Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: xedos »

[ external image ]



Autor Feng Bin Rui (Chiny)



Żródło: http://www.ufocasebook.com/2010/chinafeb2010.html



Data: 28.02.2010



****



[ external image ]



Polska Marynarka Wojenna



Belgijska boja hydrometeorologiczna, którą zagubiono na Bałtyku. Namierzona i wydobyta przez ORP Xawery Czernicki. Wartość 100 000 złotych, przekazana właścicielom.



[ external image ]



[ external image ]



[ external image ]



Żródło: Marynarka Wojenna



MIłego wieczoru.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Panie Xedos próbujesz Pan wmówić dzieciom, że marynarka wojenna RP wyłowiła UFO?Gdzie indziej szukać sensacji no Panie....takie posty na innym forum to zrobić mogły sensacje nie tutaj.Ja już nie mam do was siły naprawdę od takich ,,obserwacji" jest hydepark :rolleyes:
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2010 7:54 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: xedos »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='67043' date='01 marzec 2010 - 21:52']Panie Xedos próbujesz Pan wmówić dzieciom, że marynarka wojenna RP wyłowiła UFO?Gdzie indziej szukać sensacji no Panie....takie posty na innym forum to zrobić mogły sensacje nie tutaj.Ja już nie mam do was siły naprawdę od takich ,,obserwacji" jest hydepark :rolleyes:[/quote]



UFO? Jakie UFO? Pokazuję tylko UFO, które nie świeci, kto jak kto, ale UFOWORLDNEWS powinien się na tym znać:):):):):)
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: spacemaster92 »

Buhahaha nie no szacun gościu. To już lepiej wyglądają na zdjęciach ptaki i owady. Buhahaha
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: xedos »

[quote name='spacemaster92' post='67064' date='02 marzec 2010 - 15:23']Buhahaha nie no szacun gościu. To już lepiej wyglądają na zdjęciach ptaki i owady. Buhahaha[/quote]



No to "Gościu" odpowiada: nasz klient, nasz pan.



[ external image ]



[ external image ]



Widzisz jak ufoludek mruga do Ciebie okiem? Puść je także do niego, może Cię porwie:):):)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Naprawdę bez komentarza. ;)
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2010 5:36 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: xedos »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='67070' date='02 marzec 2010 - 19:35']Naprawdę bez komentarza. ;)[/quote]



Bo i nie ma czego komentować. Pierwsza fotografia przedstawia świetliki, które sfotografowałem w pięknym miejscu Borów Tucholskich (położenia nie zdradzę, bo zniszczą je turyści albo "ufologowie"), a drugie, śliczną niewiastę, która "sika" sobie wesoło, nie przy pomocy cewki moczowej, a węża ogrodowego w baseniku na wolnym powietrzu, reszta to tricki, których użyłem jak na każdego "twórcę niesamowitości" przystało. Czyli? Woda, mgła, właściwe oświetlenie i kobiecy blask, reszta jest milczeniem.



I tak się sprawy mają... (cyt. Bogdan Miś)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Jednak było co komentować chyba, ze nie mogłeś się powstrzymać.Może to co nieco wyjaśni co niektórym parzącym z powodzeniem na świat :lol: .
Ostatnio zmieniony czw mar 04, 2010 6:10 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: hansinek »

Mnie najbardziej interesuje to milczenie ,a może cos innego pod tym sie kryje?P :rolleyes:
Życie to tylko sen...
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Najnowsze fotografie z niesamowitościami w tle

Post autor: xedos »

[quote name='hanna' post='67162' date='04 marzec 2010 - 21:54']Mnie najbardziej interesuje to milczenie ,a może cos innego pod tym sie kryje?P :rolleyes:[/quote]



Może...
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”