INFRA TV

xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

INFRA TV

Post autor: xedos »

[ external image ]



Witajcie.



Dla Administratorów INFRY nie jest to zaskoczenie, od jakiegoś czasu namawiam ich do pewnego bezeceństwa. Niezależni publicyści z Portalu INFRA absolutnie zasłużyli na to, aby mieć swój kanał telewizyjny. Jest to przedsięwzięcie trudne, nawet bardzo trudne, jednak tylko na początku. Skoro ja już wkrótce otworzę coś takiego, to kto jak kto, ale Oni powinni zrobić to znacznie wcześniej. Bogactwo materiałów, świetne podejście do tematów, sprawdzone barwy głosu, bardzo dobra prezencja oraz "Wunderwaffe" w osobie Edytki, to gwarancja sukcesu.



Dlatego proszę wszystkich użytkowników tego niezwykłego forum, które nawet ja polubiłem o wypowiedzi, czy taki pomysł jest trafionym, czy to kompletna bzdura? Jeżeli dojdziecie do wniosku, że pomysł ten ma sens, to spróbujmy wspólnie, wspomagając Administratorów stworzyć coś niezwykłego i innego od bredni, które w postaci multimediów otaczają polską ufologię.



Gorąco namawiam do wnioskowania na tak.



XEDOS
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: Rysiek23 »

Przepraszam, że wypowiem się jako osoba zainteresowana. Pomysł niezwykle zacny i może rzeczywiście uda nam się stworzyć coś w formacie wizualnym. Nie wątpię, że z pomocą Mariusza. Oby tylko nie zaczęły padać głosy, że mamy parcie na szkło :)

Przypomnę jeszcze o pomyśle Bartka z wczorajszego czata o Infra Kuchnia TV :)
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: xedos »

Nie ma mowy o parciu na szkło, raczej na mocz :). Nie mówimy o profesjonalnej telewizji, a o amatorskiej. Miło, mądrze, wiarygodnie w żartobliwym tonie i co najważniejsze - zrozumiale dla każdego widza, w każdym wieku.



Powiedzmy jedna audycja na miesiąc, na dobry początek, a potem sami zobaczycie jak to wciąga. Obraz warty jest tysiąca słów, idźmy z duchem czasu, niech będą wpierw uzupełnieniem tekstów, a może później będzie odwrotnie.



Orsonio... mówiłem , że Was wkopię? teraz rozgryźcie ten pasztet:):):):)
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 6:47 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Czy przewidujecie kanały dla dorosłych z podobną tematyką? :lol: Np naga prawda, kawę na ławę, red light.
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: matek26 »

Jeśli chodzi o INFRA TV to jestem jak najbardziej za. Próbowałem zrobic krótki Filmik o UFO w Olsztynie ale miałem problem ze zdrowiem i musiałem przerwac.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: soudak040771 »

Jestem na TAK... Uważam, że jest to krok w dobrym kierunku i osobiście będę temu przedsięwzięciu kibicować. Infra to społeczność, której należy się TV i powinna iść do przodu z duchem czasu...
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: Manfredo90 »

Macie moje błogosławieństwo :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: Arek 1973 »

Powiem TAK
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: INFRA TV

Post autor: hm0 »

Czy Infra ma być w ten sposób przeciwwagą dla medialnych "ufologów", od Bernatowicza po Zagórskiego? Ze swojego doświadczenia mogę stwierdzić, że jeden dobrze udokumentowany przypadek UFO dostępny publicznie w *.pdf. będzie więcej warty niż kilka godzin programu nadawanego z nawiedzonego mieszkania czy lasu w którym straszyło przed wojną. No, chyba że będą wywiady z iluminatami, relacja z uderzenia komety na żywo, testowanie kopii arki przymierza, budowa i regulacja domowego kalendarza Majów itp. - wtedy może się udać. Inaczej ta przeciwwaga będzie miała znaczną niedowagę. :) IMO, para nie w ten wentyl.
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”