRA coś spróbuje stworzyć w tym temacie ?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='soudak' post='65770' date='03 luty 2010 - 20:36']Tak się zastanawiam, czy jest jeszcze jakieś państwo, gdzie nie ma tego typu obserwacji....[/quote]



Jestem przekonany, że nie ma takiego państwa. Brak tylko grup badawczych zbierających tego typu doniesienia.



[quote name='azor' post='65772' date='03 luty 2010 - 21:45']Ciekawe podsumowanie. Coś podobnego robił Bronisław Rzepecki ( statystyki w Czasie UFO) przez wiele lat gdy opuścil ufologię brak wszelakich statystyk podobnych do tej choćby z Białorusi uważam to za dużą stratę bo nie wiemy jaki jest procent obserwacji a raczej nie mały bo np tylko ja za 2009 rok zarejestrowałem 25 obserwacji tylko z samego Podkarpacia jesli przyjąć inne grupy i osoby obserwacji będzie znacznie więcej ile ''prawdziwych UFO'' nie wiadomo bo brak oficjalnej statystyki. Może INFRA coś spróbuje stworzyć w tym temacie ?[/quote]



Arku nieprzypadkiem przedstawiliśmy ten materiał. Między innymi też aby pokazać jak w miarę profesjonalnie działają grupy na wschodzie. Dokładnie taki mamy plan jak napisałeś. Chcemy wreszcie to wszystko zebrać do kupy. Liczymy na pomoc Twoją i innych ;)
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: CanisLupus »

Kurde a ja jeszcze nigdy czegos takiego nie widzialem :(
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='65774' date='03 luty 2010 - 22:59']Jestem przekonany, że nie ma takiego państwa. Brak tylko grup badawczych zbierających tego typu doniesienia.







Arku nieprzypadkiem przedstawiliśmy ten materiał. Między innymi też aby pokazać jak w miarę profesjonalnie działają grupy na wschodzie. Dokładnie taki mamy plan jak napisałeś. Chcemy wreszcie to wszystko zebrać do kupy. Liczymy na pomoc Twoją i innych ;)[/quote]



I bardzo dobrze bo rzeczywiście nasza ufologia w porównaniu z innymi dzalającymi na wschodzie jest w miernym wydaniu. Oczywiście bardzo chętnie Wam pomogę bo widzę tutaj potencjał i chęci w badaniu nieznanego coś jak dawna CBUFOiZA :D
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

Napiszę Wam, że kiedyś jechałem z kolegą samochodem.Kolega to człowiek bardzo poważny, on kierował. Była noc i bardzo nam się spieszyło, bo ktoś na nas pilnie czekał w miejscowości, do której dojeżdżaliśmy... przed tą małą miejscowością były pola. Kolega zatrzymał samochód i stwierdził, że musi wyjść na chwilę i załatwić ładnie pisząc swoją potrzebę fizjologiczną... Wyszedłem z drugiej strony samochodu, rozprostować kości, po długiej jeździe... nagle zaczął krzyczeć moje imię i UFO!!! Spojrzałem na niebo i zobaczyłem 2 białe kule, które latały po niebie w nieskoordynowany sposób i z zawrotnymi prędkościami... staliśmy tam niedowierzając w to, co widzimy... zapomnieliśmy o całym świecie, że ktoś na nas czeka i że nam się bardzo spieszy... to trwało kilka minut. Pamiętam, że jedna z kul zrobiła się większa, przybliżyła się do nas. Potem pamiętam, że widzę, jak bardzo szybko odlatują... Staliśmy jeszcze tam bardzo długo, nie odzywając się do siebie. Potem gdy przyjechaliśmy do tej miejscowości, okazało się, że już nikt na nas nie czeka, tyle upłynęło czasu. Osobiście cieszę się, że wtedy nie byłem sam, że był jeszcze kolega, który widział dokładnie to co ja... pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: Rysiek23 »

Soudak bardzo ciekawa historia a gdzie to było konkretnie i kiedy? Czy mieliście jeszcze jakieś dziwne odczucia poza szokiem? Prosimy o jak najwięcej szczegółów :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='65798' date='04 luty 2010 - 21:15']Soudak bardzo ciekawa historia a gdzie to było konkretnie i kiedy? Czy mieliście jeszcze jakieś dziwne odczucia poza szokiem? Prosimy o jak najwięcej szczegółów :)[/quote]



Faktycznie bardzo ciekawa relacja, czy poza Wami nikt wówczas na drodze nie przejeżdzał skoro minęło tyle minut ? Jeśli możesz napisz gdzie to było i w jakiej odległości znajdowały się owe kule ?;)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO w 2009

Post autor: soudak040771 »

To było dokładnie na Opolszczyźnie przed miejscowością Daniec i było to w czerwcu 1997 roku, w tym samym czasie, co obserwacja Grzegorza Nowaka na Górze Św.Anny... Tak po latach mam dziwne uczucie... Pamiętam to doskonale... Kule były bardzo mocno białe, były kilkaset metrów od nas, a ta jedna, która się przybliżyła, była kilkadziesiąt metrów od nas... To dziwne uczucie jest związane z tym przybliżeniem... Pamiętam jak się przybliżyła, a potem pamiętam już w dalszej odległości,jak te kule się oddalały z zawrotną prędkością... Bez owijania w bawełnę, z perspektywy czasu, myślę, że jeszcze coś się stało, czego nie pamiętam, ale być może, że się mylę...Poza nami nikogo nie było...
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”