Tajemnica Samolotu 101

hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: hm0 »

Myślenie samodzielne to nie to samo, co myślenie logiczne. Poza tym pomyliłeś myślenie z czymś innym. Zła wiadomość jest taka, że myślenia nie można się nauczyć w przeciwieństwie do zaśmiecania internetu efektami własnych(?) "przemyśleń". Polecam S. Lema.
Awatar użytkownika
Buzz
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: wt mar 09, 2010 4:34 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Buzz »

[quote name='tomek1618' post='68620' date='12 kwiecień 2010 - 13:24']Na naszych oczach właśnie rodzi się nowa teoria spiskowa.[/quote]

Chciałoby się powiedzieć - Orsonie - A NIE MÓWIŁEM !!! :lol:

http://www.paranormalne.eu/forum/teorie-sp...isek-t6091.html
Ostatnio zmieniony śr kwie 14, 2010 8:15 am przez Buzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak na spowiedzi mówię, mówię prawdę świętą, odkryłem największą pomyłkę ludzkości,

Wszystkie mądrości w księgach zamknięto - głupota pozostała na wolności….[ external image ]
Tropiciel
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 4:23 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Tropiciel »

Wiesz... ja wolę swoją koncepcję od tej, którą narzucą mi kacapy

Ty rób sobie co chcesz, nic mi do tego...

[quote name='hm0' post='68675' date='13 kwiecień 2010 - 22:59']Myślenie samodzielne to nie to samo, co myślenie logiczne. Poza tym pomyliłeś myślenie z czymś innym. Zła wiadomość jest taka, że myślenia nie można się nauczyć w przeciwieństwie do zaśmiecania internetu efektami własnych(?) "przemyśleń". Polecam S. Lema.[/quote]
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Reaper »

nie chciało mi się czytać bo długie strasznie i za bardzo wydłużone przez poetyckie zabiegi.



W każdym razie jak się doczytałem z oficjalnych publikacji Rosjanie dysponują sabotażowymi zabawkami które są wręcz magiczne i zrealizowanie takiej katastrofy to dla nich NIC.



Możliwości sabotażu jest zylion - promienie skoncentrowanej energii (ponoć uszkodzili tak jeden z promów kosmicznych usa), broń pogodowa (no i wogóle wulkan wybuchł ostatnio i o mały włos a obama też by spadł do morza), wspomniane w mediach zakłócenia urządzeń pokładowych itd itd.



Świadczyć o zamachu może być błyskawiczna wręcz na złamanie karku reakcja władz rosyjskich - komentarze odezwy do narodu, wiadomości że wszyscy 132 zgineli kiedy nawet nie wiedzieli że było tylko 88 czy coś. Że wcześniej spadł w podobnym przypadku samolot z wojskowymi CASA itd. Już komisja Putina oraz odezwy do narodu Polaków i wiadomość że wszyscy nie żyją kiedy nawet nie odnaleźli jeszcze wszystkich i nawet nie wiedzieli ile ich wogóle jest. Tłumaczyć to można na wiele sposobów i może zamieszanie spowodowało taki dziwny obrót spraw ale gdyby Rosjanom zależało na śmierci to właśnie tak by się zachowywali w mediach - robiąc dobrą minę i odwracając uwagę wiadomościami że wszyscy nie żyją od właściwych wydarzeń (bo później się tego dowiedzieliśmy i później odnaleziono wszystkich)



Może być milion możliwości jeśli to był zamach - Np. gdybając sobie - Putin chciał pozbyć się grupy politycznej przeciwnej integracji Rosji z Europą, np wiedział że będzie musiał zdobyć przychylność Polaków i od razu się przygotował do wielkiej bratniej pomocy dla biednych towarzyszy (jak bym to gdzieś słyszał, mam dejavu ? Kojarzy mi się z rokiem 1939 hmmm dziwne). Inny przypadek to to że zrobił to jeden z agentów rosyjskich o których Putin nawet nie słyszał, tylko że działają z dala od władzy aby nikogo nie umoczyć na własną rękę. Inny przypadek to to że padł ofiarą wkurzonych pracowników wsi albo innych których kariery ucierpiały albo inny. Inny przypadek że ktoś "sprzedał" Kaczyńskiego z jakiegoś powodu. Inna możliwość że ugrupowanie terrorystyczne - ale wtedy szybko by się chwalili.







EDIT - nie sugeruję że był to zamach i nie obwiniam nikogo, nie wytykam palcem itd nie czas i miejsce. Jak na razie sugeruję się tym co widać w tv i wcale nie mam tu nic ukrytego na myśli. A to tylko gdybanie gdyby to był zamach.
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 4:29 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Rysiek23 »

Kolego za taki post należy Ci się warn. Ja też jestem przekonany, że Rosjanie coś chcieli ale nie wiem co, Polacy mieli interes ale nie wiem jaki, a mieszkańcy Zimbabwe się cieszą ale nie wiem dlaczego.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Reaper »

[quote name='RysiekINFRA' post='68759' date='17 kwiecień 2010 - 20:21']Kolego za taki post należy Ci się warn. Ja też jestem przekonany, że Rosjanie coś chcieli ale nie wiem co, Polacy mieli interes ale nie wiem jaki, a mieszkańcy Zimbabwe się cieszą ale nie wiem dlaczego.[/quote]





wiem że się we mnie skrycie kochasz rysiu. Przypomnę wszystkim z poprzedniego posta że choć nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i niespecjalnie w nie wierzę to nadal twierdzę że dokonanie takiego sabotażu jest możliwe do zrealizowania, nie że bardzo możliwe że tak było ale że da się coś takiego zrobić. Każda teoria spiskowa dopóki nie jest udowodniona jest tylko spekulacją nie ważne czy o roswell czy o kennedym czy o czymkolwiek innym także nie będę komentował hipokryzji na tym forum.
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 4:43 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Reaper »

[quote name='Pantanal' post='68773' date='18 kwiecień 2010 - 12:03']Zauważ, dlaczego dotąd żaden szalony naukowiec nie zniewolił twojego małego świata.[/quote]





Ależ z ciebie poeta pantanalu... Szymborska jak to przeczyta to zje swojego nobla, w dodatku nie ty pierwszy w dzisiejszych czasach uznajesz się za jedynego który odkrył amerykę na tym świecie , zaczynam się zastanawiać jak bardzo byś się zbulwersował gdybyśmy uznali że ziemia jest w kształcie nie elipsy a twarzy chrystusa, napisałbyś pewnie manifest niczym marcin luter i przybił go na drzwi katedry mariackiej. Cóż każdy ma własną religję eh ? Cóż na to poradzić.



Nie żebym szydził czy coś... kocham wszystkich co czytają te słowa, jestem z pokolenia jp2 w końcu :rolleyes:



A co do merytoryki ... każdy wie co sam ma myśleć pantanal , życie byłoby nudne bez ufo kawałków głowy kennedyego na śmietniku w baltimore ruskich szpiegów generacji jp2 latających wiedźm z meksyku, talibów w klewkach i znaczków oraz demonstracji współczucia na antypisowskich blogach.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Reaper »

[quote name='Pantanal' post='68790' date='18 kwiecień 2010 - 21:49']Czy nie ma się prawa protestować w obliczu jawnej głupoty? Dlaczego wypowiadasz się za innych i używasz sformułowania "my"? Wątpię, abyś znalazł kogoś, kto poparłby twą bzdurną teorię. Co do nudności życia - to prawda, że czasem się je ubarwia, natomiast dziwi mnie, że nie zauważyłeś jak łatwo teoria o wiedźmie może stać się prawdziwa.[/quote]



A protestuj sobie przeciwko "jawnej głupocie", może nobla dostaniesz :rolleyes: . Ludzie mają prawo myśleć co chcą i mieć własne opinie. Jeśli główny autor tego tematu ma obawy to myślę że może je przedstawić. Zresztą ma prawo do jeszcze większej liczby rzeczy. Ale wiem o co chodzi, chodzi o to aby ktoś poklepał po główce i powiedział "mądry piesek" kiedy ten obszczeka kogoś słowem "głupek" i wtedy spełniony piesek się odwdzieczy tym że zrobi coś z jego/jej nogą. Metoda filozoficzna daleka od Platona czy Arystotelesa, ale jeśli komuś zależy i czuje się spełniony takim podejściem do ludzi to życzę tym osobom powodzenia, wieżę na słowo że ta noga jest tego warta hahahah



Swoją drogą sam fakt iż zginęli ludzie odpowiedzialni za nasz kraj budzi naturalne obawy i nie dziwię się że niektórzy wolą się poważnie zastanowić i potrzebują po prostu czasu zanim przyjmą konkluzje , więc uszanuj to że nie wszystkich tak łatwo przekonasz do oczywistej oczywistości i daj im wyciągnąć samemu wnioski. I to nie folwark zwierzęcy, tu nie mają wszyscy mieć tego samego zdania.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 18, 2010 9:22 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: Aylinn »

Pantanal i Reaper, skończcie się kłócić, bo zarobicie warna, a to wam się nie spodoba.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 18, 2010 9:24 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ZooM
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: sob maja 10, 2008 8:57 am
Kontakt:

Re: Tajemnica Samolotu 101

Post autor: ZooM »

Jak w większości podobnie kontrowersyjnych tematów na forum, powstaje off-topowa bezkonstruktywna nagonka na autora. Również jestem zwolennikiem racjonalnych poglądów ale negowanie przez Pantanala i resztę każdych odmiennych jest już męczące. Ktoś ma szanować Wasze racje to szanujcie jego.

Autor przedstawił masę argumentów na poparcie swojego stanowiska, a trzy osoby zamiast przedstawić swoje argumenty tylko go atakują? to tak wyglądają bezkompromisowe dociekliwe dyskusje INFRA?



Szanuje Cie reaper za zdrowe podejscie do autora i tematu. Chociaz sam uwazam wiekszosc jego argumetow za bezpodstawne lub poparte emocjami. tak jak wspomniała alyna, dziadek z wehrmachtu i znajomosc rosyjskiego jako dowody spisku kompromitują autora tematu



jednakże rozumiem logiczne próby wytłumaczenia sytuacji, w naszym swiecie gdzie wojny wywoływane sa dla zysku, 9/11 do dzisiaj nie zostało oficjalnie wyjaśnione, jestesmy okłamywani na kazdym kroku, mamy prawo obawiac się podobnych przypadków szczególnie że dot. naszego podwórka

zgadzam się z najważniejszym pytaniem, kto na tym skorzystał?

teorie spiskowe powstaja bo ludzie sie boją, nie znaja odpowiedzi i sami nadinterpretując fakty wymyslają swoje historie

a publiczne media w zaden sposob nie pomagają podając przefiltrowane i nierzetelne informacje

dlaczego media włożyły ludziom do głowy ze to błąd pilota jesli nie mamy jeszcze wyników dochodzenia?

jaka jest oficjalna analiza filmu na którym słychać strzały na miejscu katastrofy?

dlaczego jest to pierwszy na swiecie rozbity w ten sposób samolot ktory był wyposazony w system TAWS?

http://www.usatoday.com/travel/flights/201...sh-poland_N.htm



jak mozemy bronic sie przed teoriami spiskowymi skoro sprawa jest zamiatana pod dywan? w tv mowi sie tylko o vipach i ofiarach, o tym kto i dlaczego przyjechal lub nie,

rosjanie prowadzą śledztwo i tylko przekazują nam wyniki, byłoby naiwnym wierzyc ze powiedzą wszystko,

http://wolnemedia.net/?p=21253



tutaj zbiór prawdopodobnych teorii

http://wolnemedia.net/?p=21228



moim zdaniem, jak najbardziej mogła to być robota następnego economic hitman,

jak opowiadał w swojej ksiazce john perkins o identycznych zamachach na wladze ekwadoru wenezueli itd

dla zmiany polityki na proamerykanska,

wszystko okaze sie w najblizszych miesiacach lub nawet latach, moze tusk wezmie nowy gigantyczny kredyt w USA?



jeśli ktoś ma swoj poglad na powyzsze, zapraszam do oddania glosu bez obrazania innych



ps pantanal po co ty jestes na tym forum skoro swiat jest dla ciebie jedynie czarno bialy?

masz kupe postow, i swiecisz tagiem goldmember, a konstruktywnej krytyki lub rzeczowych argumentów z pod twoich palców nie widziałem, za to w kółko obrazasz innych i ich prawo do wlasnych pogladów
Ostatnio zmieniony pn kwie 19, 2010 1:24 am przez ZooM, łącznie zmieniany 1 raz.
fool me once shame on you, fool me twice and I put you in the ground
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”