Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Danut.. czas określiłbym jako współczesny.

Zarówno jeśli chodzi o miasto jak i o tą drogę i pole.

Równie dobrze mógł być to rok 2000 jak i 2011,

w końcu miasta się nie zmieniły, przynajmniej w zauważalny sposób.

A czy było coś dziwnego? to co pamiętam to opisałem,

może gdybym zapisał ten sen zaraz po przebudzeniu to by było więcej szczegółów.



Ale tak czy siak, był to tylko sen, i nie wiadomo skąd się wziął.

Ani wcześniej ani potem, nie miałem podobnych snów.
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 3:58 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: danut »

Mój też był jednorazowym snem z UFO- nigdy mi sie juz nie sniło..:).. Z jakim miastem kojarzyłbys tą kamienicę, moze jakis szczegół na cos by wskazywał, ja mając ten sen mieszkałam w takiej jednopietrowej kamienicy...:)
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Niestety nie wiem jakie to było miasto.

Wyobraź sobie że oglądasz krótki filmik kręcony nocą.

Jest na nim to co widziałem ja, czyli wyjście z kamienicy, a na zewnątrz ulica, latarnie i po drugiej stronie też kamienice, a wszystko w deszczu.

Nie było by szans rozpoznać co to za miasto, tym bardziej że nie pamiętam żadnego charakterystycznego szczegółu.

Wydaje mi się że ulica biegła w kierunku północ-południe, a kamienica i wyjście było po wschodniej stronie, stąd stojąc u wyjścia miałem widok na zachód.

Ale to mogło być subiektywne odczucie, bo nie było żadnego punktu odniesienia takiego jak Slonce, Ksiezyc, itp.
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 4:21 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Robertcb- czy ta wnęka , ta szyba ,, jakby szyba" miała u ciebie kolor czarny , błyszczący i przez to przypominający właśnie szkło... tak pytam bo...

A kamienica Danusiu może jeszcze gdzie u licha ma kolor żółtawy taki?
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Kropka.. To było błyszczące i raczej przezroczyste, natomiast po drugiej stronie była kompletna czerń.



Najlepszym porównaniem było by okno, za którym jest kompletna całkowita ciemność.



Nawet w takich warunkach jesteś jednak w stanie ocenić grubość szyby, gdyż oświetla ją światło z pomieszczenia w którym się znajdujesz.

Stąd sądzę że przeźroczyste.
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 4:50 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Tak Robercie zgadzłoby się... jeśli jeszcze powiesz,że na tej klatce schodowej (przy samych drzwiach) to nie było zbyt wiele miejsca...? a w drzwiach szyba na ulicę...

Kamieniczki się zgadzają po drugiej stronie ulicy... wyższe od tej

Już mam ciary na plecach, jeśli jeszcze i to potwierdzisz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: soudak040771 »

Robert bardzo podobny sen miałam, pamietam 1990 rok..!..Tzn. obiektu nie opisszę , widziałam go za zamknietymi oknami z łóżka, nie podchodząc tam, duzy, okrągłe światła, tak jak pisałam taki typowy filmowy..Wydaje mi sie, ze to były trzy osoby w skafandrach,byłam otumaniona, senna bardzo, usiadłam na skraju łózka i rozmawiałam z nimi, zwróciłam właśnie uwage na te zamknięte okna..Powiedzieli mi ze mnie zabierają, o nic nie musze się martwic, wydawali sie byc przyjaźnie nastawieni, właśnie nawet mi tłumaczyli bo cos pytałam ale jak weszli- o te okna- to w niczym nie przeszkadza!- ?? I tu nagle znajduje się w pewnym miejscu, dokładnie wiem gdzie, ale to miejsce wygląda jak sprzed wieków, roslinnośc, teren, chatka, kobieta wygladająca na jakąś -"baba mądra"- te wszystkie skojarzenia z opisem tego terenu dotyczące około tysięcznego roku z książki Bunscha "Dzikowy skarb"- zgadzają się wraz z tą chata i tak jak napisałam wyżej-.."a mieszkała tam baba mądra"...ale.. jest element nie pasujący do prawdziwej podrózy do tego czasu- to jest ten rower w sitowiu, sami widzicie, cos tu jednak nie gra..w jaki sposób przeniesionoby w tamte czasu ten rower, który mam odplatac - bo takie bylo jej polecenie- po czym obudziłam się w domu z tego snu..


W pierwszej części snu pokazane są wyraźnie istoty wielowymiarowe, które obserwujesz, a potem one mówią, że zabierają cię ze sobą i o nic nie musisz się martwić. Ukazane jest w ten sposób, że one ingerują w twoje życie. W drugiej części snu, przenosisz się do chaty tej mądrej baby, która w symboliczny sposób daje Ci radę, abyś odplątała rower z sitowia. Musisz zrozumieć, że gdy otwieramy się na drugą stronę, zaczynamy ją odbierać, czuć i postrzegać to nie tylko odbieramy, widzimy czy postrzegamy duchy dobre, ale też i złe, niskie , oraz możemy mieć kontakt z istotami wielowymiarowymi, które przemieszczają się w wielu wymiarach . Istoty te mogą nas wykorzystać do rożnych celów, tak samo zresztą jak robią to duchy. To nie koncert życzeń i nie odbieramy drugą stronę wybiórczo. W Twoich doświadczeniach opisywałaś przypadki kontaktu zarówno z duchami jak i tymi istotami. Gdy to zrozumiesz, zaczniesz rozróżniać te kontakty, od kogo pochodzą, wtedy rozplączesz ten rower z sitowia i pojedziesz nim dalej - wtedy posuniesz się o kolejny krok do przodu w zrozumieniu tego co Cię spotkało.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Kropko, nie widziałem tej kamienicy w której się znajdowałem,

więc nie wiem jaka ona była na wielkość.

Widziałem tylko kamienice po drugiej stronie ulicy,

i na tej podstawie wywnioskowałem że sam znajdowałem się w kamienicy.

Wnętrze To co widziałem, czyli drzwi, na to wskazywały.

Mogły to być stare, skrzypiące, drewniane drzwi, które nie domykały się szczelnie, z drewnianym progiem na dole, takim "wychodzonym" przez ludzi. - ale tego dokładnie nie pamiętam.

A czy były otwarte, czy sam je otworzyłem, czy było w nich okno i przez nie wyglądałem - tego nie pamiętam,

wiem jednak że widziałem to co było na zewnątrz.
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 5:45 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Skoro widziałaś co jest po drugiej stronie ulicy można przypuszczać,że jednak była szyba,bądź drzwi były otwarte. Nie do końca potwierdzasz... lecz również nie zaprzeczasz....
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: danut »

Wszystko się zgadza soudaku, tylko gdzie ty chcesz mnie wysyłac w podróz na tym rowerze..:)?.. Kropka - kamienica nie była żółta, za to zielone ciężkie stare, niedomykające się drzwi były i rząd kamienic , owszem..:)...no i to był tylko sen...
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”