Mission Pharaoh

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Mission Pharaoh

Post autor: ADAX »

[quote name='axion' post='66565' date='20 luty 2010 - 18:59']Dobrze Pani Lucynka pisała, ze wszyscy, którzy krytykują Misję Faraon to Reptilianie (Jaszczurzy). Nie chcę niczego sugerować, ale Dino, Lilith, Orson...[/quote]

No ba, a jak myślałeś ? człowieczku marny, zjemy Ciebie i prawie wszystkich ziemian, reszta będzie naszymi niewolnikami MUAHAHAHAHAHA !!



Jeśli pani Lucyna tak twierdzi to musi czym prędzej udać się do lekarza specjalisty, nie chce nic sugerować, ale ty też . Może dostaniecie zniżkę ? :rolleyes:
Ostatnio zmieniony sob lut 20, 2010 9:40 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Mission Pharaoh

Post autor: Darth_Luk »

Mam pomysł jak rozwiązać problemy wszelkiego rodzaju sekt, jest prosty i dla niektórych przyjemny, a nazywa się EKSTERMINACJA.

Tak wiem trochę brutalny ale co tam, bez takich ludzi jak rydzyk, łobuz i inni świat były ładniejszym miejscem. :]
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Mission Pharaoh

Post autor: soudak040771 »

A mnie osobiście ciekawi, jak skomentujesz Axion, ten krótki reportaż , wklejony tutaj przez Jerry...
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Mission Pharaoh

Post autor: dino_24 »

Darth_Luk i reszta ferajny



Wiecie dlaczego ''robactwo'' zdycha , bo nie ma ''porzywki'' a wiecie dlaczego

orzeł jest dumnym ''ptakiem'' , bo lata wysoko i nie zwraca uwagi na ''karakanów'' które są ''ptakami''

niskich lotów :lol:

Moja uwaga : przestać się cackać z całym tym ''k.......m'' * i postępować według powyższej

zasady a idąc dalej wprowadzić w życie credo Wlada Palownika z pewną modyfikacją : zakupić

lokówki elektryczne i powsadzać gdzie trzeba tym ''szuwarkom bagiennym'' i innym

''Frankom Kapiszonom''


______________________________________________________________



''Koleżko śniegowy'' - axion - powiem ci na zkończenie tylko jedno ... żal typa ... ,

twój pies twoje pchły :D :D


______________________________________________________________



soudak , kolego : ''karakany'' nie potrafią komentować , ''karakany'' tylko kraczą ....... ;)
Ostatnio zmieniony ndz lut 21, 2010 10:49 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Mission Pharaoh

Post autor: soudak040771 »

Dobrze, że niektórzy chcą jeszcze na te tematy rozmawiać. W takiej rozmowie, można przekazać im parę rozsądnych słów. Jest taka szansa, że te słowa do nich trafią, chociażby częściowo, a to już sukces... Gorzej z takimi, co ślepo podążają za swoim Guru i nie kalają się rozmowami z ''niegodnymi''...
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”