Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: revolt »

[quote name='Yan_Volskee' post='68393' date='07 kwiecień 2010 - 06:29']Często, aby wysuwać propozycje czy konstruktywną krytykę (zależy jak to kto nazywa) trzeba poznac do końca poletko i przynajmniej wiedzieć o czym się pisze...[/quote]



Ależ używasz pretensjonalnego tonu:) Zupełnie jakbyś odbierał to jako atak na (podejrzewam Twoją) pracę. To są tylko propozycje, a i tak zrobicie jak będziecie chcieli. Napisałem jedynie,co bym chętnie widział na stronie. I powiem szczerze, że nowy moduł mnie zadowala.



Inna sprawa: forum. Może warto wyciągnąć wnioski z kondycji paranormalne.pl. Może taki los pisany jest każdemu forum o tematyce para? To już temat na inną dyskusję.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: Rysiek23 »

Revolt Twoje uwagi są bardzo cenne :) Przypomnę jeszcze, że jesteśmy otwarci na wszelkie artykuły, które można do nas wysyłać na adres infra@epoczta.pl



Jeśli mówimy o Forum to jego twórcami są przede wszystkim użytkownicy a nie moderatorzy. Myślę, że "dorobiliśmy się" solidnego grona osób nie tylko otwartych na wiedzę ale ją posiadających.
Ostatnio zmieniony śr kwie 07, 2010 1:07 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Szkoda, że niektórzy żyją już tylko marzeniami.Ale tak musi zostać jeśli komuś się marzy TVN24Para nie widzę problemu rzucam prace przyjmę posadę pseudo dziennikarza nie widzę problemu :lol: :lol: :lol: .Ciepła posadka Pan Revolt wypłacać będzie wynagrodzenie ewentualnie wytłumaczy się komuś przy pomyłkowym wypraniu mózgu dezinformacją, że my nie chcieliśmy.Itd dalej itp....czy naprawdę trzeba tłumaczyć???
Ostatnio zmieniony śr kwie 07, 2010 4:19 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: revolt »

Widzę, że zrozumiałeś moja idee. Skoro to awykonalne to... trudno:)
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: Newsman »

Oj, nie ma się co kłócić. Najbardziej ciekawa wydaje mi się jednak uwaga o losie for paranormalnych. Ba, właściwie stron zajmujących się tymi zjawiskami. W poprzednim roku zniknęło ich kilka - autorzy twierdzili, że nie mają pieniedzy na opłacanie serwera a ich stron i tak nikt ni czyta. Taki los spotkał HBCC UFO, UFO Magazine i parę innych, często mniejszych, acz ciekawych.

Co do for, to rzeczywiście istnieje pewien punkt, któego przekroczyć się nie da. To taka granica dywagacji. Natomiast, jak zauwazył Rysiek, wszystko zależy chyba od użytkowników i ich chęci. Owszem, niektórzy rzczywiście się wypalają i ten syndrom jest często bardzo widoczny. Pamiętam słynne dwa artykuły, które ukazały się w ostatnim numerze magazynu UFO i obwieszczały koniec ufologii. Czy tak się stało? Nie, trzeba było tylko zmienić jej formę. Myślę, że jeśli tylko ominie się ten ufologiczny impas polegający na wiecznym budowaniu atmosfery tajemnicy bez zwracania uwagi na inne sprawy, często bardzo problematyczne, to temat do rozmów będzie zawsze.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: Manfredo90 »

Kurcze, z tego wszystkiego to może napisze jakiś tekst..hehe...taki naprzykład o "czasie" :)

Co Wy na to?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: azor »

[quote name='Manfredo90' post='68449' date='08 kwiecień 2010 - 23:10']Kurcze, z tego wszystkiego to może napisze jakiś tekst..hehe...taki naprzykład o "czasie" :)

Co Wy na to?[/quote]



A co konkretnie chcesz zaprezentować w tym temacie ?
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Zmiany w INFRA, czy mozliwe?

Post autor: Manfredo90 »

Aaa...różne ciekawostki. Muszę tylko mieć odp. od odpowiednich osób (typu Ryśka) na chęć zapoznania się z moim tekstem, zatwierdzenia i ewentualnym umieszczeniem na stronie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”