Nawiedzony szpital w Oleśnie

Duchy, Zjawy, Klątwy
neoartysta86
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 30, 2010 9:58 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony szpital w Oleśnie

Post autor: neoartysta86 »

Wygląd Obecny ( Zima ) : 29.12.2010 A.D.



[ external image ]



Uploaded with ImageShack.us



( Canon G3 , ISO 50 , F=3.0 , Filtr Szary ND , RAW )
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony szpital w Oleśnie

Post autor: ADAX »

hmm, powinni stworzyć nowy portal, "Nawiedzone Konstrukcje" w skrócie "NK"...
klokke
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 11, 2011 10:20 am
Kontakt:

Re: Nawiedzony szpital w Oleśnie

Post autor: klokke »

Mieszkalam kiedys w Olesnie. Szpital rzeczywiscie zostal opuszczony, ale tylko dlatego, ze zostal wybudowany nowy!



Wystarczy sobie pogadac z miejscowymi menelami, a dowie sie duzo na temat dziwnych odglosów itp. Niestety, ja bym im nie wierzyla, bo po takiej dziennej dawce alkoholu jaka spijaja, na pewno mozna rózne rzeczy slyszec ;P



Bylam w poblizu kiedys, z kolezanka chcialysmy wejsc do srodka, ale za bardzo sie balysmy. Nie, ze duchów, ale, ze w takim miejscu moze ktos niebezpieczny koczowac.



Prawda o szpitalu tez jest taka, ze nie cieszyl sie dobra slawa. Wiecej pacjentów umieralo, niz wychodzilo zdrowych...
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Nawiedzony szpital w Oleśnie

Post autor: PASTOR »

No to jak mieszkasz tam, i masz dobre dojscia do dawnych pracownic i ich zapiskow to dowiesz sie wiecej... My swoje z ekipa widzielismy, lecz niestey nie mozna bylo do publiki dac tego, takie czasy-strach ludzi. Wiezyc mnie i anomalium czy nie. Twoja sprawa:). Mnie to wystarczy:)
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony szpital w Oleśnie

Post autor: ADAX »

No to jak mieszkasz tam, i masz dobre dojscia do dawnych pracownic i ich zapiskow to dowiesz sie wiecej... My swoje z ekipa widzielismy, lecz niestey nie mozna bylo do publiki dac tego, takie czasy-strach ludzi. Wiezyc mnie i anomalium czy nie. Twoja sprawa:). Mnie to wystarczy:)


Tak, wiemy, ale nie możemy mówić bo nam obetną palce i więcej nie będziemy pisać w internecie bzdur. No chyba zrobiliście reportaż na temat sytuacji materialnej wymienionych przez klokke meneli ale wam zagrozili, to przepraszam najmocniej...
neoartysta86
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 30, 2010 9:58 pm
Kontakt:

Re: Nawiedzony szpital w Oleśnie

Post autor: neoartysta86 »

Obecnie w dawnym starym szpitalu przez wielu idiotów określanym jako psychiatryk lub miejsce nawiedzone znajduje się jedyny w Polsce Lidl z Kaplicą ! http://www.youtube.com/watch?v=c7LxEO-fFb4
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”