Radio Wolne Media - ramówka

INFRA FAKTY, Audycje tematyczne i inne...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Rysiek23 »

Radio Wolne Media uruchamia 16 kanałów tematycznych. Nasze audycje INFRA znajdą się na kanale 3 (wystarczy kliknąć w baner na naszej stronie lub forum).



Oto wskazówki co do korzystania z nowego Radia Wolne Media:



1. klika się na kanał radia, który chce się słuchać

2. przewija się piosenki, które się nie podobają, i audycje, a jak jakaś się podoba, to można przewinąć do tyłu i posłuchać wiele razy

3. można zatrzymać player i iść np. na piwo, a potem wrócić i słuchać dalej

4. kanał 3 z audycjami - spis nowych audycji (kolejność) na stronie radio.wolnemedia.net - w przyszłości pojawi się dodatkowy przycisk w radiu 3 ze spisem audycji

5. kanał 3 składa się z 2 części - nowości tygodniowe i audycje archiwalne

6. audycje będą pojawiać się w niedzielę do 19.00

7. jeśli jakaś piosenka się zatnie lub będzie mieć w sobie skazę techniczną, należy wysłać informację na adres redakcja@wolnemedia.net aby naprawić problem

8. można zgłaszać własne piosenki na licencjach creative commons do radia, albo sugerować usunięcie jakieś innej z playlisty radia



http://radio.wolnemedia.net
Ostatnio zmieniony ndz mar 07, 2010 5:33 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Rysiek23 »

W tym temacie będę umieszczać bieżącą ramówkę (tygodniową) Programu 3 Radia Wolne Media. Pamiętajcie, że programy nie lecą losowo, sami wybieracie czego chcecie posłuchać. Aktualizacja co tydzień w niedzielę.



<iframe width="590" height="170" frameborder="0" scrolling="no" src="http://radio.wolnemedia.net/ramowka/get-infra.php">

Tu napis lub odwołanie w przypadku gdy przeglądarka nie

obsługuje pływających ramek</iframe>



Aby posłuchać audycji kliknij TUTAJ.
Ostatnio zmieniony wt paź 26, 2010 6:01 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koszalin123
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 05, 2007 11:35 pm
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: koszalin123 »

Istnieje możliwość zbudowania RSS z cotygodniową ramówką RWM? Z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony śr gru 08, 2010 9:11 am przez koszalin123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='koszalin123' post='77340' date='08 grudzień 2010 - 10:09']Istnieje możliwość zbudowania RSS z cotygodniową ramówką RWM? Z góry dzięki za pomoc.[/quote]



Niestety nie ma RSS do ramówki. Wygrywana ona jest automatycznie ze skryptu. Jeśli ktoś chce być na bieżąco wystarczy co niedziela sprawdzać tutaj lub na stronie RWM. Ramówka wgrywana jest najpóźniej do godz. 19.00.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Rysiek23 »

Ramówka zaktualizowana na dzień 17 kwietnia 2011 r. W programie m.in. "Infra-Fakty" oraz rozmowa z Wojtkiem Bobilewiczem o wyprawie na Wyspy Salomona.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Manfredo90 »

Wywiad z Wojtkiem Bobilewiczem był super :) Na prawdę mi się podobało ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Rysiek23 »

Ramówka zaktualizowana na dzień 10 czerwca 2012. W programie m.in. premiera audycji "Rozmowy poza ciałem" autorstwa naszego forumowego Zbyszka Mrugały.



-POSŁUCHAJ-
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Zbyszek »

Tematem tych addycji są ciała subtelne, ciała niefizyczne. Opowiadam o własnych doświadczeniach, związanych ze stanami swiadomosci, o spontanicznych oobe, które mi się często zdarzają. Miliardy ludzi zadaje sobie pytanie, czym są i co ich spotka po śmieci. Może tym razem, uda mi się wyciagnac jakieś konstruktywne wnioski, zmuszony audycja do silnej koncentracji. W czasie kolejnych audycji opowiem o własnych przygodach, doznaniach, jakie mi towarzysza , w czasie gdy to się dzieje, gdy towarzysza mi paranormalne zjawiska. Opowiem o naszych wspólnych eksperymentach, licząc iż zainteresuje was bardziej mówionym, niż samym pisanym. Wczoraj rozmawiając z przyjacielem, usłyszałem po raz tysięczny historyjki o synapsach. Nie miałem już siły wyjaśniać, iz znane są mi te opowieści i jedna z książką o badaniach mózgu leży na moim, nocnym stoliku. To robi mozg, odpowiedziała innym razem przyjaciółka, gdy chciałem jedynie wspomnieć o duchach, o zjawiskach które doświadczają ludzie. Synapsy i mozg przerwały rozmowę, czyniąc temat zamkniętym. W przypadku zaburzeń pracy mozg, tracimy cześć własnych zdolnosci. W zależności w której części mózgu one występują takie umiejętności mogą nam zaniknąć. Możemy przestać rozpoznawać twarze znajomych, nie potrafić mówić, czy nie odróżniać krzywych linii od prostych. Jazda samochodem staje się niemożliwa, gdy nie odróżnimy co blisko a co daleko, nie mówiąc już o utraceniu zdolnosci obliczenia szybkości zbliżających się samochodów. To wszystko możemy utraci, gdy w mózgu robi się dziura a nieproszony Alzheimer zasiądzie z nami do stołu. Pośród tych wszystkich oślepiających argumentów, są pośród nas tacy, co opowiadają o swoich przygodach duchowych, bez cienia wątpliwości iż bredzą. Eh, skąd taka pewność? Czy możliwa jest nieśmiertelność i wieczne trwanie i co z nas może trwać bez początku i końca? Właśnie nad tym będę się zastanawiał w cyklu tych audycji.
Ostatnio zmieniony wt cze 12, 2012 7:58 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio Wolne Media - ramówka

Post autor: Rysiek23 »

Ramówka zaktualizowana na dzień 19 sierpnia. W programie:



1. Dziwne Informacje: 19.08.2012

2. (Prze)dzial rozmow: Swiat zszedl na Obamow i Romnejow

3. Infra: Gora Ossona 10 lat pozniej

4. Infra: Pieklo po smierci


5. Wiadomosci Prison Planet: GMO - 2

6. Mroczne tematy: Tajemny jezyk blizniat

7. Rozmowy poza cialem: Elli i NDE

8. Rozmowy poza cialem: Rugwa o podrozach mentalnych

9. Rozmowy poza cialem: Robert Noble o OOBE

10. Z kart historii: Porwanie Filiberto Cardenasa (1979)

11. Z kart historii: Oszustwa Eduarda Billego Meiera


12. TravelCast: Gruzja - Lonely Planet

13. Podcast o piwie: Rowing Jack AleBrowar

14. Podcast o piwie: Lady Blanche AleBrowar



-POSŁUCHAJ-
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE AUDYCJE”