Czechy: Krąg z Rudoltic

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Czechy: Krąg z Rudoltic

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]15 lutego b.r. właściciele zamku w Rudolticach zauważyli pod tamtejszą wieżą tajemniczy krąg, który wyróżniał się na tle leżącego naokoło śniegu. Okazało się również wkrótce, że temperatura wewnątrz kręgu jest o kilkanaście stopni wyższa niż wokoło. Skąd się zatem wziął i czy w jego powstaniu brały udział siły nieziemskie?



SZCZEGÓŁY
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czechy: Krąg z Rudoltic

Post autor: azor »

Interesujący przypadek takiego nigdy nie spotkałem mimo że tzw ''czarcie kręgi''widywałem nie raz. Sam badałem sprawę dwóch 13 m pierścieni trawiastych koło Magnezytów w 2001 roku co ciekawe do dziś nie wiem czy to były ''czarcie kręgi''czy cos innego ? Udało mi się wykonać badania w labolatorium w Olsztynie próbki gleby z kręgów i poza oraz dwóch miejsc ''przypalonych ogniem'' ?



Analiza wykazała dość dziwne anomalie gleby a szczególnie miejsca przypalonego bo nie było to spowodowane ogniem lecz wysoką temperaturą powyżej 1000 St. C. Kręgi były widoczne przez około 3 lata potem stopniowo zaniknęły. Wygląd ''czarcich kręgów'' trawa w miejscu pierścienia 50 cm obok 25 cm bardzo wysoka. Do dziś nie mam pewności czym były tak naprawdę te dwa 13 m kręgi mimo że widywałem inne naturalne czarcie kręgi. Nawet zbytnio Ted Phillips mi w tym nie pomógł ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Czechy: Krąg z Rudoltic

Post autor: soudak040771 »

Najbardziej intrygująca jest ta temperatura w środku kręgu... Ciekawi mnie, czy jest ona stała, czy powoli maleje...
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Czechy: Krąg z Rudoltic

Post autor: xedos »

Uprzejmie donoszę wysokiemu gronu, że sprawa jest wyjaśniona, mam nawet fotografię. Prawo Orstedta odpowiada za to kółeczko. Inaczej mówiąc, pod ziemią był kibel przez których przechodził sobie grubaśny kabel.



I fotografia jako dowód...



[ external image ]



Gratuluje przyjaciołom z KPUFO znakomitej roboty, pełnej rezerwy i sceptycyzmu, tylko tak możemy dociekać prawdziwości zjawisk pokrętnie nazywanych przeze mnie niewyjaśnionymi.



Brawa dla braci Czechów i Słowaków.
Ostatnio zmieniony pt mar 05, 2010 2:03 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Czechy: Krąg z Rudoltic

Post autor: xedos »

Widzisz Adrianku, i w ten oto sposób masz wspaniały temat na czat Infry.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czechy: Krąg z Rudoltic

Post autor: azor »

A zapytam z ciekawości co cię nie śmieszy ? A jednak to nie czarcie kręgi jak tutaj i nie tylko przypuszczano dlatego napisałem że nigdy wcześniej takiego czegoś nie widziałem coś mi nie pasowało a teraz wyszło szydło z wora ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”