uwolnij się ze swojego pasożyta

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
eljasz
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 6:28 pm
Kontakt:

uwolnij się ze swojego pasożyta

Post autor: eljasz »

uwolnij się od wydzielin swojego pasożyta, ....który zniewala twoją psychikę i zacznijcie myśleć!, bo tysiące doświadczeń (m.in opisane czasopiśmie) wskazują i udowadniają, że mózg nie myśli, a jest

JEDNIE WZMACNIACZEM jako komórki wydzielnicze

.

chciałbym zwrócić uwagę na bardzo ciekawy, wprost fundamentalny opis działania pasożytów w czasopiśmie

"charaktery" styczeń 2010 art. p.t. "Teatr Marionetek". pisze Simone Einzmann.



w krótkim komentarzu zwrócę uwagę, aby nie brać pod uwagę przypuszczeń badaczy co do mechanizmów działania pasożytów tam opisanych, bo w swojej niemocy intelektualnej oświadczają, że owady są mądrzejsze od człowieka w znajomości dozowania neuroprzekaźników.

odwołuję się do wiedzy o systemach sterowania opartych na NOWEJ Wiedzy o Procesorze, który jest źródłem tworzenia jego myśli.



o TAKIE działania chodzi przy zarażaniu nosicieli.



i tak np. są opisane przypadki oddziaływania wścieklizny na człowieka już po wyleczeniu. jako zmiany psychiczne u takiego zarażonego.

pójdę dalej w interpretacji zjawiska i dodam, że taki wirus przebudowy wuje DNA i wydzielane neuroprzekaźniki usposabiają takiego osobnika do przyjaznych oddziaływań w stosunku do źródła wirusa czyli do PSA. wtedy człowiek bez żadnych oporów zaczyna kochać psy, które stają się władcami ludzia.

zaczyna je karmić, zabijając inne zwierzęta i leczyć ze wszelkich dolegliwości, a potem wpajać człowiekowi że "ja pies myślę i czuję", "jestem twoim bogiem" .



opisują w artykule jak to osa prowadzi zarażonego karalucha na smyczy do swojego gniazda, aby go pożreć.

i czy różni się ten mechanizm od relacji pies ludzki osobnik.



na całym świecie , szczególnie w rejonie tropikalnym jest zarażonych prawie miliard ludzi różnymi pasożytami. czytaj. świat nauki 02.2010.

szkod tylko, że ten artykuł jest niedostępny tak jak wiele innych.





Z iluzji świata do Rzeczywistości Stworzenia



Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał sie

od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty,

były planem prowadzącym do poznania działania Procesora,

który jest źródłem tworzenia jego myśli.





LIVECHIP, New Jeruzalem, Chwała - rzeczywistość czy iluzja PROCESOR nowej generacji - animacja

http://video.google.pl/videoplay?docid=-41...&pr=goog-sl



Czy człowiek poznał już pełny Obraz Stworzenia? - nawet nie zajrzał do

przedsionka wiedzy, doświadczenia naukowe służą jedynie udowadnianiu

Zycia bez udziału Boga.

Jednak wychodząc z odmiennych założeń początkowych

wykorzystując obowiązujące doświadczenia naukowe można

w połączenie z wiedza Objawiona wykreować nowa wizje człowieka.

Zapraszam do lektury o Istocie człowieka, wiedzy przedstawiającej i

udowadniającej dualizm człowieka, jako oddzielne cząstki somy i psyche.



Poznaj systemy sterowania metabolizmem - magnetyzm hemoglobiny wykorzystany do przesyłu informacji, (generator zapisu, generator kasowania).

Wiedza, ze człowiek nie myśli mózgiem i nim NIE jest.

Nowa budowa atomu (jego wzory w symbolach religijnych), struny (palmy w nazewnictwie Pisma sw.) jako ośrodki akumulacji energii, ......
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 1:25 pm przez eljasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: uwolnij się ze swojego pasożyta

Post autor: ADAX »

hmm... czy mi się wydaje czy próbujesz coś zareklamować i wcisnąć wszystkim na forum ?
Zablokowany

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”