Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: danut »

Kasiu no jasne, przecież hafty i wzory dla nich ludzie pobierali z natury, z kwiatków, płatków śniegu, itd. :)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: Andrzej 58 »

To by się zgadzało Kasiu.Manuskrypt w większości powstał na Wawelu czyli Małopolsce.Danusiu tekst główny znajduje się na stronie 58 manuskryptu."Do M " ma w czterowierszach swoje odnośniki..Związane to jest z przekazywaniem zapisu.Wiele kobiet a ta sama pamięć.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: danut »

Andrzeju - to wklej z łaski swojej i link do tej strony 58 i tekst czterowierszu.. To że wiersz mógł podziałać na wiele kobiet to jest oczywiste, wiele nawet miliony kobiet.. Tej samej pamięci jednak mieć nie mogą i w to nie uwierzę - nie staraj się mnie nadal przekonywać, ujrzałam - wiem :).. Tylko mnie istotnie coś zaintrygowało, a wiesz co? - Szczerze, to jakieś sztuczki czarnej magii znane i przekazywane przez jakąś grupę z wykorzystywaniem Nostradamusa, Mickiewicza i innych znanych tekstów, tak pewnie bardzo starą i to ich czasy już dobiegają końca, dlaczego?- Bo ludzie wyszli z wieków ciemnych i zaczynają otwierać oczy..
Ostatnio zmieniony pn sie 25, 2014 8:37 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: Andrzej 58 »

http://commons.wikimedia.org/wiki/Voynich_manuscript A to się Danusiu zdziwisz kim jest kobieta wielokrotnie wspominana w centuriach i co ma wspólnego z wierszem "Do M".
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: danut »

A tłumaczenie gdzie? Co mi z tego obrazka? Kim jest kobieta? hmm pewnie jakaś święta  :InLove: hmm pomyślę nad tym, byleby mi w główce nie odbiło.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: Andrzej 58 »

Co mogłem to napisałem wcześniej w odpowiedzi dla Jasia.Reszta jest w trakcie realizacji.Czterowierszy nie wkleję , ponieważ łatwo wtedy będzie ją zdefiniować."Święta" -  tak i wcześniej żona pewnego księcia.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: danut »

:D Biedni okultyści to dlatego tak chodzą za mną od wczesnych lat młodości i mają mnie na oku...oj bidna ja, bidna.. A tak się zastanawiałam od dawna - czemu się tak do mnie przyczepiają?..Andrzeju Twoje teoria jest naprawdę tak sfabrykowana, że nie mogę się nie śmiać, nie obrażaj się.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: Andrzej 58 »

To z okultyzmem Danusiu nie ma nic wspólnego.To o czym piszę znajduje się min w Tybetańskiej księdze umarłych.Jest tam o przechytrzaniu śmierci , która wiąże się z zabijaniem bogów.Śmierć pokonuje się poprzez przenoszenie świadomości.To wielokrotnie opisane jest również w czterowierszach.Dlatego ta kobieta jest kontynuacją wielu kobiet z historii.Co do Ciebie i Twoich doświadczeń , to wyszło dlaczego miałaś te doświadczenia.Byłaś przygotowywana na zastępstwo dla innej kobiety.Ta w historii zapisała się wyjątkowo źle.Stąd te identyczne zdarzenia przez nas opisywane.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: danut »

Była taka, chciała mnie zastąpić lub abym ja odpowiadała za jej grzechy, to dawne dzieje i dawno przeze mnie wyjaśnione, nie piszę o tym na forum i to nie była Miska- kropka. :)  Świadomość jest przenoszona.. ale co dalej, jak się sprawa ma do Manuskryptu i do tworzenia wymysłów na temat jego zawartości?? A miłosne historie  takie ściśle duchowe są kontynuowane na przestrzeni wieków przez mnóstwo ludzi, nie słyszałeś o tym, że historia ogólnie lubi się powtarzać? Jak sprawa ma się do parcia kogoś na tron, aby ogłaszać o czyjeś świętości i chyba Twojej wyjątkowości, świętości skoro tak uparcie do tego dążysz?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka Manuskryptu Wojnicza

Post autor: Andrzej 58 »

Pytasz Danusiu co z tym wszystkim ma Wojnicz.Ano ma .To informacje i instrukcje co zrobić i komu przekazać informacje dotyczące zakończenia tego oszustwa , w którym tkwimy od tysięcy lat.Ta osoba może spowodować wielkie zmiany .To jeden z pseudo bogów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”